طراحی

گوشی Galaxy S7 edge در دست

سادگی در عین
زیبایی و کمال

Galaxy s7 از بغل
گوشی galaxy s7 edge در دست
Galaxy S7 Galaxy S7 edge

طراحی با دلیل

با دانستن این موضوع که شما مدت زیادی از وقت خود را با Galaxy S7 یا S7 edge خواهید گذراند، ما تمام سعی خود را به کار گرفته‌ایم که گوشی زیبا و خوش دستی برایتان طراحی کنیم.

Re
design
گوشی galaxy s7 edge به صورت افقی در دست

مواد اولیه هنر و صنعت

ما زمان زیادی را وقف زیباسازی انحناهای کناره گوشی‌های Galaxy S7 و S7 edge کرده‌ایم. ما با روشی منحصر به فرد به نام "شکل دهنده حرارتی سه بعدی شیشه"، با دقت زیاد شیشه‌های 3D را ذوب کرده و درست مانند یک آلیاژ فلزی انحنا داده شده، بدنه‌ای مستحکم و یکپارچه برای شما ایجاد کرده‌ایم.

Galaxy s7 edge با نمای خوابیده

گرفتن راحت در دست

پشت گوشی Galaxy S7 و S7 edge با دو انحنا در دو طرف باعث می‌شود گرفتن گوشی در دست بسیار راحت باشد. طراحی منحصر به فرد این گوشی‌ها با خطوط طبیعی و ظاهری نازک باعث شده در دست گرفتن گوشی بسیار راحت و لذت‌بخش باشد.

یک شخص
گوشی galaxy s7 بالا جلوی صورت گرفته شده
  • نمای نزدیک دوربین و سنسور ۱ در galaxy s7 edge
  • نمای نزدیک دوربین و سنسور ۲ در galaxy s7 edge
  • نمای نزدیک از قسمت پایین گوشی galaxy s7 edge
  • نمای نزدیک از شیشه انحنادار گوشی galaxy s7 edge

مقاوم در برابر
آب و خاک

با Galaxy S7 و S7 edge دیگر نگران گذاشتن گوشی در سطوح مرطوب نباشید. می‌توانید حتی بعد از ریختن شدن آب روی آن به استفاده ادامه دهید. در کنار استخر بازی کنید، در کنار دریا سلفی بگیرید و پست کنید و در باران به تماس‌های خود پاسخ دهید. این گوشی‌ها رتبه IP (حفاظت ورودی)‏ 68 را به خود اختصاص داده‌اند. * امکان قرار دادن گوشی در عمق 1.5 متری آب به مدت 30 دقیقه وجود دارد.

طراحی مجدد
بسته‌بندی

galaxy s7 edge با طراحی جدید بسته‌بندی