Galaxy A8

SM-A800FZWETHR
حافظه 32GB

The item is in the cart.

151

Weight (g)

3050

Standard Battery Capacity (mAh)

بدنه تمام فلز

سبک طراحی جدید در قالب Galaxy A8، به کارآیی می‌پیوندد. دستتان را روی بدنه تمام فلزی فوق باریک آن بگذارید تا سبک طراحی استثنایی آن را از نزدیک احساس کنید.

بدنه تمام فلز

تصاویر روشن‌تر و واضح‌تر

Galaxy A8 با مجهز بودن به دوربین جلو 16 و عقب 5 مگاپیکسلی - هر دو با دیافراگم باز f/1.9 - تمام نیازهای عکس‌برداری و ویدئویی شما را پوشش می‌دهد. با عملکرد HDR می‌توانید حتی در شرایطی با نور کم، عکس‌های روشن‌ و واضح بگیرید.

تصاویر روشن‌تر و واضح‌تر

باتری با عمر طولانی

با وجود اینکه Galaxy A8 فوق‌العاده باریک است، اما در بخش نیرو حرف‌های زیادی برای گفتن دارد: باتری با ظرفیت 30,50 میلی‌آمپر ساعت به شما امکان بهره‌گیری از طیف وسیعی از محتویات رسانه‌ای - مانند فیلم‌ها، موسیقی، بازی‌ها و غیره - را برای مدت طولانی‌تری می‌دهد.

باتری با عمر طولانی

* زمان استفاده از باتری ممکن است بسته به الگوی استفاده هر فرد متفاوت باشد.

سینی ترکیبی سیم‌کارت

با سینی ترکیبی سیم‌کارت Galaxy A8 نحوه استفاده از تلفن همراهتان را براساس نیازتان تعیین کنید. سینی ترکیبی به شما این امکان را می‌دهد تا از یک سیم‌کارت نانو یا یک کارت microSD استفاده کنید. به صورت همزمان از دو شماره تلفن مختلف استفاده کنید یا با یک کارت Micro SD به حافظه‌تان بیفزایید - انتخاب با شما است!

سینی ترکیبی سیم‌کارت

راه‌اندازی سریع دوربین

دیگر هرگز فرصت عکس برداری را از دست نخواهید داد. می‌توانید دوربین Galaxy A8 را فقط در 0.9 ثانیه - یا 1.7 ثانیه از حالت خواب - تنها با دو بار فشار دادن دکمه صفحه اصلی راه‌اندازی کنید.

* زمان راه‌اندازی دوربین ممکن است بسته به الگوی استفاده هر فرد متفاوت باشد.

راه‌اندازی سریع دوربین

* زمان راه‌اندازی دوربین ممکن است بسته به الگوی استفاده هر فرد متفاوت باشد.

گزینه‌های سرگرم‌کننده سلفی

گرفتن سلفی با Galaxy A8 هرگز تا این حد سرگرم‌کننده نبوده است. عملکرد سلفی با زاویه باز به شما نمای بزرگ 120° می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا با دوربین جلو، افراد و منظره بیشتری را در عکس‌هایتان قرار دهید. از عملکرد سلفی دوربین عقب برای تشخیص خودکار صورت خود استفاده کنید که به شما امکان می‌دهد تا با دوربین عقب سلفی‌های فوق‌العاده بگیرید.

* حالت سلفی دوربین عقب قابل دانلود است. * سلفی با زاویه باز تا 110° با حالت پرتره.

گزینه‌های سرگرم‌کننده سلفی

* حالت سلفی دوربین عقب قابل دانلود است. * سلفی با زاویه باز تا 110° با حالت پرتره.

امنیت ارتقا یافته

با حسگر لمسی ابتکاری Galaxy A8، از داده‌های خصوصی‌تان محافظت کنید. یک اسکنر اثر انگشت به شما اجازه می‌دهد تا از دسترسی امن و مطمئن به حساس‌ترین داده‌های مورد نیاز برای ورود به وب، تأییدیه‌های حساب و صفحه‌های مرتبط با پرداخت بهره ببرید.

امنیت ارتقا یافته

مدیر هوشمند

با برنامه کاربردی مدیر هوشمند، با طیفی از اطلاعات اساسی در دستگاهتان به‌روز بمانید. مصرف باتری، فضای ذخیره‌سازی، RAM و حفاظت آنتی‌ویروس را زیر نظر قرار دهید و با یک کلیک روی عملکرد «بررسی سریع» بهینه‌سازیGalaxy A8 در لحظه تضمین کنید.

مدیر هوشمند
  • 151 Weight (g)
  • 3050 Standard Battery Capacity (mAh)

به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در دستگاه Samsung Galaxy

به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در دستگاه Samsung Galaxy مشاهده پاسخ

تفاوت های Galaxy Note 8 و Galaxy Note 9

تفاوت های Galaxy Note 8 و Galaxy Note 9مشاهده پاسخ

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد
* باند فرکانسی: پهنای باند های پشتیبانی شده توسط دستگاه، ممکن است براساس منطقه و سرویس دهنده شبکه متفاوت باشد.

*ضخامت این دستگاه بصورت نامتقارن طراحی شده است، بصورتی که از بالا به پایین باریک‌تر می‌شود. ضخامت قسمت پایینی 5.9 میلیمتر است.