VIP Service Package

بسته پشتیبانی ویژه

ویژه خریداران تلفن همراه سامسونگ مدل Galaxy Note8

<<برای استفاده از این سرویس پشتیبانی ویژه فعالسازی سرویس الزامی است>>



 1. پشتیبانی ویژه صفحه نمایشگر

  1. درصورتیکه صفحه نمایش (LCD) تلفن همراه سامسونگ مدل Galaxy Note8 شما، تا پایان تابستان سال 1397 دچار شکستگی گردد، فقط با پرداخت مبلغ 1,700,000 ريال ، قطعه ی آسیب دیده تعویض می گردد. مشروط بر آنکه، تلفن همراه تا پایان آذرماه 1396 خریداری و روشن شده و سرویس پشتیبانی ویژه نیز فعال شده باشد.


 2. سرویس اکسپرس

  1. این سرویس شامل دریافت تلفن همراه از محل مشتری، تعمیر دستگاه و تحویل سریع آن تا پایان تابستان سال 1397 می باشد. کلیه خریداران Galaxy Note8 که در شهرهای تهران، مشهد، تبریز و اصفهان سکونت دارند مشمول این سرویس می باشند. لازم به ذکر است که تنها هزینه دریافت و تحویل گوشی موبایل رایگان می باشد و هزینه ی تعمیر جداگانه دریافت می گردد.



شرایط عمومی بسته پشتیبانی ویژه:

استفاده از هر یک از امکانات بسته پشتیبانی ویژه به معنی پذیرش کلیه مفاد این شرایط عمومی توسط شما می باشد.


 1. طریقه ی فعالسازی سرویس پشتیبانی ویژه(سرویس VIP )
  1. برای فعالسازی سرویس پشتیبانی ویژه (VIP) شماره ی 15 رقمی IMEI گوشی خود را از طریق پیامک به 300042132 ارسال نمایید.
  2. باارسال این شماره، یک کد به شما ارسال می گردد و تایید می شود که این سرویس برای گوشی شما فعال شده است.
  3. برای دریافت کد IMEI گوشی خود، ‎*‎#06# را شماره گیری نمایید. این کد روی جعبه ی محصول نیز موجود است.

 2. پشتیبانی ویژه صفحه نمایش:
  1. 2-1. صفحه نمایش تلفن همراه شما برای یکبار و تا پایان تابستان سال 1397، مشمول این طرح می باشد. مشروط بر آنکه تلفن همراه خود را قبل از پایان آذرماه 1396خریداری و روشن کرده و همچنین سرویس پشتیبانی ویژه را فعال نموده باشید.
  2. 2-2. این سرویس شامل سایر موارد خارج از گارانتی نخواهد بود.
  3. 2-3. این سرویس صرفاً به دستگاههای مشمول گارانتی رسمی سامسونگ تعلق می گیرد.
  4. 2-4. جهت استفاده از این سرویس، ارائه فاکتور خرید الزامی می باشد.

 3. سرویس اکسپرس :
  1. 3-1. سرویس اکسپرس ویژه خریداران Galaxy Note8 در شهرهای تهران، مشهد، تبریز و اصفهان، تا پایان تابستان 1397 می باشد. روشن شدن گوشی تا پایان آذرماه 1396 و فعالسازی سرویس پشتیبانی ویژه برای استفاده از این سرویس لازم می باشد.
  2. 3-2. این سرویس صرفاً به دستگاههای مشمول گارانتی رسمی سامسونگ تعلق می گیرد.
  3. 3-3. جهت استفاده از این سرویس ارائه فاکتور خرید الزامی می باشد.

 4. موارد کلی:
  1. 4-1. حق تغییر، افزودن یا کاستن هر یک از مفاد این شرایط و ضوابط به تشخیص سامسونگ برای وی محفوظ می باشد. بدیهی است افزودن، کاستن یا تغییر هر یک از مفاد، در حقوق مکتسبه شما مشتریانی که با اعلام توافق خود، این شرایط عمومی را پذیرفته اید، تاثیری ندارد مگر اینکه سامسونگ به نحو مقتضی رضایت و موافقت شما را نسبت به تغییرات شرایط عمومی اخذ نماید.
  2. 4-2. با استفاده از بسته پشتیبانی ویژه، شما این اجازه را به سامسونگ می دهید که از اطلاعات شخصی شما شامل تلفن ثابت، تلفن همراه، آدرس پستی و پست الکترونیک که با رضایت خود در اختیار سامسونگ قرار داده اید، به منظور آگاه ساختن شما از محصولات قابل عرضه سامسونگ و همچنین فعالیتهای تبلیغاتی سامسونگ، استفاده نماید. در هر حال شما قادر به اصلاح، به روز رسانی و یا محو این اطلاعات خواهید بود. سامسونگ می تواند این اطلاعات را از طریق تلفن، پست، فکس یا پست الکترونیکی در اختیار شما قرار دهد. سامسونگ هیچیک از اطلاعات شخصی شما را در اختیار طرفهای ثالث جهت اهداف بازاریابی آنها قرار نخواهد داد مگر اینکه رضایت قبلی شما را اخذ کرده باشد.
  3. 4-3. مواد تبلیغاتی ارائه شده در رابطه با بسته پشتیبانی ویژه (به هر شکلی) یا هرگونه عکس، فیلم ویدیویی و یا برنامه صوتی ضبط شده توسط سامسونگ یا شرکتهای وابسته یا افراد آن که در ارائه این سرویس (بسته پشتیبانی ویژه) نقش دارند، اموال اختصاصی سامسونگ تلقی خواهد شد. حق تالیف در هر یک از این موارد انحصاراً متعلق به سامسونگ خواهد بود.
  4. 4-4. کلیه اختلافات مرتبط با این شرایط عمومی، یا استفاده شما از بسته پشتیبانی ویژه، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و صلاحیت قضایی دادگاهها یا مراجع ذیربط جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

لطفا جهت اطلاع از جزئیات این طرح و شرایط و مقررات تفصیلی با مرکز تماس موبایل سامسونگ به شماره ی 02142132 تماس بگیرید.