French4 B with Twin Cooling Plus™, 614L

RFG28MEBP1/HAC

  • زیبایی آشپزخانه، راحتی خانواده
  • امکان یافتن جای مناسب برای هر چیزی.
  • یخچال داخل یخچال.

رنگ خود را انتخاب کنید

رنگ :

ظرفیت خود را انتخاب کنید

زیبایی آشپزخانه، راحتی خانواده

نوآوری سامسونگ در ایجاد فضا باعث شده است که هم فضای داخل یخچال و هم فضایی که در آشپزخانه اشغال می‌کند کاملاً متناسب باشد. یخچال‌های مجهز به در فرانسوی (FDR) سامسونگ به پهنای 33 اینچ در آشپزخانه فعلی شما تا 25 فوت مکعب گنجایش دارند.

امکان یافتن جای مناسب برای هر چیزی.

قابلیت Smart Divider که دقیقا برای یک خانواده چهار نفره بهینه شده - با روشی هوشمندانه برای تقسیم‌بندی محتویات یخچال - برای اقلام پر مصرف و هر چیز دیگر از کشوی میانی مستقل استفاده می‌کند. این قابلیت به سادگی و راحتی به شما امکان می‌دهد اقلام داخل یخچال را بر اساس علایق خانواده، نوع غذا یا هر روش متناسب دیگر مرتب و دسته‌بندی کنید.

یخچال داخل یخچال.

قابلیت کنترل دمای سامسونگ که متناسب با نیاز و سلیقه‌ خانواده‌ها طراحی شده است، یک کشوی مستقل است که مانند یخچالی در دل یخچال دیگر عمل می‌کند. کافی است برای نوع غذایی که می‌خواهید در یخچال نگه‌دارید، از بین چهار وضعیت -29 درجه فارنهایت (گوشت / ماهی)، 33 درجه فارنهایت (نوشیدنی‌های سرد)، 37 درجه فارنهایت (غذاهای آماده / میان‌وعده‌ها)، 42 درجه فارنهایت (شراب / غذاهای مهمانی) - حالت مناسب را انتخاب کنید تا این کشو دما را متناسب با نیازهای خاص شما تعدیل کنید. این کار را می‌توان تنها با لمس یک دکمه انجام داد.

نگه‌داری مواد غذایی در وضعیت عالی با ‎Twin Cooling Plus™‎ سیستم خنک کنندگی دوگانه آغاز می‌شود.

و اکنون سامسونگ فناوری سرمایشی را در یخچال‌ها ارائه می‌دهد که پنج برابر قیمتش ارزش دارد. فناوری ‎Twin Cooling Plus™‎ در داخل یخچال هریک از فضاها را به‌‌طور جداگانه تهویه می‌کند. هوای فریزر خشک می‌ماند و هوای یخچال مرطوب، تا مواد غذایی در بهترین وضعیتشان نگه‌داری شوند. این فناوری، نوعی فناوری است که در یخچال‌های حرفه‌ای می‌توانید شاهد آن باشید، ولی همین فناوری در تمامی یخچال‌های سامسونگ تعبیه شده است – محصولی که محتویات آن اهمیت دارد. تفکر هوشمند، زندگی ساده.

راهی هوشمندانه‌ برای صرفه‌جویی در انرژی

چراغ‌های LED تعبیه شده در بیرون یخچال ظاهری زیبا به آن می‌بخشد. چراغ‌های LED داخل یخچال French 4 محفظه‌های داخل یخچال را کاملاً نورانی و روشن می‌سازد تا راحت‌تر بتوانید اقلام مورد نیاز خود را بیابید. این چراغ‌های LED با دوام، علاوه بر روشنایی خود، نسبت به چراغ‌های یخچال معمولی 20 برابر انرژی کمتر مصرف می‌کنند که در نوع خود کم‌مصرف‌ترین و به‌صرفه‌ترین چراغ هستند.

طراحی شده برای راحتی بیشتر.

دسته در زیبای جدید سامسونگ، باز و بسته کردن در آن را بسیار راحت‌ کرده است. در واقع انجام این کار آنقدر راحت است که حتی کودکان هم می‌توانند این کار را انجام دهند. این دسته نوین که با در نظر گرفتن راحتی و آسایش شما طراحی شده، باز کردن در سنگین یخچال در فرانسوی سامسونگ مثل آب خوردن راحت کرده است. لازم نیست نیروی زیادی وارد کنید. بالاخره.

فضای بیشتر یخچال به معنای دفعات کمتر رفتن برای خرید مواد غذایی است

ین یخچال مجهز به در فرانسوی با حداکثر گنجایش برای هر نوع ماده غذایی اعم از- نوشیدنی، غذاهای فریز شده، صبحانه، ناهار و شام روزانه، صبحانه، ناهار و شام آخر هفته، حتی ناهار پیک‌نیک هفتگی خانواده، معادل 101 لیتر گنجایش دارد. دیگر داشتن فضای کافی مسئله‌ای نیست، بلکه مسئله خرید مواد غذایی کافی برای پر کردن فضای یخچال است.

کار با آب‌سردکن خوش‌اندازه راحت‌ است.

آب‌سرد کن مجهز به نمایشگر لمسی LED سامسونگ دارای یک دهانه فوق‌العاده بلند است، بنابراین درنهایت می‌توان پارچ‌ها و لیوان‌های زیبا را به سرعت و به راحتی با آب تصفیه شده از آب‌سرد کن پر کرد. فرقی نمی‌کند نوشیدنی چه باشد یا در چه ظرفی ریخته شود، همه چیز با لمس انگشتان شما مهیا است.

ستاره انرژی ستاره انرژی

ستاره انرژی

سامسونگ همچنان بر آن است که یخچال‌هایی فوق‌العاده کم مصرف و سازگار با محیط زیست را تولید کند. یخچال‌های سامسونگ با گواهینامه رده انرژی برای بیشتر محصولات، لوگوی ستاره انرژی در ایالات متحده آمریکا را دریافت کرده‌اند.

R134a R134a

R134a

خچال‌های سازگار با محیط زیست ما با بهره‌گیری از فناوری ‎Planet First™‎ به گونه‌ای مهندسی شده که در آنها راندمان انرژی شگفت‌انگیز و تأثیرگذار است و باعث می‌شود که شما و خانواده‌تان در حین حفظ سبک زندگی سالم‌تر و باطراوت‌تر، هزینه‌های انرژی را نیز پایین آورید.

مشخصات فنی

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

رنگ :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
از {{model.prices.monthlyPrice}} در ماه برای {{model.prices.months}} ماه
یا {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

مدل ها را مقایسه کنید

مقایسه با موارد مشابه

مشاهدات اخیر

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد