میانبرها

Galaxy s7 بالا نگه داشته شده

edge بهتر از قبل

edge تا 9 پانل را تطبیق می‌دهد و برای شما امکان دسترسی به هر چیزی که فوراً می‌خواهید،‌ از خط کش چند سانتی گرفتی تا دریافت اخبار به‌روز ورزشی را فراهم می‌کند . به طور مثال، با Apps edge می‌توانید تا 10 پوشه و میانبر برنامه ایجاد کنید.

*فقط برای Galaxy S7 edge

پَنل Apps edge روی edge screen در galaxy s7 edge

گیره edge

از آنجا که فعالیت‌های زیادی را با استفاده از edge screen انجام می‌دهید، عاقلانه است که وضعیت قرار گرفتن گوشی در دست متناسب با نیاز شما تنظیم شود. برای سفارشی کردن اندازه، شفافیت و وضعیت قرار گرفتن به تنظیمات بروید.

*فقط برای Galaxy S7 edge

دسته روی edge screen در galaxy s7 edge

Tasks edge

دسترسی سریع. با ایجاد میانبر برای عملکردهای خاص برنامه‌های دلخواهتان یا مخاطبین، هر چیزی که سریع به آن نیاز داشته باشید، مانند گرفتن سلفی، یا باز کردن یک یادداشت خاص یا فقط تماس با مادر، روی edge قرار دارد.

*فقط برای Galaxy S7 edge

galaxy s7 edge در دست در حالی که tasks edge روی edge screen قرار دارد

ابزارهای سریع

اگر بخواهید فاصله بین میز تا دیوار را اندازه بگیرید یا به دنبال وسایل خود در زیر تخت بگردید، edge screen با تغییر شکل به خط‌کش، چراغ‌قوه یا قطب‌نما، به کمک شما می‌آید.

*فقط برای Galaxy S7 edge

خط‌کش روی edge screen در galaxy s7 edge.
نمادهای App در galaxy s7 edge screen

Always On Display

با AOD می‌توانید بدون روشن کردن صفحه گوشی، به سرعت از اطلاعات مورد نیاز باخبر شوید. این برنامه به اندازه کافی هوشمند بوده و وقتی تلفن در جیب یا کیف گذاشته می‌شود یا صفحه تلفن به سمت پایین قرار می‌گیرد یا وقتی باتری ضعیف است، به طور خودکار غیرفعال می‌شود.

Always on display یا AOD تاریخ، زمان و اعلان‌ها را نمایش می‌دهند
Always on display یا AOD روی Galaxy s7 edge screen نمایش داده می‌شوند.

اطلاعاتی که مهم است

می‌توانید انتخاب کنید وقتی صفحه خاموش است، چه اطلاعاتی را بتوانید بررسی کنید. برای جلوگیری از تثبت تصویر روی صفحه نمایش، گرافیک‌ها به طور معمول در اطراف صفحه حرکت می‌کنند.

صفحه نمایش را سفارشی کنید

برای تغییر سبک صفحه نمایش، طرح زمینه دانلود کنید. انواع گسترده طراحی‌ها در Theme Store وجود دارد که می‌توانید با آنها سبک صفحه نمایش را در Galaxy S7 و S7 edge سفارشی کنید.

Galaxy s7 edges با تصاویر صفحه AOD سفارشی شده