معرفی صفحه نمایش بدون مرز Infinity Display

طراحی تحول‌ساز Galaxy S8 و S8+‎ از زیر و رو خود را نشان می‌دهد. ما نسبت به تک‌تک عناصر ظاهری تلفن تجدید نظر کردیم تا محدودیت‌های صفحه تلفن هوشمند را از پیش رو برداریم. بدین ترتیب، تمام آنچه می‌بینید محتوای محض است و عملاً خبری از قاب نیست. صفحه‌نمایش این تلفن بزرگترین و فراگیرترین صفحه‌نمایش در میان تلفن‌های هوشمند Galaxy هم‌اندازه خود است. و در عین حال نگه داشتنش با یک دست نیز آسان است.

طراحی

مرزهایی که درنَوردیده شدند

صفحه نمایش Infinity Display یک صفحه نمایش افسانه‌ای سرتاسری است که به کناره‌های گوشی کشیده شده‌ است، تا یک سطح کاملاً روان و یک‌دست بدون هیچ برجستگی یا زاویه اضافه‌ای ایجادکند. شیشه‌ای ناب، دست‌نخورده و یکدست که کل قسمت جلویی گوشی را فرامی‌گیرد و به شکلی یکپارچه به بدنه آلومینیومی گوشی می‌پیوندد، که نتیجه آن قطعه‌ای منحصربه‌فرد با خمیدگی‌های زیبا و طراحی کاملاً متقارن می‌باشد.

بیشتر بدانید
تصویر تپه‌های اسطوخودوس بر روی صفحه نمایش Galaxy S8
Video of constellation in night sky both on the AOD screen of the Galaxy S8 and S+ screens as well as the background and the constellations moving with the phones

دوربین

دوربینی ساخته شده برای تک‌تک لحظه‌ها

با دوربین‌های Galaxy S8 و S8+‎ زندگی را همان‌گونه که اتفاق می‌افتد ثبت کن. دوربین اصلی 12 مگاپیکسلی و دوربین جلویی 8 مگاپیکسلی آن، بقدری دقیق و سریع هستند که هیچ لحظه‌ای را چه روز باشد و چه شب از دست نمی‌دهید.

بیشتر بدانید
Background image of the crowd at a concert
Galaxy S8 in a horizontal position with a portion of the background image on screen
سنسور 12 مگاپیکسلی با فن‌آوری Dual Pixel

امنیت

امنیتی خطا ناپذیر

وقتی قابلیت اسکن عنبیه چشم را روی تلفن‌‌های Galaxy S8 و S8+‎ دارید، دیگر جای نگرانی برای چشمان مزاحم وجود ندارد. عنبیه چشم‌های شما دارای الگوهایی است که خاص خود شماست، و تقریباً تکرار شدن آنها غیر ممکن است. بدین ترتیب، با اسکن عنبیه، تلفن‌تان به همراه محتواهای آن فقط در مقابل چشمان شما باز می‌شود. و وقتی که نیاز به باز کردن خیلی سریع قفل تلفن داشته باشید، قابلیت تشخیص چهره گزینه‌ای سودمند است.

* عنبیه، بخش رنگی حلقه مانند چشم شما است

بیشتر بدانید
Image of mountains covered in snow
Hand wearing glove holding up Galaxy S8 for iris scanning

عملکرد

سریع‌تر، حتی زیر باران

شما هیچ وقت دست از استفاده گوشی برنمی‌دارید. به همین دلیل است که Galaxy S8 و S8+‎ به اولین پردازنده 10 نانومتری جهان مجهز شده‌اند. این پردازنده سریع و قدرتمند، کارآیی باتری را افزایش می‌دهد. همچنین می‌توانید ظرفیت ذخیره را افزایش دهید و در باران و گرد و غبار با استاندارد IP68 از گوشی خود لذت ببرید.

بیشتر بدانید
تصویر ماشینی که با سرعت در خیابانی بارانی حرکت می کند
تصویر یک ماشین آبی رنگ که بر روی صفحه نمایش Galaxy S8 با سرعت حرکت می کند
Galaxy S8 در حالت افقی

هوشمندی

به Bixby سلام کنید

با Bixby نحوه تعامل شما با تلفن به طور کامل متحول می‌شود. این ویژگی یک دستیار شخصی است که قابلیت درک گفتمان، متن و ضربه‌های لمسی را دارد؛ بنابراین هیچ گاه محدود به یک روش ارتباطی نمی‌شوید. علاوه بر این نحوه استفاده از تلفن را نیز به طور کامل متحول می‌کند. حتی نیازی نیست چیزی از Bixby بخواهید؛ کافی است درخواستتان را با باز کردن برنامه دوربین نشان دهید. واقعاً بی‌نهایت آسان است.

*Bixby زبان‌های منتخب را تشخیص می‌دهد. زبان‌های دیگر متعاقباً تحت پشتیبانی قرار میگیرند. قابلیت‌های کنترل صوتی Bixby به زودی با بعضی از برنامه‌های اصلی مورد علاقه شما تلفیق خواهد شد.

بیشتر بدانید
تصویر کسی که کفش ورزشی پوشیده و یک پایش را بالا گرفته
تصویر کسی که کفش ورزشی پوشیده و یک پایش را بالا گرفته بر روی صفحه نمایش Galaxy S8 همراه با پیام‌هایی از یک کاربر به Bixby که از آن می خواهد همین کفش‌های ورزشی را آنلاین جستجو کند

Phone+‎

گوشی‌ای که مرزها را درمی‌نَوردَد

گوشی‌های Galaxy S8 و S8+‎ طوری طراحی شده‌اند که بیش از یک گوشی هوشمند باشند. آنها طراحی شده‌اند تا نحوه ثبت و نگاه شما را به زندگی چه بصورت واقعیت مجازی باشد و چه نمای 360 درجه‌ای عوض کنند. آنها طراحی شده‌اند تا در حال حرکت پرداخت‌های خود را انجام دهید و به کارهای خود برسید. موانع دنیای خود را با Galaxy S8 و S8+‎ پشت سر بگذارید.

بیشتر بدانید

*Gear 360 (2017)‎ و Gear VR با کنترلر٬ جداگانه به فروش می‌رسد.

نمای جلویی Gear 360 (2017)
Gear 360
Galaxy S8 و Galaxy S8+‎ در کنار هم
Galaxy S8 | S8+
نمای جلویی GearVR و کنترل کننده
Gear VR

Smart Switch

به‌راحتی با حفظ خاطراتتان، گوشی خود را عوض کنید

از عکس‌ها و ویدئوهای‌تان گرفته تا شماره‌های تماس و موزیک‌ها، Smart Switch به شما امکان می‌دهد به راحتی خاطراتتان را از روی گوشی قدیمی‌تان به Galaxy S8 و S8+‎ منتقل کنید. حالا که می‌دانید همه خاطراتتان با شما می‌مانند، می‌توانید بر روی ایجاد خاطرات جدید با Galaxy S8 و S8+‎ تمرکز کنید.

* خدمات در دسترس ممکن است بسته به گوشی متفاوت باشد. مبدل USB داخل جعبه موجود است.

گوشی هوشمند قدیمی که کنار Galaxy S8 است و اپلیکیشن سوییچ هوشمند بر روی هر دو صفحه نمایش باز است

قابلیت استفاده

فن‌آوری برای همه

گوشی‌های Galaxy S8 و S8+‎ تولید شده‌اند تا برای همگان قابل استفاده باشند. مجموعه‌ای از راهکارهای فنی که در مورد آن‌ها به خوبی فکر شده است سبب می‌شود که همگان براحتی بتوانند از قابلیت‌های پیشرفته Galaxy S8 و S8+‎ بهره کامل را ببرند.

نمای جلوی Galaxy S8 و S8+‎ که ویژگی‌های قابل استفاده بودن را نشان می دهد.

لوازم جانبی

استایل و قدرت

گوشی‌های Galaxy S8 و S8+‎ خود را به مجموعه لوازم جانبی منتخب، مطابق با استایل و سَبک و سیاق مورد علاقتون مجهز کنید تا خوش بدرخشید.

*لوازم جانبی٬ جداگانه به فروش می‌رسد.

بیشتر بدانید
Galaxy S8 در حال شارژ با شارژر بی سیم قابل تبدیل شارژر بی‌سیم قابل تبدیل
ویدئویی که در آن شارژر بی‌سیم قابل تبدیل بلند(ایستاده) می‌شود، سپس Galaxy S8 به روی آن قرار می‌گیرد و شارژ بی‌سیم شروع می‌شود.
جهت پیش‌خرید یکی از فروشندگان رسمی ما را انتخاب کنید
* انتخاب عامل پیش‌فروش بر عهده خریدار می باشد و سامسونگ هیچ مسئولیتی در قبال فروش، نحوه ارسال، تغییر و تاخیر در تحویل کالا نخواهد داشت.