Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you

دوربین

نمای نزدیک از دوربین پشت Galaxy Note20 Ultra به رنگ برنزی جادویی.

فیلمبرداری کیفیت سینما تک‌تک صحنه‌ها را به شاهکار تبدیل می‌کند

دو تلفن Galaxy Note20 برنزی جادویی، یکی از نمای عقب و دیگری از نمای جلو. تلفنی که از نمای جلو دیده می‌شود دارای نمایشگر روشن با کاغذ دیواری گرافیکی و قابلیت فراخوانی دوربین سلفی 10MP است. تلفنی که از نمای پشت دیده می‌شود، دارای قابلیت فراخوانی دوربین فوق عریض 12MP، دوربین زاویه عریض 12MP و دوربین تله‌فتو 64MP است.
دو تلفن Galaxy Note20 Ultra برنزی جادویی، یکی از نمای عقب و دیگری از نمای جلو. تلفنی که از نمای جلو دیده می‌شود دارای نمایشگر روشن با کاغذ دیواری گرافیکی و قابلیت فراخوانی دوربین سلفی 10MP است. تلفنی که از نمای پشت دیده می‌شود، دارای قابلیت فراخوانی دوربین فوق عریض 12MP، دوربین زاویه عریض 108MP، دوربین تله‌فتو 12MP و حسگر AF لیزری است.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است.

8K

کیفیت حرفه‌ای. جلوه‌های حرفه‌ای شبه-سینمایی. ویدئو حرفه‌ای

ضبط ویدئو 8K

دنیا را با بهترین وضوح در یک تلفن هوشمند به تصویر بکشید

وضوح چهار برابری نسبت به 4K UHD به معنای ضبط با جزییات و شفافیت بیشتر است. این قابلیت امکان فیلمبرداری 8K رده حرفه‌ای با کنترل سطح کارگردان را فراهم می‌کند. کنترل کامل نما را با ISO، سرعت شاتر، فوکوس دستی و گزینه‌های دیگر در حالت «ویدئو حرفه‌ای» به دست بگیرید. امکان تصویربرداری با سرعت 24fsp و انتخاب بین نسبت‌های تصویر 16:9 و 21:9 برای تقویت احساس سینمایی فراهم شده است.

پخش

زمین خاک‌آلود با درخت‌هایی در پس‌زمینه. سایه دیده می‌شود ولی شیئی وجود ندارد، تا این که مردی سوار بر خودرو کلاسیک آبی با حرکت افقی دوربین وارد کادر می‌شود. این مرک عینک آفتابی به چشم دارد و به صورت قطری حرکت می‌کند و در پایان در صندلی راننده دیده می‌شود.

کنترل دقت

کارگردانی نمایش با حرکت انگشت

در حالت حرفه‌ای می‌توانید فرآیند ضبط 8K را به شکل باورنکردنی کنترل کنید. کنترل سرعت زوم - بزرگ‌نمایی آهسته برای دستیابی به نمای نزدیک شگفت‌انگیز، یا کوچک‌نمایی سریع برای نمایش کامل همه صحنه.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

رابط برنامه دوربین برای کنترل زوم در بالای ویدئو دیده می‌شود. دوربین مرد روی تخته شنا را که آماده پرش می‌شود، با بزرگ‌نمایی 3 برابر نشان می‌دهد. همزمان با پرش، دوربین به سرعت به زوم 1 برابر بازمی‌گردد تا پاشیده شدن آب را نشان دهد.

کنترل میکروفون

تنظیم صدا برای ایجاد سازگاری با کیفیت تولید

با وصل کردن تلفن به میکروفون بلوتوث -مانند گوشی‌های Galaxy- می‌توانید کنترل کامل حجم صدا و تفکیک صدای سوژه را به دست بگیرید.1 می‌توانید میکروفونی را که قرار است با Galaxy Note20 و Note20 Ultra استفاده شود، از بین گزینه‌های جلو به عقب یا هر دو انتخاب کنید. بدین ترتیب صدای مطلوب بیشتر و صدای ناخواسته کمتری به شما می‌رسد.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

*با فشردن دکمه پخش، صدا به طور خودکار پخش می‌شود.

پخش

رابط برنامه دوربین برای کنترل میکروفون در بالای ویدئو دیده می‌شود. مردی در باشگاه، در بین وسایل مختلف مشغول ورزش کردن است. او در حال جهیدن «یک، دو» می‌گوید. با گزینه Omni، تفکیک صدای او از صدای موسیقی پس‌زمینه دشوار می‌شود. وقتی ویدئو به Galaxy Buds Live که او به عنوان میکروفون پوشده است، جابجا می‌شود، صدای او از صدای موسیقی پس‌زمینه تفکیک می‌شود.

Omni

بلوتوث

ضبط 120FPS FHD

ثبت تصویر مشابه واقعیت

برای گرفتن تصویر بسیار روان و واضح، دوربین را روی گزینه 120fps تنظیم کنید. ویدئوهای واقعی یا تصویر آهسته را با اعوجاج و لرزش کمتر و حالت طبیعی بیشتر ثبت کنید. در هنگام بازپخش تصویر، نمایشگر به طور خودکار به حالت 120Hz جابجا می‌شود تا جلوه کامل تصویر نمایش داده شود.2

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

پخش

رابط برنامه دوربین برای ضبط 120FPS FHD در بالای ویدئو دیده می‌شود. مردی در باشگاه در حال ورزش با طناب نبرد است. اگر سرعت پخش 1x باشد، تصویر بسیار روان و واقعی خواهد بود. اگر سرعت پخش به 1/4x برسد، می‌توانید قطرات آب جداشونده از طناب را در حالت آهسته ببینید. البته در این حالت روانی تصویر حفظ می‌شود.

ویدئو فوکوس زنده

افزودن عمق و زیبایی به ویدئو

عمق پس‌زمینه را برای فوکوس شبیه DSLR در وبلاگ‌های تصویری خود تنظیم کنید. سپس جادوی صحنه را با انتخاب جلوه‌های مختلف و تغییر دادن شدت آنها تقویت کنید: تاری، دایره بزرگ، نقطه رنگی و گلیچ.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

زنی در حال رسیدگی به گیاهان با فیلتر «تاری» در ویدئو فوکوس زنده به تصویر کشیده می‌شود. پس‌زمینه چنان تار می‌شود که زن و گیاه در کانون توجه قرار می‌گیرند.

زنی در حال رسیدگی به گیاهان با فیلتر «دایره بزرگ» در ویدئو فوکوس زنده به تصویر کشیده می‌شود. تاری پس‌زمینه بیشتر می‌شود و نور به بوکه تبدیل می‌شود.

زنی در حال رسیدگی به گیاهان با فیلتر «نقطه رنگی» در ویدئو فوکوس زنده به تصویر کشیده می‌شود. فقط زن و گیاه در کانون تکنیکالر قرار می‌گیرند و پس‌زمینه سیاه‌و‌سفید می‌شود.

زنی در حال رسیدگی به گیاهان با فیلتر «گلیچ» به تصویر کشیده می‌شود. تصویر زن و گیاه شفاف می‌شود و پس‌زمینه به رنگهای مختلف گلیچ به نظر می‌رسد.

از تصویربرداری تا ویرایش با یک حرکت

اسنپ ویدئو 8K

هر فریم 8K را به اسنپ‌شات 33MP تبدیل کنید

8K به معنای ویدئویی با وضوح بسیار بالاست و به همین دلیل وضوح تک‌تک فریم‌ها نیز افزایش می‌یابد. خط زمانی را بکشید و لحظه مطلوبی را که ممکن است از دست داده باشید، بیابید.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

پخش

ویدئو 8K از مردی مشغول رانندگی با یک خودرو کلاسیک در جاده غبارآلود در حالی که درخت‌ها در پس‌زمینه دیده می‌شود. خط زمانی محو می‌شود و فریمی از راننده در میان کادری زیبا نمایان می‌شود. این صحنه صحنه جذاب ممکن بود از دید پنهان بماند.

هوش مصنوعی انحصاری دوربین برای ایجاد نماهایی ارزشمند

برداشت تکی

هوش مصنوعی پیشرفته یک نما را به چندین قالب تبدیل می‌کند

شاتر را لمس کنید و چند ثانیه تصویر بگیرید (انتخاب زمان با شماست). سپس به تلفن اجازه دهید که کارهای پس-تولید را انجام دهید. تلفن چندین قالب مختلف ارائه و حتی بهترین قالب را پیشنهاد می‌کند. در حالت عمودی (پرتره)، عکسهای سطح استودیو با طرح رنگی در پس‌زمینه در اختیار شما می‌گذارد.3

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

پخش

رابط برنامه دوربین برای برداشت تکی در بالای ویدئو دیده می‌شود. این ویدئویی از باربکیو در کنار دوستان است. مردی در حال برداشتن غذا از گریل و بو کشیدن آن است. مرد دیگری در کنار میز در حال بازی با لیموهاست ولی متوقف می‌شود و با قرار دادن لیموها روی چشمانش شکلک جذابی ایجاد می‌کند. کنار او زنی لیوان به دست دارد و رو به دوربین شادی می‌کند. ضبط با «برداشت تکی» پایان می‌یابد و نتیجه روی نمایشگر ظاهر می‌شود.

تثبیت فوق‌العاده

لرزش ویدئو را فراموش کنید

ماجراجویی‌های شکوهمند سزاوار اشتراک‌گذاری است و با قابلیت «تثبیت فوق‌العاده» Galaxy Note20 و Note20 Ultra، فیلم به صورت باثبات و شفاف ضبط می‌شود. تثبیت هوشمند پیشرفته نماها را روان می‌کند و پیکسل‌های بزرگتر حرکت را زنده جلوه می‌دهد.

پخش

ویدیوی مقایسه کنار به کنار از یک مرد در حال دوچرخه‌سواری در مسیری خاکی. او حرکات مارپیچ انجام می‌دهد و با سرعت و مهارت دور می‌زند. در یک نیمه صفحه، ویدیو بدون قابلیت تثبیت فوق‌العاده دیده می‌شود. تصویر آشفته و تار است و تشخیص جزئیات عمل دشوار است. در نیمه دیگر صفحه، ویدیو با قابلیت تثبیت فوق‌العاده دیده می‌شود که روان، با جزئیات و بدون آشفتگی است.

108MP

پیکسل‌های بیشتر، زوم بیشتر، نور بیشتر

وضوح بسیار بالا

زنده‌ترین و شفاف‌ترین عکسهای کهکشان

افزایش چند-میلیونی تعداد پیکسل‌ها جزییات عکسها را به صورت تصاعدی تقویت می‌کند. با 108MP در Galaxy Note20 Ultra و 64MP در Galaxy Note20، می‌توانید پس‌زمینه را جدا کنید و آن را با وضوح کل عکس ببینید.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

تصویر 108MP گرفته‌شده در Galaxy Note20 Ultra از زن ایستاده در مقابل دیواری از گیاهان. می‌توانید تصویر را بزرگ کنید و جزییات آن را به‌وضوح ببینید.

جداسازی تصویر برای دستیابی به تجربه 108MP

زوم فضایی

بزرگ‌نمایی. بیشتر. بیشتر. 50x بیشتر

با «زوم نوری ترکیبی 3x» در Galaxy Note20 یا «زوم نوری 5x» در Galaxy Note20 Ultra به لحظه نزدیک‌تر شوید.4 سپس «زوم با وضوح بالا» را که با هوش مصنوعی تقویت شده است، اضافه کنید و بدون از دست دادن جزییات به‌ترتیب به زوم 30x یا 50x دست یابید.5

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

دو زن نشسته در ساحل. در حین بزرگ‌نمایی، مردی در حال کار در پس‌زمینه دیده می‌شود. با بزرگ‌نمایی بیشتر، مرد را در حال ساختن یک قلعه شنی بزرگ می‌بینید.

شب شکل می‌گیرد

مردی در حال اجرای حرکات کششی پیش از دویدن. یک نما با Galaxy Note20 Ultra بدون «حالت شب» و نمای دیگر با «حالت شب». تصویر با «حالت شب» در مقایسه با تصویر دیگر شفافیت، جزییات و رنگهای بیشتری دارد.

حالت شب

بزرگترین جهش در عکس کم-نور در کهکشان

افزایش اندازه پیکسل و فناوری هوشمند Nona-Binning امکان ثبت رنگهای بی‌نظیر و عکسهای واضح و زنده در شرایط کم‌نور را به Galaxy Note20 و Note20 Ultra بخشیده است.6 به «حالت شب» جابجا شوید تا چندین فریم به‌سرعت به تصویری روشن و شفاف تبدیل شود.

زنی نشسته در میانه پلکان. یک نما با Galaxy Note20 Ultra بدون «حالت شب» و نمای دیگر با «حالت شب». تصویر با «حالت شب» در مقایسه با تصویر دیگر شفافیت، جزییات و رنگهای بیشتری دارد.

دوربین چندگانه رده حرفه‌ای

سه دوربین قدرتمند که سطح اثر شما را ارتقا می‌بخشد

با دوربین فوق عریض 12MP عکسهای عریض بگیرید. با دوربین زاویه عریض 108MP عکسهای کم‌نور را روشن کنید و با «زوم نوری 5x» در دوربین تله‌فتو 12MP به سوژه نزدیک‌تر شوید.

*تصویر برای نمایش شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

MICROSOFT ONEDRIVE

خاطرات خود را در حافظه ابری نگه دارید

با همگام کردن حساب Microsoft خود می‌توانید «گالری» را بلافاصله به OneDrive منتقل کنید.

مجموعه‌ای از تصاویر مختلف گرفته‌شده با Galaxy Note20 و Note20 Ultra، با لوگو Microsoft OneDrive.

علاقه‌مندی‌های Galaxy که فقط تجربه دوربین رده حرفه‌ای را تقویت می‌کند

 • HDR در دوربین‌های جلو و عقب

  عکسها و فیلمهایی با رنگهای شاداب و واقعی ثبت کنید.

 • تصویر بسیار آهسته تا 960fps

  دوربین فوق سریع تا 960 فریم را در هر ثانیه ضبط می‌کند و برداشت کامل حرکت آهسته را با نمایش آهسته فریم‌ها ایجاد می‌کند.7

 • ضبط 4K UHD با تبدیل جلو و عقب جابجایی بی‌وقفه

  هر دو دوربین جلو و عقب از قابلیت ضبط با کیفیت 4K UHD برخوردارند.

 • ضبط HDR10+ برای جلوه باورنکردنی

  با HDR10+ و Dynamic Tone Mapping، دقت رنگ و کنتراست در هر صحنه حفظ می‌شود. 8