French 5 همراه با درب Food showcase

RF28HDEDBSR/HC

 • غذای دلخواه در فضای مطلوب شما
 • دسترسی آسان به قسمت ShowCase
 • فضای داخلی جادار و گسترده

رنگ خود را انتخاب کنید

رنگ :

ظرفیت خود را انتخاب کنید

 • موتور سرمایشی دوقلوی ‎Twin Cooling Plus™‎
  موتور سرمایشی دوقلوی ‎Twin Cooling Plus™‎
 • جریان هوای چندگانه (multi flow)
  جریان هوای چندگانه (multi flow)
 • تکنولوژی دیجیتال اینورتر
  تکنولوژی دیجیتال اینورتر


غذای دلخواه در فضای مطلوب شما

غذای دلخواه در فضای مطلوب شما
یخچال French 5 سامسونگ مناسب خانواده‌هایی است که می‌خواهند از هرج و مرج در یخچالی پر از مواد غذایی جلوگیری کنند. طراحی «یخچال در یخچال» استفاده از فضا را بهینه کرده و دسترسی به هر چیزی که مورد نیاز شما است را سریعتر می‌کند. دقیقاً پشت درب‌های فرانسوی یخچال، محفظه مخصوص خانواده (ShowCase)، قسمت‌هایی مشخص را برای نگهداری موادغذایی پراستفاده در اختیارتان قرار می‌دهد. در حالی که اقلام بزرگ و ماندگارتر را می‌تواند در «محفظه داخلی»یخچال تازه‌تر نگهداری کرد.
دسترسی آسان به قسمت ShowCase

دسترسی آسان به قسمت ShowCase

طراحی خانواده‌پسند French 5 به گونه‌ای است که دارای دو ناحیه مجزا می‌باشد و به‌واسطه همین دسترسی به فضای داخلی بهبود می‌یابد و استفاده از این فضا به حداکثر می‌رسد. شما می‌توانید بسیاری از خریدها اعم از اقلام بزرگ و ماندگارتر را در محفظه داخلی، واقعاً سرد و تازه نگه‌داری کنید. مواد غذایی و نوشیدنی‌های پراستفاده را می‌توان در ویترین جلو نگه‌داری کرد، که دارای قفسه‌هایی مشخص برای انواع مواد غذایی مختلف و قسمت‌هایی جداگانه برای اعضای خانواده می‌باشد، بنابراین دسترسی به همه چیز سریع و آسان می‌شود.

فضای داخلی جادار و گسترده

فضای داخلی جادار و گسترده
چه شما یک خانواده بزرگ داشته باشید چه بخواهید صرفاً با اطرافیان خود معاشرت کنید، یخچال سامسونگ با درب فرانسوی 30 فوت‌ مکعبی متناسب نیازهای شما است. ابعاد یخچال جدید ما شبیه به مدل‌های معمولی است، اما در عین حال از فضای داخلی بزرگتری برخوردار است. چطور ممکن است؟ فناوری SpaceMax عایق‌بندی کارآمد سامسونگ این امکان را فراهم کرده است که بدنه نازک‌تر ساخته شود تا فضای ذخیره‌سازی اضافی در اختیار شما قرار بگیرد. شما دیگر به یک سبد خرید بزرگتر نیاز خواهید داشت.

تولید سریع‌تر یخ در فضای کمتر

تولید سریع‌تر یخ در فضای کمتر
موتور یخ‌ساز «Ice Master» حداقل 1.8 اینچ باریک‌تر از یخ‌سازهای قبلی سامسونگ است، که به‌واسطه همین فضای قفسه برای اقلام بلندتر مانند بطری‌های نوشابه باز می‌شود. با این حال، شما کمبود یخ نخواهید داشت، چون یخ‌ساز جمع‌ و جور ما 8.8 پوند یخ در روز تولید می‌کند که بسیار بیشتر از مدل‌های معمولی است. بنابراین چه یک روز واقعاً گرمی داشته باشید و چه مهمانی بگیرید، همیشه یخ به اندازه کافی برای همه خواهد بود.

نگهداری مواد غذایی در وضعیت عالی با «سیستم خنک کنندگی دوگانه» آغاز می‌شود.

نگهداری مواد غذایی در وضعیت عالی با «سیستم خنک کنندگی دوگانه» آغاز می‌شود.
و اکنون سامسونگ فناوری سرمایشی را در یخچال‌ها با سیستم خنک کنندگی دوگانه™ ارائه می‌دهد که در داخل یخچال هریک از فضاها را به طور جداگانه تهویه می‌کند. هوای فریزر خشک می‌ماند و هوای یخچال مرطوب، تا مواد غذایی در بهترین وضعیتشان نگهداری شوند. این نوعی فناوری است که در یخچال‌های حرفه‌ای می‌توانید شاهد آن باشید، ولی همین فناوری در تمامی یخچال‌های سامسونگ تعبیه شده است – محصولی که داخل آن اهمیت دارد.

چراغ LED ــــ درخشان‌تر، و با بهره‌وری انرژی بالاتر

چراغ LED ــــ درخشان‌تر، و با بهره‌وری انرژی بالاتر
اگر اقلامی که دنبالشان هستید درست در مقابل شما باشند، یک منبع نوری در بالای یخچال کافی است. چراغ‌های LED که با بهره‌وری انرژی بالا در سه طرف فضای داخل قرار گرفته‌اند نه تنها گرمای کمتری ساطع می‌کنند، بلکه نور ملایم و روشن‌تری را در هر گوشه از یخچال پخش می‌نمایند، که باعث می‌شود اقلام را آسان‌تر پیدا کنیم. بنابراین درب یخچال را که باز کنید زمان کمتری صرف پیدا کردن اقلام می‌کنید.

به گونه‌ای طراحی شده است که فضای مورد نیاز شما را در اختیارتان بگذارد

به گونه‌ای طراحی شده است که فضای مورد نیاز شما را در اختیارتان بگذارد
طراحی داخلی به همراه قفسه‌های استیل ضدزنگ ظاهری شیک و جذاب به یخچال شما می‌بخشد، و در عین حال افزایش ارتفاع بین قفسه‌ها اقلام بلندتر را در خود جای می‌دهد. دو کشوی بزرگی که قسمت جلویی آنها به‌منظور قابلیت دید آسان شفاف ساخته شده است فضای قابل استفاده بیشتری را نسبت به یخچال‌های معمولی در اختیارتان قرار می‌دهد. محفظه‌های موجود در درب یخچال که عمیق‌تر و عریض‌تر هستند اقلام حجیم را نگه‌ می‌دارند. ظرفیت ذخیره‌سازی را با طراحی متناسب با نیازهای خود افزایش دهید.
محفظه مخصوص با انختاب میزان سرمایش CoolSelect Pantry

محفظه مخصوص با انختاب میزان سرمایش CoolSelect Pantry

محفظه CoolSelect جادار و کاملاً عریض به شما اجازه می‌دهد که مواد غذایی را در سطح رطوبت مطلوب نگه‌داری نمایید. طعم و مزه فرآورده‌های گوشتی را حفظ کنید، سبزیجات را تازه نگه‌دارید، و یخ گوشت، ماهی و مرغ را کاملاً باز کنید. طراحی هوشمند و قابل دسترس، اعم از درب‌های قسمت بالا که به طرفین باز می‌شوند، برداشتن یا بیرون آوردن اقلام را آسان می‌کند
طراحی هوشمند فریزر

طراحی هوشمند فریزر

بستنی بیشتری را به خانه بیاورید. فریزر همه کاره، با محفظه‌ای به پهنای کل درب، مجهز به حفاظ درب کوچک و کشوی روان، انعطاف‌پذیری بالاتر و حتی فضای قابل استفاده بیشتری را برایتان فراهم می‌کند. بنابراین در کنار بهره‌مندی بیشتر از فریزر، مواد غذایی بیشتری نیز می‌توانید در داخل آن قرار دهید.

مشخصات فنی

 • ناخالص کل (لیتر) ‎778‎
 • ابعاد خالص (عرض×ارتفاع×عمق) (میلی‌متر) ‎913 x 1777 x 908‎
 • وزن خالص (کیلوگرم) ‎166‎

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

رنگ :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
از {{model.prices.monthlyPrice}} در ماه برای {{model.prices.months}} ماه
یا {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

مدل ها را مقایسه کنید

مقایسه با موارد مشابه

مشاهدات اخیر

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد