Galaxy Note edge

SM-N915FZWETHR
حافظه 32GB

The item is in the cart.

S Pen

S Pen

Edge Display

Edge Display

174

Weight (g)

3000

Standard Battery Capacity (mAh)

طراحی کاملاً متفاوت

گوشی Note Edge سامسونگ روشی کاملاً جدید برای دسترسی به اطلاعات، استفاده از تلفن همراه و نمایش علایق و سلایق شخصی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. صفحه نمایش منحنی خاص این گوشی که تا حاشیه کناری آن امتداد یافته است، امکان دسترسی سریع کاربر به برنامه های کاربردی پر استفاده، هشدارها و قابلیت عملکردی دستگاه را تنها از طریق کشیدن یک انگشت، حتی در مواردی که کاور گوشی کاملاً بسته است، فراهم می‌آورد. کاربران می‌توانند حین تماشای فیلم‌ها در صفحه نمایش گوشی و بدون این که مزاحمتی برای آن‌ها ایجاد شود، اعلان‌ها را به طور مستقیم در «لبه کناری صفحه نمایش» دریافت نمایند.

* تنها در برخی کشورهای خاص عرضه می‌شود

طراحی کاملاً متفاوت

نهایت لذت از کار با گوشی

دیگر هیچ یک از اعلان‌هایی که برایتان اهمیت دارند را از دست ندهید. تمامی اعلان ها در لبه کناری صفحه نمایش نشان داده می‌شوند در نتیجه قادر خواهید بود حین کار با گوشی بدون کمترین مزاحمت تمام توجه خود را معطوف به محتویات بخش اصلی صفحه نمایش نمایید.

* تنها در برخی کشورهای خاص عرضه می‌شود

نهایت لذت از کار با گوشی

صفحه نمایش ممتاز (صفحه نمایش Quad HD Super AMOLED)

اشباع دقیق رنگ ها و کنتراست بالای صفحه نمایش 5.6 اینچی Quad HD Super AMOLED چنان رنگ های طبیعی و زنده ای را به نمایش می گذارد که احساس می کنید تصاویر را نه در یک صفحه دیجیتال، بلکه با چشم غیرمسلح تماشا می کنید. دقت تصویر بالای این صفحه نمایش تصاویر فوق العاده زیبایی به نمایش می گذارد. امکانات این تلفن همراه به نحوی بهینه سازی شده اند که گشت و گذار در اینترنت و رزروهای اینترنتی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

صفحه نمایش ممتاز (صفحه نمایش Quad HD Super AMOLED)

قابلیت شخصی سازی لبه کناری صفحه نمایش

لبه کناری صفحه نمایش را به سلیقه خود با برنامه هایی که بیشتر به آنها نیاز دارید شخصی سازی کنید تا همواره به آنها دسترسی داشته باشید و هیچ اعلانی را از دست ندهید

* تنها در برخی کشورهای خاص عرضه می‌شود

قابلیت شخصی سازی لبه کناری صفحه نمایش

تصاویر شفاف و واضح با دوربین پیشرفته

با استفاده از دوربین جلو و عقب عکس هایی شفاف تر و واضح تر بگیرید. دوربین جلوی 3.7 مگاپیکسلی با فاصله کانونی 1.9 به همراه یک دوربین عقب 16 مگاپیکسلی مجهز به لرزشگیر اپتیکال هوشمند کمک می کنند حتی در محیط های تاریک و کم نور نیز بهترین تصاویر را ضبط نمایید.

تصاویر شفاف و واضح با دوربین پیشرفته

قلم هوشمند پیشرفته

قلم هوشمند، امکان دست نویسی دیجیتالی بهبود یافته را بواسطه حساسیت فشار ارتقاء یافته فراهم می سازد. با کمک حرکات دقیق تر قلم هوشمند، راحت تر و کامل تر مانند مداد روی کاغذ بنویسید.

قلم هوشمند پیشرفته

چندکاره با چندین پنجره همزمان

قابلیت چندین پنجره این امکان را برای شما فراهم می آورد تا از طریق باز کردن همزمان چند برنامه در چند پنجره اما در یک صفحه نمایش واحد با حرکات ساده از انعطاف پذیری بالاتری در عملکرد برخوردار گردید.

چندکاره با چندین پنجره همزمان
  • 174 Weight (g)
  • 3000 Standard Battery Capacity (mAh)

به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در دستگاه Samsung Galaxy

به‌روزرسانی‌های سیستم‌عامل در دستگاه Samsung Galaxy مشاهده پاسخ

تفاوت های Galaxy Note 8 و Galaxy Note 9

تفاوت های Galaxy Note 8 و Galaxy Note 9مشاهده پاسخ

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد
* باند فرکانسی: پهنای باند های پشتیبانی شده توسط دستگاه، ممکن است براساس منطقه و سرویس دهنده شبکه متفاوت باشد.