Galaxy A13

SM-A135FZWGMEA

 • صفحه نمایش بزرگتر یعنی فضای بیشتر برای بازی
 • طراحی مینیمال با سبک خیره‌کننده
 • عکاسی در تلفن همراه را با دوربین چهارگانه ارتقا دهید

رنگ خود را انتخاب کنید

رنگ :

تعداد سیم‌کارت خود را انتخاب کنید

فضای ذخیره‌سازی خود را انتخاب کنید

قابلیت اتصال خود را انتخاب کنید

صفحه نمایش بزرگتر یعنی فضای بیشتر برای بازی

نمای خود را به صفحه نمایش 6.6 اینچی Infinity-V در Galaxy A13 گسترش دهید و ببینید چه چیزی را از دست داده بودید.همچنین به‌لطف فناوری FHD+‎، محتوای روزانه‌تان زنده، باکیفیت و واضح مشاهده می‌شود.

* اندازه صفحه نمایش که به‌صورت قطری اندازه‌گیری می‌شود در حالت مستطیل کامل 6.6 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.4 اینچ است. ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل گوشه‌های گرد و برش دوربین کوچکتر است.
** تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

طراحی مینیمال با سبک خیره‌کننده

Galaxy A13 رنگ‌های ملایم را با ظاهر و باطن خوشایند برای لمس ترکیب می‌کند. منحنی‌های بهبودیافته در دست گرفتن آن را راحت کرده است و باعث می‌شود پیمایش صفحه نمایش آسان شود. از بین رنگ‌های مشکی، سفید، آبی و هلویی انتخاب کنید.

* در دسترس بودن رنگ ممکن است بسته به کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

* در دسترس بودن رنگ ممکن است بسته به کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

عکاسی در تلفن همراه را با دوربین چهارگانه ارتقا دهید

به‌وسیله دوربین اصلی 50MP، از لحظات به‌یادماندنی با جزئیات دقیق عکس بگیرید. زاویه دید را با دوربین فوق عریض گسترده کنید. فوکوس را با دوربین عمق‌سنج سفارشی کنید یا با دوربین ماکرو به جزئیات نزدیکتر شوید.

دوربین فوق عریض، تجربیات کار با دوربین فوق عریض

دوربین فوق عریض 5MP مشابه دید چشم انسان دنیا را با زاویه دید 123 درجه می‌بیند و چشم‌انداز بیشتری را به هرآنچه با دوربین ضبط می‌کنید می‌افزاید.

نماد زاویه عریض فعال شد، عکس فقط شامل نوک قایق‌ها و بخشی از ساختمان‌ها می‌شود. زاویه عریض بالای منظره‌ای از قایق‌های زرد و قرمز هستند که در یک اسکله با ساختمان‌های سفید و قرمز در پس‌زمینه دور ردیف شده‌اند. نماد زاویه عریض فعال شد، عکس فقط شامل نوک قایق‌ها و بخشی از ساختمان‌ها می‌شود. زاویه عریض بالای منظره‌ای از قایق‌های زرد و قرمز هستند که در یک اسکله با ساختمان‌های سفید و قرمز در پس‌زمینه دور ردیف شده‌اند.
* تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
** تجربه کار با دوربین فوق عریض (عکاسی/فیلمبرداری) فقط در دوربین عقب پشتیبانی می‌شود.
نماد زاویه فوق عریض فعال می‌شود، عکس شامل تعداد بیشتری از قایق‌ها، ساختمان‌های بیشتر در پس‌زمینه و بخش بیشتری از آسمان می‌شود. زاویه فوق عریض در بالای چشم‌اندازی از قایق‌های زرد و قرمز قرار دارند که در اسکله‌ای با ساختمان‌های سفید و قرمز در پس‌زمینه دور، ردیف شده‌اند. " نماد زاویه فوق عریض فعال می‌شود، عکس شامل تعداد بیشتری از قایق‌ها، ساختمان‌های بیشتر در پس‌زمینه و بخش بیشتری از آسمان می‌شود. زاویه فوق عریض در بالای چشم‌اندازی از قایق‌های زرد و قرمز قرار دارند که در اسکله‌ای با ساختمان‌های سفید و قرمز در پس‌زمینه دور، ردیف شده‌اند. "
* تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
** تجربه کار با دوربین فوق عریض (عکاسی/فیلمبرداری) فقط در دوربین عقب پشتیبانی می‌شود.

جزئیات کوچکتری را با دوربین ماکرو ضبط کنید

با دوربین ماکروی 2MP نزدیک سوژه شوید و در جزئیاتی کاوش کنید که آنها را بدون این دوربین از دست می‌دادید. این دوربین جلوه بوکه طبیعی را روی عکس‌هایتان اعمال می‌کند و باعث می‌شود سوژه شما نسبت به پس‌زمینه متمایز شود.

* تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
** قابلیت دوربین ماکرو فقط برای دوربین عقب پشتیبانی می‌شود.

* تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
** قابلیت دوربین ماکرو فقط برای دوربین عقب پشتیبانی می‌شود.

با دوربین عمق‌سنج، فوکوس را جلو بیاورید

دوربین عمق‌سنج 2MP به شما اجازه می‌دهد عمق میدان را در عکس‌هایتان تنظیم کنید. محوی پس‌زمینه را برای عکس‌های پرتره با کیفیت بالا که سوژه‌تان را کاملاً متمایز می‌کنند، تنظیم کنید.

فوکوس زنده فعال شده است، زنی در حیاط ایستاده است. در این عکس که با دوربین ماکرو گرفته شده است، ساختمان‌ها در پس‌زمینه تار شده‌اند. فوکوس زنده فعال شده است، زنی در حیاط ایستاده است. در این عکس که با دوربین ماکرو گرفته شده است، ساختمان‌ها در پس‌زمینه تار شده‌اند.
* تصاویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است.
فوکوس زنده غیرفعال شده است، زنی در حیاط ایستاده است. در این عکس او و ساختمان‌ها در پس‌زمینه به‌صورت یکسان واضح دیده می‌شوند. فوکوس زنده غیرفعال شده است، زنی در حیاط ایستاده است. در این عکس او و ساختمان‌ها در پس‌زمینه به‌صورت یکسان واضح دیده می‌شوند.
* تصاویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است.

دوربین جلو، سلفی‌های شیک

با دوربین جلوی 8MP تلفن Galaxy A13 و جلوه بوکه، گرفتن سلفی‌های فوق‌العاده که شما را برجسته و پس‌زمینه را کم نمایش می‌دهند، آسان است.

* تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

* تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

باتری شگفت‌انگیز، دو روز ماندگار است

با باتری‌ای که سرعت شما را کاهش نمی‌دهد، در کارهای روزانه‌تان موفق بمانید. باتری 5,000 میلی‌آمپر ساعت (اسمی)¹ به شما اجازه می‌دهد ساعت‌ها بی‌وقفه به کارهایتان ادامه دهید.

* 1. این برآورد بر اساس میزان استفاده کاربر متوسط/معمولی از دستگاهی با شارژ کامل ارائه شده است. این ارزیابی بین تاریخ‌های ‎2022.03.14–2022.03.25 به‌صورت مستقل توسط Strategy Analytics در بریتانیا با نسخه پیش‌عرضه SM-A135 انجام شد. مدت کارکرد واقعی باتری بسته به محیط شبکه، ویژگی‌ها و برنامه‌های مورد استفاده، تعداد دفعات برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است.
2. مقدار اسمی که در شرایط آزمایشگاهی شخص ثالث آزمایش شده است. مقدار اسمی به مقدار میانگین تخمینی اشاره دارد که انحراف در ظرفیت باتری را نیز در میان نمونه‌های باتری آزمایش‌شده تحت استاندارد IEC 61960 است. ظرفیت اسمی (کمینه) 4,900 میلی‌آمپر ساعت است.

به کارتان سرعت دهید و محتوای بیشتری را ذخیره کنید

Galaxy A13 قدرت پردازش هشت‌هسته‌ای را با حداکثر4 گیگابایت رم ترکیب می‌کند تا عملکردی سریع و بهینه برای کارهای در حال انجام داشته باشد. از فضای ذخیره‌سازی داخلی 64 گیگابایت/128 گیگابایت لذت ببرید یا با کارت MicroSD تا 1 ترابایت فضا اضافه کنید.

* ظرفیت رم و حافظه داخلی ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد. فضای ذخیره‌سازی واقعی در دسترس ممکن است بسته به نرم‌افزار از پیش نصب‌شده متفاوت باشد.
** کارت MicroSD جداگانه فروخته می‌شود.

با Dolby Atmos، پا را از تجربه شنیداری معمولی فراتر بگذارید

خیلی راحت هدفون‌ها را در گوش قرار دهید تا وارد فضای موسیقی یا فیلم خود شوید. با Dolby Atmos صدایی کامل، غنی و فضایی را می‌شنوید که گویی خودتان در صحنه قرار دارید.

* Dolby Atmos تنها از هدست‌های استریو و بلندگوهای مجهز به بلوتوث پشتیبانی می‌کند.
** Dolby Atmos تنها در صورت فعال بودن حالت Dolby Atmos در تنظیمات موجود است.
*** هدست‌ها به‌صورت جداگانه به فروش می‌رسند.
**** تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است

از هر چیزی که برایتان مهم است محافظت کنید

پلتفرم امنیتی Samsung Knox در سخت‌افزار و نرم‌افزار این تلفن تعبیه شده است و از لحظه‌ای که تلفن راه‌اندازی می‌شود، از آن محافظت می‌کند و با ارائه امنیت چندلایه‌ای، محافظ حساس‌ترین اطلاعات شما در مقابل بدافزارها و تهدیدات مخرب است.

Galaxy شما. راه و روش شما

مالک آنچه حقیقتاً متعلق به شما است شوید. Galaxy را با One UI Core 4 سفارشی کنید و به تلفن خود مطابق با سلیقه‌تان ظاهری شیک ببخشید. یک ابزار bespoke ایجاد کنید که به‌صورت یکپارچه به کارهایتان کمک می‌کند و ویژگی‌های دلخواتان را پیشاپیش در دسترس قرار می‌دهد.

* در دسترس بودن برنامه‌ها و سرویس‌ها و قابلیت‌های رابط کاربری One UI ممکن است بسته به نسخه سیستم عامل و کشور متفاوت باشد.

به همراه ما دستگاه خود را در عالی‌ترین شرایط نگهداری کنید

با خرید تلفن هوشمند Samsung Galaxy، مزایایی به‌دست می‌آورید. برنامه Samsung Members، بهینه‌سازی و عیب‌یابی تعاملی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا عملکرد دستگاه‌هایتان را تنظیم کنید و در همان حال، خدمات تلفنی ما امکانی برایتان فراهم می‌آورد که در صورت نیاز به دریافت کمک بیشتر، مشکلات را عیب‌یابی کنید.

* قابلیت‌ها و عملکردهای در دسترس برای برنامه Samsung Members ممکن است با توجه به کشور و دستگاه متفاوت باشد.

مشخصات فنی

 • وزن (گرم) ‎195‎
 • زمان پخش صدا (ساعت) حداکثر تا 94
 • نوع CPU ‎هشت هسته‌ای‎
 • پردازنده ‎2گیگاهرتز‎

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

رنگ : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
از {{model.prices.monthlyPrice}} در ماه برای {{model.prices.months}} ماه
یا {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

مدل ها را مقایسه کنید

مقایسه با موارد مشابه

مشاهدات اخیر

* اندازه صفحه نمایش که به‌صورت قطری اندازه‌گیری می‌شود در حالت مستطیل کامل 6.6 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.4 اینچ است. ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل گوشه‌های گرد و برش دوربین کوچکتر است.

* 1. این برآورد بر اساس میزان استفاده کاربر متوسط/معمولی از دستگاهی با شارژ کامل ارائه شده است. این ارزیابی بین تاریخ‌های ‎2022.03.14–2022.03.25 به‌صورت مستقل توسط Strategy Analytics در بریتانیا با نسخه پیش‌عرضه SM-A135 انجام شد. مدت کارکرد واقعی باتری بسته به محیط شبکه، ویژگی‌ها و برنامه‌های مورد استفاده، تعداد دفعات برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است. 2. مقدار معمولی که در شرایط آزمایشگاهی شخص ثالث آزمایش شده است. مقدار معمولی به مقدار میانگین تخمینی اشاره دارد که انحراف در ظرفیت باتری را نیز در میان نمونه‌های باتری آزمایش‌شده تحت استاندارد IEC 61960 است. ظرفیت اسمی (کمینه) 4,900 میلی‌آمپر ساعت است.

* همه ویژگی‌ها و توصیفاتی که در اینجا آمده‌اند می‌توانند با توصیفات و ویژگی‌های واقعی متفاوت باشند. سامسونگ همواره حق ایجاد تغییرات در این متن و محصولی که در اینجا شرح آن رفت را برای خود محفوظ می دارد بدون این که مسئولیتی برای اعلام قبلی چنین تغییراتی داشته باشد. همه اطلاعات کاربردی، ویژگی‌ها، خصوصیات، و سایر اطلاعات مربوط به محصول که در این متن آمده اند، شامل مزایا، طراحی، قیمت، اجزا، عملکرد، در دسترس بودن و ظرفیت‌های محصول بدون هیچ اطلاع قبلی یا تعهدی قابل تغییر هستند. محتویات درون صفحه نمایش تصاویر شبیه‌سازی شده هستند و فقط به قصد نمایش هستند.

* اتصال Wi-Fi و سرعت آن ممکن است بسته به محیط کاربری متفاوت ظاهر شود.

* ابعاد: اندازه و وزن دستگاه ممکن است با توجه به پیکربندی آن و فرآیند تولید متفاوت باشد.

* عکس ها فقط برای به تصویر کشیدن ارائه شده اند، و لوازم جانبی جداگانه بفروش می رسد.

* قابلیت ها و مشخصات برمبنای زمان معرفی تجاری محصول می باشند و ممکن است بدون اطلاع قبلی دچار تغییر شوند.

* ظرفیت واقعی (Wh) بر اساس جریان خروجی باتری و ولتاژ اندازه گیری می شود. این عدد ممکن است با ظرفیت (Wh) نشان داده شده در دستگاه، بسته به شرایط قدرت خروجی، پیکربندی مدار اتصال دستگاه و محیط عملیات متفاوت باشد.

* اندازه صفحه نمایش بصورت قطری در یک مستطیل کامل بدون در نظر گرفتن گوشه‌های گرد محاسبه شده است.

* ظرفیت شبکه و سرعت انتقال اطلاعات ممکن است در حین استفاده همزمان دوسیم کارت کاهش یابد.

* RAM و ظرفیت حافظه داخلی ممکن است در هر کشور متفاوت باشد. کارت MicroSD به صورت جداگانه فروخته می شود. حافظه واقعی موجود ممکن است بسته به نرم افزار از پیش نصب شده متفاوت باشد.

* اندازه و وزن ممکن است بسته به تنظیمات دستگاه و روند ساخت آن متفاوت باشد.

* کارت MicroSD به طور جداگانه فروخته می شود. از حافظه خارجی می توان برای ذخیره رسانه (عکس ، فیلم و فایل موسیقی) استفاده کرد اما هیچ برنامه ای ندارد.

* سرعت پردازنده – براساس حداکثر سرعت، حداکثر سرعت و بازدهی تک هسته ای می باشد.