Galaxy A73 5G

SM-A736BLGHMEA

 • صفحه نمایش ‎FHD+ sAMOLED+‎‎ ‏6.7 اینچی ‏120 هرتز
 • دوربین 108MP با قدرت تفکیک بالا
 • باتری با ماندگاری 2 روزه

رنگ خود را انتخاب کنید

رنگ :

تعداد سیم‌کارت خود را انتخاب کنید

فضای ذخیره‌سازی خود را انتخاب کنید

قابلیت اتصال خود را انتخاب کنید

 • طراحی باریک و ظریف
  طراحی باریک و ظریف
 • اکنون تصویر خیره‌کننده نمایش داده می‌شود
  صفحه نمایش ‎FHD+ sAMOLED+‎‎ ‏6.7 اینچی ‏120 هرتز
 • ضبط جزئیاتی که تفاوت‌های زیادی رقم می‌زنند
  دوربین 108MP با قدرت تفکیک بالا
 • باتری با ماندگاری 2 روزه
  باتری با ماندگاری 2 روزه

* تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.
** ممکن است رنگ و مدل برای هر کشور یا شرکت مخابراتی تفاوت داشته باشد.
*** به Galaxy A73 5G رتبه IP67 داده شده است. بر اساس شرایط آزمایش فرو بردن در عمق حداکثر 1 متری آب شیرین برای حداکثر مدت 30 دقیقه است. فقط در برابر فشار آب پایین ایمن است.

5G فوق‌العاده سریع. اتصال قدرتمند.

اکنون زمان رفتن به فصل بعدی فرا رسیده است. اتصال Hyperfast 5G تجربیات تلفن همراه روزانه‌تان را دربرمی‌گیرد و آن‌ها را با سطح بالایی از سرعت به‌طور فراگیر تقویت می‌کند. با استریم محتوا، اشتراک‌گذاری فوری و قدرت انتقال افکارتان به عملکرد در یک چشم به هم زدن، متصل بودن را به معنای واقعی احساس کنید.

*در دسترس بودن و سرعت واقعی شبکه 5G ممکن است برای هر کشور، ارائه‌دهنده و محیط کاربر متفاوت باشد.

ابزار قدرتمند چندرسانه‌ای

اکنون از همه چیز بیشتر بهره ببرید. Galaxy A73 5G مجهز به Snapdragon® 778G 5G، سبک زندگی چندرسانه‌ای تلفن همراهتان را با بازی سطح حرفه‌ای، هوش مصنوعی سریع برای عملکرد هوشمندتر و تجربیات ضبط متمایز تغییر می‌دهد. وقتی نیاز باشد رم بیشتری برای اجرا در اختیار داشته باشید، RAM Plus رم مجازی بیشتری برایتان ارائه می‌دهد.

*مدل‌های دارای رم 8 گیگابایت تا 8 گیگابایت از فضای ذخیره‌سازی داخلی و مدل‌های دارای رم 6 گیگابایت تا 6 گیگابایت از فضای ذخیره‌سازی داخلی را می‌توانند برای بهبود عملکرد برنامه به‌عنوان حافظه مجازی استفاده کنند.
** در مقایسه با Galaxy A72، مقادیر بر اساس نتایج تست آزمایشگاهی داخلی محاسبه می‌شوند.
*** Snapdragon یکی از محصولات Qualcomm Technologies, Inc.‎ و/یا شرکت‌های وابسته به آن است.
**** Snapdragon علامت تجاری یا علامت تجاری ثبت‌شده Qualcomm Incorporated است.

هیچ‌کدام از خاطراتتان را از دست ندهید

این چیز کمی نیست. با فضای ذخیره‌سازی داخلی 128 گیگابایت/256 گیگابایت به‌همراه پشتیبانی از کارت MicroSD حداکثر 1 ترابایتی، فضای بسیار زیادی برای خاطرات ارزشمندتان در اختیار خواهید داشت.

*ظرفیت رم و حافظه داخلی ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد. فضای ذخیره‌سازی واقعی در دسترس ممکن است بسته به نرم‌افزار از پیش نصب‌شده متفاوت باشد.
** کارت MicroSD جداگانه فروخته می‌شود. موجود بودن این ویژگی‌ها ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

شیک‌ترین تحول‌آفرین

خطوط شیک Galaxy A73 5G به‌شکل بی‌نقصی برای عملکرد بهینه و حفظ زیبایی طراحی شده است. قاب دور فوق باریک، صفحه نمایش بسیار ظریف و محفظه دوربین یکپارچه به‌همراه Ambient Edge در کنار هم در قابی نازک‌تر قرار گرفته‌اند و عمر باتری بیشتری ارائه می‌دهند.

شیک‌ترین تحول‌آفرین

خطوط شیک Galaxy A73 5G به‌شکل بی‌نقصی برای عملکرد بهینه و حفظ زیبایی طراحی شده است. قاب دور فوق باریک، صفحه نمایش بسیار ظریف و محفظه دوربین یکپارچه به‌همراه Ambient Edge در کنار هم در قابی نازک‌تر قرار گرفته‌اند و عمر باتری بیشتری ارائه می‌دهند.

شیک‌ترین تحول‌آفرین

خطوط شیک Galaxy A73 5G به‌شکل بی‌نقصی برای عملکرد بهینه و حفظ زیبایی طراحی شده است. قاب دور فوق باریک، صفحه نمایش بسیار ظریف و محفظه دوربین یکپارچه به‌همراه Ambient Edge در کنار هم در قابی نازک‌تر قرار گرفته‌اند و عمر باتری بیشتری ارائه می‌دهند.

 • * در دسترس بودن رنگ ممکن است بسته به کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

با نمای 360 درجه ببینید

اکنون تصویر خیره‌کننده نمایش داده می‌شود

شگفت‌انگیز بودن این گوشی به‌شکلی کاملاً طبیعی با صفحه نمایش FHD+ Super AMOLED Plus آمیخته شده است. با صفحه نمایش Infinity-O فراگیر 6.7 اینچ، تصاویر ضبط‌شده با دوربین زاویه عریض 108MP جزئیات کاملاً واقعی را نشان می‌دهند. همچنین می‌توانید از قابلیت دید واضح در فضای باز تا 800 نیت¹ و در عین حال کاهش نور آبی با «سپر راحتی چشم»² لذت ببرید.

* تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
** صفحه نمایش به‌صورت قطری اندازه‌گیری می‌شود که به شکل مستطیل کامل 6.7 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.6 اینچ است. به‌دلیل وجود گوشه‌های گرد و حفره دوربین، ناحیه قابل مشاهده واقعی کمتر است.
1. در صورتی که روشنایی تطبیقی در قسمت تنظیمات «روشن» باشد. روشنایی صفحه نمایش وقتی در معرض نوری که به‌وسیله حسگر روشنایی تلفن بیش از 20,000 لوکس تشخیص داده شود قرار بگیرد، مانند محیط‌هایی با نور محیطی زیاد یا آفتاب مستقیم، ممکن است تا 800 نیت افزایش یابد. مقادیر روشنایی اندازه‌گیری‌شده به‌وسیله حسگر ممکن است بسته به زاویه نور متفاوت باشند.
2. صفحه نمایش Galaxy A73 5G (SM-A736) بر اساس توانایی‌اش در کاهش اثرات مضر نور آبی، «گواهی مراقبت چشم» را از SGS دریافت کرد. می‌توانید این گواهی را در https://www.sgs.com پیدا کنید.

صفحه نمایش شگفت‌انگیز، پیمایش فوق روان

همه‌چیز را در صفحه نمایش Super AMOLED Plus ‏120 هرتز Galaxy A73 5G تماشا کنید تا ببینید تجربه مشاهده با تاری کمتر، جزئیات بیشتر و کنتراست واضح تا چه اندازه فوق‌العاده روان شده است.

چند لنزه برای تصاویر بی‌نقص

چند لنز برای همه لحظات بی‌نظیر. دوربین زاویه عریض 108MP با قدرت تفکیک بالا در Galaxy A73 5G، نور و جزئیات بیشتری را برای وضوحی بی‌همتا ضبط می‌کند. با دوربین فوق عریض تصاویر شلوغ ضبط کنید، با دوربین عمق‌سنج فوکوس را سفارشی کنید و با دوربین ماکرو به جزئیات نزدیک‌تر شوید.

* تصویر صفحه نمایش برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

ضبط جزئیاتی که تفاوت‌های زیادی رقم می‌زنند

حسگر دوربین 108MP جدید با قدرت تفکیک بالا جزئیات حیرت‌انگیزی را با تصاویر دوباره موزاییکی‌شده 108MP و روشنایی بیشتری را با تصاویر پیکسل ترکیبی 12MP ضبط می‌کند. یادگیری عمیق مبتنی بر Detail Enhancer را برای جزئیات بیشتر فعال کنید، از «بزرگ‌نمایی اپتیکی هیبریدی» برای ضبط آسان اشیاء دور بهره ببرید و با «حسگر پیکسل بزرگ» نویز را کاهش دهید.

A blurry landscape view of colorful buildings, palm trees and blue sky quickly shifts into focus as a white frame enlarges and captures the shot. The shot zooms in and shifts focus onto a single palm tree over the buildings, which is cut from the rest of the shot and framed. Text below reads 108MP. A blurry landscape view of colorful buildings, palm trees and blue sky quickly shifts into focus as a white frame enlarges and captures the shot. The shot zooms in and shifts focus onto a single palm tree over the buildings, which is cut from the rest of the shot and framed. Text below reads 108MP.

* تصاویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است.

آماده، ثابت، حرکت

اکنون پویاترین لحظات شما دوباره قابل پخش هستند. با فناوری OIS و VDIS پیشرفته که همگام کار می‌کنند، Galaxy A73 5G ویدیوهایی را ضبط می‌کند که پایدار و واضح می‌مانند و در عین حال Enhanced HDR جزئیات را با نمایش رنگ‌های ظریف در نور زیاد روز و نور کم، زنده نگه می‌دارد.

* OIS : لرزش‌گیر تصویر اپتیکال
** VDIS : لرزش‌گیر تصویر دیجیتال ویدیو
*** تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

لنزهای Snap در «حالت سرگرمی»

با لنزهای Snapchat جدید که به‌طور مکرر در «حالت سرگرمی» به‌روزرسانی می‌شوند، حس و حال خودتان را به هر شکلی که می‌خواهید ابراز کنید. مرور کنید و موارد دلخواهتان را امتحان کنید، بهترین حالت خود را ضبط کنید و آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

* SNAPCHAT علامت تجاری SNAP INC است. ممکن است فیلترهای لنزهای Snapchat برای هر کشور یا منطقه متفاوت باشند. لنزهای Snapchat که در این تصویر دیده می‌شوند برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
** ممکن است رابط کاربری واقعی بسته به نسخه نرم‌افزار دستگاهتان متفاوت باشد.

ویرایش کنید و لذت ببرید

رضایت در ویرایش نهفته است. با پاک‌کن شیء، اشیاء ناخواسته، غریبه‌های حاضر در پس‌زمینه و غیره را حذف کنید.

* تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
** ممکن است پاک‌کن شیء بسته به کیفیت عکس یا پیچیدگی شیء موردنظر برای پاک کردن قابل استفاده نباشد.

شگفتی‌های اطرافتان را ضبط کنید

با دوربین دو لنزه ارائه‌شده با هوش مصنوعی، که متشکل از لنزهای عریض و عمق‌سنج است، می‌توانید جزئیات چهره دقیقی را ضبط کنید. جلوه‌های بوکه را اعمال کنید و سطح تاری پس‌زمینه را سفارشی کنید تا به همه پرتره‌ها جان ببخشید.

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

باتری شگفت‌انگیز، دو روز ماندگار است¹

باتری 5,000 میلی آمپر ساعت (اسمی)² که زمان بیشتری را برای پخش، اشتراک‌گذاری، بازی و غیره در اختیارتان قرار می‌دهد. سریعاً Galaxy خود را با «شارژ فوق سریع» 25 وات احیا کنید و «ذخیره نیروی تطبیق‌پذیر» را فعال کنید تا عملکرد کلی باتری بهبود یابد.

* شارژر «شارژ فوق سریع» 25 وات جداگانه فروخته می‌شود.
1. این ارزیابی بر اساس نمایه استفاده کاربر عادی با میزان استفاده متوسط بین تاریخ‌های ‎2022.03.14~2022.03.25 به‌صورت مستقل توسط Strategy Analytics در بریتانیا با نسخه‌های پیش‌عرضه SM-A736 و با تنظیمات پیش‌فرض با استفاده از شبکه‌های LTE و‏ 5G Sub6 انجام شد (تحت شبکه 5G mmWave مورد آزمایش قرار نگرفت). مدت کارکرد واقعی باتری بسته به محیط شبکه، ویژگی‌ها و برنامه‌های مورد استفاده، تعداد دفعات برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است.
2. مقدار اسمی که در شرایط آزمایشگاهی شخص ثالث آزمایش شده است. مقدار اسمی به مقدار میانگین تخمینی اشاره دارد که انحراف در ظرفیت باتری را نیز در میان نمونه‌های باتری آزمایش‌شده تحت استاندارد IEC 61960 در نظر می‌گیرد. ظرفیت اسمی (کمینه) 4,860 میلی‌آمپر ساعت است.

مقاوم در برابر ریختن، پاشیدن و بارش مایعات

گوشی Galaxy A73 5G به‌خاطر مقاومت در برابر آب و گردوغبار دارای رتبه‌بندی IP67 است، و در برابر فشار آب شیرین عمق 1.0 متر برای حداکثر 30 دقیقه مقاومت می‌کند.¹ با محافظت بیشتر از طریق Gorilla Glass 5، اکنون دستگاهتان بادوام‌تر و در برابر خراش مقاوم‌تر است.

1. Galaxy A73 5G دارای رتبه‌بندی IP67 است. بر اساس شرایط آزمایش فرو بردن در عمق حداکثر 1 متری آب شیرین برای حداکثر مدت 30 دقیقه مقاومت دارد. استفاده از آن در ساحل، استخر یا آب صابون توصیه نمی‌شود. فقط در برابر فشار آب پایین ایمن است.

1. Galaxy A73 5G دارای رتبه‌بندی IP67 است. بر اساس شرایط آزمایش فرو بردن در عمق حداکثر 1 متری آب شیرین برای حداکثر مدت 30 دقیقه مقاومت دارد. استفاده از آن در ساحل، استخر یا آب صابون توصیه نمی‌شود. فقط در برابر فشار آب پایین ایمن است.

صدای فراگیر در دست شما قرار دارد

داشتن تجربه فضایی دیگر به استودیو نیاز ندارد. با Dolby Atmos که هر نُت را با جزئیات و وضوح بی‌نظیری غنی می‌سازد، خودتان را در فیلم‌ها، آهنگ‌ها و ویدیوهای دلخواهتان غرق کنید.

* تصاویر صفحه نمایش برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

«تقویت‌کننده بازی» به شما برتری می‌دهد

به امید پیروزی. «تقویت‌کننده بازی» الگوهای بازی شما را ردیابی می‌کند تا عمر باتری، دما و حافظه دستگاه را بهینه‌سازی کند و در همان حال فعالیت‌ها و اعلان‌های پس‌زمینه را مسدود می‌سازد تا تمرکزتان را از دست ندهید.

* تصاویر دستگاه و صفحه نمایش برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.
** سازگاری «تقویت‌کننده بازی» ممکن است بسته به بازی متفاوت باشد.

از هر چیزی که برایتان مهم است محافظت کنید

پلتفرم امنیتی Samsung Knox در سخت‌افزار و نرم‌افزار این تلفن تعبیه شده است و از لحظه‌ای که تلفن راه‌اندازی می‌شود، از آن محافظت می‌کند و با ارائه امنیت چندلایه‌ای، محافظ حساس‌ترین اطلاعات شما در مقابل بدافزارها و تهدیدات مخرب است.

برای باز کردن قفل، کافی است لمس کنید

مستقیماً وارد عمل شوید. با حسگر اثر انگشت روی صفحه داخلی، می‌توانید فوراً وارد برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها شوید، بدون اینکه امنیت را به خطر بیندازید.

* ویژگی ورود به حساب در وب Samsung Pass، تنها در مرورگر Samsung Internet در دسترس است.
** سازگاری و در دسترس بودن عملکردها و ویژگی‌های Samsung Pass ممکن است بسته به برنامه‌های مختلف متفاوت باشد.

* ویژگی ورود به حساب در وب Samsung Pass، تنها در مرورگر Samsung Internet در دسترس است.
** سازگاری و در دسترس بودن عملکردها و ویژگی‌های Samsung Pass ممکن است بسته به برنامه‌های مختلف متفاوت باشد.

از حریم خصوصی شما محافظت می‌شود

با پلتفرم امنیتی دفاع‌محور Samsung Knox که از اطلاعاتتان در برابر حمله‌های مخرب محافظت می‌کند، عکس‌ها، ویدیوها، فایل‌ها، برنامه‌ها و داده‌هایتان را در «پوشه امن» ایمن نگه دارید. رمز عبور یا اثر انگشت اضافه کنید تا فقط خودتان بتوانید به داده‌هایتان دسترسی پیدا کنید.

Galaxy شما. راه و روش شما

مالک آنچه حقیقتاً متعلق به شما است شوید. Galaxy را با One UI 4 سفارشی کنید و به تلفن خود مطابق با سلیقه‌تان ظاهری شیک ببخشید. یک ابزار سفارشی ایجاد کنید که به‌صورت یکپارچه به کارهایتان کمک می‌کند و ویژگی‌های دلخواهتان را پیشاپیش در دسترس قرار می‌دهد.

* در دسترس بودن برنامه‌ها، سرویس‌ها و قابلیت‌های One UI ممکن است بسته به نسخه سیستم عامل و کشور متفاوت باشد.
**ممکن است رابط کاربری واقعی متفاوت باشد.

اینجا متصل. آنجا متصل

کاملاً بادقت

«تغییر وضعیت خودکار Buds» گوش‌هایتان را به سمت آنچه باید بر آن تمرکز کند هدایت می‌کند. وقتی در تبلت خود فیلم تماشا می‌کنید، تماس ورودی در تلفن به‌طور بی‌نقص منتقل می‌شود تا به آن پاسخ دهید. بعد از پایان تماس، به کارتان از جایی که رها کردید ادامه دهید.

* قابلیت «تغییر وضعیت خودکار» فقط در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های Galaxy با One UI 3.1 یا نسخه بالاتر در دسترس است. بعضی دستگاه‌ها و برنامه‌ها ممکن است از قابلیت «تغییر وضعیت خودکار» پشتیبانی نکنند.
** ویژگی «تغییر وضعیت خودکار» فقط در Buds+‎،‏ Buds Pro،‏ Buds2 و Buds Live در دسترس است.
*** برای فعال کردن ویژگی «تغییر وضعیت خودکار»، دستگاه‌های Galaxy باید به Samsung Account وارد شوند.
**** Buds Pro و Galaxy Tab S7 جداگانه فروخته می‌شوند.

* قابلیت «تغییر وضعیت خودکار» فقط در تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های Galaxy با One UI 3.1 یا نسخه بالاتر در دسترس است. بعضی دستگاه‌ها و برنامه‌ها ممکن است از قابلیت «تغییر وضعیت خودکار» پشتیبانی نکنند.
** ویژگی «تغییر وضعیت خودکار» فقط در Buds+‎،‏ Buds Pro،‏ Buds2 و Buds Live در دسترس است.
*** برای فعال کردن ویژگی «تغییر وضعیت خودکار»، دستگاه‌های Galaxy باید به Samsung Account وارد شوند.
**** Buds Pro و Galaxy Tab S7 جداگانه فروخته می‌شوند.

با Buds Together خود گوش دهید

با بهترین دوست خود به پیاده‌وری بروید. Buds Together تجربه‌ای ساده اما بی‌نظیر از با هم گوش دادن به آهنگ‌ها در حین حرکت را برایتان فراهم می‌سازد.

* ویژگی Buds Together فقط در Buds+‎،‏ Buds Pro،‏ Buds2 و Buds Live در دسترس است.
** Buds Pro جداگانه فروخته می‌شود.
*** رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

* ویژگی Buds Together فقط در Buds+‎،‏ Buds Pro،‏ Buds2 و Buds Live در دسترس است.
** Buds Pro جداگانه فروخته می‌شود.
*** رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

برنامه‌هایتان در Galaxy A73 5G، اکنون در رایانه ارائه می‌شوند

با «Line to Windows»، به اعلان‌ها، پیام‌های تلفن و سایر برنامه‌های تلفن همراه مستقیماً در رایانه دسترسی پیدا کنید.

* کاربران باید از طریق «Line to Windows» روی تلفن خود و برنامه «تلفن شما» روی رایانه شخصی، دستگاه Samsung Galaxy خود را به رایانه شخصی دارای Windows متصل کنند و دستورالعمل‌های تنظیم، از جمله ورود به همان حساب Microsoft را رعایت نمایند.
** «Line to Windows» روی برخی از دستگاه‌های Samsung Galaxy از قبل نصب شده است. برنامه مخصوص رایانه (برنامه «Your Phone») به آخرین نسخه Windows 10 یا بالاتر نیاز دارد. «Your Phone» مستلزم این است که دستگاه Samsung Galaxy روشن و به همان شبکه Wi-Fi رایانه متصل باشد.
***بعضی برنامه‌های تلفن ممکن است اشتراک‌گذاری محتوا با سایر صفحه‌ها را محدود کنند یا برای تعامل با آن‌ها نیازمند یک صفحه لمسی باشند. بعضی ویژگی‌های مرتبط ممکن است بر اساس دستگاه متفاوت باشند.
**** رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

* کاربران باید از طریق «Line to Windows» روی تلفن خود و برنامه «تلفن شما» روی رایانه شخصی، دستگاه Samsung Galaxy خود را به رایانه شخصی دارای Windows متصل کنند و دستورالعمل‌های تنظیم، از جمله ورود به همان حساب Microsoft را رعایت نمایند.
** «Line to Windows» روی برخی از دستگاه‌های Samsung Galaxy از قبل نصب شده است. برنامه مخصوص رایانه (برنامه «Your Phone») به آخرین نسخه Windows 10 یا بالاتر نیاز دارد. «Your Phone» مستلزم این است که دستگاه Samsung Galaxy روشن و به همان شبکه Wi-Fi رایانه متصل باشد.
***بعضی برنامه‌های تلفن ممکن است اشتراک‌گذاری محتوا با سایر صفحه‌ها را محدود کنند یا برای تعامل با آن‌ها نیازمند یک صفحه لمسی باشند. بعضی ویژگی‌های مرتبط ممکن است بر اساس دستگاه متفاوت باشند.
**** رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

به همراه ما دستگاه خود را در عالی‌ترین شرایط نگهداری کنید

با خرید تلفن هوشمند Samsung Galaxy، مزایایی به‌دست می‌آورید. برنامه Samsung Members، بهینه‌سازی و عیب‌یابی تعاملی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا عملکرد دستگاه‌هایتان را تنظیم کنید و در همان حال، خدمات تلفنی ما امکانی برایتان فراهم می‌آورد که در صورت نیاز به دریافت کمک بیشتر، مشکلات را عیب‌یابی کنید.

* قابلیت‌ها و عملکردهای در دسترس برای برنامه Samsung Members ممکن است با توجه به کشور و دستگاه متفاوت باشد.

با Galaxy A جدید آشنا شوید. محصول شگفت‌انگیزی که برای همه در نظر گرفته شده است.

مشخصات فنی

 • پردازنده 2.4 گیگاهرتز، ‏1.8 گیگاهرتز
 • نوع CPU هشت-هسته‌ای
 • اندازه (صفحه نمایش_اصلی) ‎169.5 میلی‌متر (6.7 اینچ)‎
 • وزن (گرم) 181

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

رنگ : {{chip.displayName}}
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
از {{model.prices.monthlyPrice}} در ماه برای {{model.prices.months}} ماه
یا {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

مدل ها را مقایسه کنید

مقایسه با موارد مشابه

مشاهدات اخیر

* حافظه در دسترس کاربر : حافظه کاربر از حافظه کلی کمتر است چون از حافظه سیستم عامل و نرم‌افزار برای راه‌اندازی قابلیت‌های دستگاه استفاده می‌شود. حافظه کاربر واقعی بسته به اپراتور متغیر است و ممکن است بعد از انجام ارتقاهای نرم‌افزار تغییر کند.

* ظرفیت واقعی (Wh) بر اساس جریان خروجی باتری و ولتاژ اندازه گیری می شود. این عدد ممکن است با ظرفیت (Wh) نشان داده شده در دستگاه، بسته به شرایط قدرت خروجی، پیکربندی مدار اتصال دستگاه و محیط عملیات متفاوت باشد.

* تمام مشخصات و توضیحات ارائه شده در این مقاله ممکن است با مشخصات و توضیحات واقعی کالا متفاوت باشد. سامسونگ حق ایجاد تغییرات در این سند و محصولی را که در اینجا شرح داده شده است ، در هر زمان و بدون تعهد سامسونگ برای ارائه اطلاع از این تغییر ، برای خود محفوظ می داند. کلیه عملکردها ، ویژگی ها ، مشخصات ، رابط کاربری گرافیکی و سایر اطلاعات محصول ارائه شده در این سند شامل مزایا ، طراحی ، قیمت گذاری ، اجزا ، عملکرد ، در دسترس بودن و قابلیت های محصول بدون محدودیت و محدودیت در آنها ، بدون اطلاع قبلی یا تعهد تغییر می کند. محتویات داخل صفحه تصاویر شبیه سازی شده هستند و فقط برای نمایش هستند.

* اتصال Wi-Fi و سرعت آن ممکن است بسته به محیط کاربری متفاوت ظاهر شود.

* ظرفیت شبکه و سرعت انتقال اطلاعات ممکن است در حین استفاده همزمان دوسیم کارت کاهش یابد.

* ابعاد: اندازه و وزن دستگاه ممکن است با توجه به پیکربندی آن و فرآیند تولید متفاوت باشد.

* اندازه صفحه نمایش بصورت قطری در یک مستطیل کامل بدون در نظر گرفتن گوشه‌های گرد محاسبه شده است.

* عکس ها فقط برای به تصویر کشیدن ارائه شده اند، و لوازم جانبی جداگانه بفروش می رسد.

* قابلیت ها و مشخصات برمبنای زمان معرفی تجاری محصول می باشند و ممکن است بدون اطلاع قبلی دچار تغییر شوند.

* سرعت پردازنده – براساس حداکثر سرعت، حداکثر سرعت و بازدهی تک هسته ای می باشد.

* مدت زمان استفاده از باتری براساس محیط آزمایشگاهی ما می باشد، و ممکن است براساس تنظیمات دستگاه، الگوی استفاده و نحوه کاربرد متفاوت باشد.

* اندازه صفحه نمایش که به‌صورت قطری اندازه‌گیری می‌شود در حالت مستطیل کامل 6.7 اینچ و با در نظر گرفتن گوشه‌های گرد 6.6 اینچ است. ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل گوشه‌های گرد و برش دوربین کوچکتر است.

* مقدار اسمی ظرفیت باتری در شرایط آزمایشگاه ثالث اندازه گیری شده است. این مقدار اسمی، براساس میانگین مقادیر انحراف ظرفیت باتری نمونه های تست شده تحت استاندارد IEC 61960 تخمین زده شده است. میزان (کمینه) ظرفیت باتری، 4860 mAh (میلی آمپر ساعت) می باشد. میزان عمر واقعی باتری براساس شرایط شبکه مخابراتی، نحوه استفاده و دیگر عوامل، ممکن است متفاوت باشد.

* شبکه : در دسترس بودن شبکه 5G ممکن است بر اساس کشور، ارایه دهنده سرویس تلفن همراه و محیط استفاده از گوشی متفاوت باشد.