بیشتر در بازی بمانید.

بازی خود را با Galaxy Note9 جدید که دارای قابلیت‌هایی مانند سیستم خنک‌کننده آب-کربن و باتری قدرتمند برای داشتن عملکردی پایدار است به سطحی فراتر ببرید.

بیشتر در بازی بمانید.

پوشش منحصربه‌فرد Galaxy را دریافت کنید.

جدیدترین Note9 یا Tab S4 را خریداری کنید و از پوشش Galaxy که دارای محدودیت زمانی است استفاده کنید. Victory Royale بعدی خود را با زیبایی بدست آورید!*

*ویژه خریداران Note9 و Tab S4 تا تاریخ 18/12/31؛ افرادی که این محصول را تا قبل از تاریخ 18/12/31 خریداری کرده باشند به صورت دائم بر روی دستگاه آنها نصب خواهد بود.
پوشش منحصربه‌فرد Galaxy را دریافت کنید.

بازی قدرتمند را با Galaxy Note9 تجربه کنید

  • عملکرد
  • صفحه نمایش
  • باتری
  • بازی

عملکرد

سرعتی ماورای جاذبه

Galaxy Note9 با بهره مندی از آخرین بهبودهای سخت‌افزاری مانند سیستم خنک‌کننده آب-کربن و سرعت بالای مودم،* بهترین تجربه بازی با موبایل را در اختیار شما قرار می‌دهد.

*قابلیت سریع‌تر در مقایسه با سایر تلفن‌های هوشمند فاقد مودم Cat. 18. به شرکت مخابراتی و طرح‌های پیشنهادی آن بستگی دارد. با شرکت مخابراتی صحبت کنید.
سرعتی ماورای جاذبه

صفحه نمایش

صفحه نمایش بدون مرز و فراگیر

هر تک‌تیرانداز را روی بزرگترین صفحه نمایش بدون مرز که تا به اکنون ساخته شده است مشاهده کنید. صفحه نمایش بدون مرز 6.4 اینچی برای بازی کردن و پخش ویدئو عالی است.

صفحه نمایش بدون مرز و فراگیر

باتری

باتری بادوام

Galaxy Note9 جدید به یک باتری قدرتمند و بادوام مجهز است. این باتری حین بازی تمام نمی‌شود و می‎ توانید بازی خود را تا مرحله پیروزی انجام دهید.

باتری بادوام

بازی

بهینه‌شده برای بازی

سطح تجربه بازی با موبایل خود را بالا ببرید. Galaxy Note9 به‌واسطه برخورداری از سیستم خنک‌کننده آب-کربن که با جلوگیری از داغ شدن پردازنده مدرن باعث کاهش گیر و تأخیر دستگاه می‌شود، عملکرد بالای دستگاه را حین بازی حفظ می‌کند. به علاوه، تنظیم‌کننده عملکرد مبتنی بر هوش مصنوعی به کار رفته در این دستگاه روان بودن و کند نبودن بازی را تضمین می‌کند.

بهینه‌شده برای بازی

قدرت کهکشانی Galaxy خود را به اشتراک بگذارید

تصویرهای گرفته شده از صفحه و بازی را به اشتراک بگذارید و ما را در Twitter و Instagram تگ کنید

آماده بازی هستید؟

آیا قبلاً دستگاه Galaxy داشته‌اید؟ Fortnite را دانلود کنید و بهترین تجربه بازی‌های Android را داشته باشید. فقط کافی است که لانچر بازی را فعال کنید و روی نماد Fortnite ضربه بزنید تا آن را دانلود کنید و وارد شوید.*

آماده بازی هستید؟

مراحل بهسازی پوشش Galaxy

1.  Fortnite را از Galaxy Note9 یا Tab S4 از پوشه سامسونگ > زبانه Galaxy Apps دانلود کنید و روی بنر Fortnite ضربه بزنید.

2. روی INSTALL AND OPEN در کادر نصب سریع ضربه بزنید و سپس شرایط و ضوابط را بخوانید و موافقت کنید. توجه: با این کار نصب کننده Fortnite و Fortnite در  Galaxy Note9 یا Tab S4 نصب و باز می‌شود.

3. پس از ورود در سه مسابقه Fortnite در دستگاه Note9 یا Tab S4 شرکت کنید.

4. پس از حذف یا بردن در مسابقه روی «بازگشت به لابی» ضربه بزنید، تا سه مسابقه‌ای را که لازم است تکمیل شود انجام دهید.

5. پس از انجام سه مسابقه، 24 الی 48 ساعت منتظر بمانید تا یک جعبه هدیه در Fortnite با پوسته Galaxy دریافت کنید. روی جعبه هدیه ضربه بزنید تا باز شود و از پوسته  Galaxy استفاده کنید.