در تصویری بزرگ‌تر غوطه‌ور شوید درحالی که کماکان براحتی در دستانتان جای می‌گیرد. Galaxy S8 و S8+‎ با رهایی از بند محدودیت قاب‌ها، به شما سطحی صاف و صیقلی ارائه می‌دهند که تا پشت لبه‌ها ادامه یافته است. برای رسیدن به این نقطه، ما گوشی را از درون تا بیرون دوباره طراحی کردیم. دکمه خانه را در زیر صفحه نمایش قرار دادیم، که تا وقتی به آن احتیاج نداشته باشید همانجا مخفی بماند و شما بی نیاز از بدست گرفتن گوشی بزرگتر٬ بدون هیچ مانعی صفحه نمایش بزرگتر داشته باشید.

صفحه نمایش Infinity Display

ورای لبه‌ها

صفحه نمایش Infinity Display استاندارد جدیدی از تجربیات بی‌وقفه و همه‌جانبه تعریف می‌کند. شما را قادر می‌سازد که صفحه نمایشی بزرگتر بدون الزام به داشتن گوشی بزرگتر داشته باشید. بنابراین درحالی که نمایی عظیم‌تر دارید، Galaxy S8 و S8+‎ در دستتان کوچک هستند تا کارکردن و نگه‌داشتن‌شان راحت‌تر باشد.

Galaxy S8 و S8+‎ در حالت افقی
Image of an astronaut floating above Earth

صفحه بزرگی که در دست کوچک احساس می‌شود

شما بلافاصله متوجه راحتی انحناهای شکیل و صیقلی در دست‌تان می‌شوید که به شما اجازه می‌دهد زمانی که در این صفحه بزرگ فیلم تماشا می‌کنید، براحتی گوشی را در دست نگه دارید. و میانبرهای مهم فقط با یک حرکت در دسترس هستند چرا که لبه‌ها و برنامه‌های edge در Galaxy S8 و S8+‎ در دسترس هستند.

در دست گرفتن Galaxy S8
Galaxy S8 در دست

صیقلی، از همه طرف

آنچه نمای جلویی یکنواخت آن را تکمیل کرده سیه‌نمای یکدستی است که در پشت تلفن قرار گرفته است. دوربین عقب تقریباً هم سطح با صفحه پشت قرار گرفته است تا نمایی باوقار را به نمایش بگذارد.

ویدئویی که نشان می‌دهد چگونه دوربین پشتی با سطح پشت Galaxy S8 هم‌تراز شده است.
نصف بالانی پشت Galaxy S8

صفحه بزرگتر یعنی بیشتر دیدن

محتوا چه فیلم باشد و چه بازی، در هر صورت با صفحه نمایش تلفن‌‌های GalaxyS8 و S8+‎ به سوی هیجانات آن کشیده می‌شوید. این صفحات نمایش نه تنها بزرگترین و فراگیرترین نمایشگرهای تلفن‌های هوشمند سری Galaxy در این اندازه هستند، بلکه با نسبت تصویر 18.5:9 کل تصویر را روی صفحه نمایش‌تان دارید.

0

نمای روبروی Galaxy S8 که اندازه صفحه ۵/۸ اینچی را نشان میدهد
Galaxy S8
570 ppi

0

نمای روبروی Galaxy S8+‎ که اندازه صفحه ۶/۲ اینچی را نشان میدهد
Galaxy S8+‎
529 ppi

* Infinity Display : صفحه نمایش بدون لبه، که لبه تا لبه روبروی گوشی را فرا گرفته است.

* وضوح پیش‌فرض +Full HD است و می‌تواند در تنظیمات به ‎Quad HD+ (WQHD+)‎ تغییر کند.

* اندازه صفحه نمایش بصورت قطری در یک مستطیل کامل بدون در نظر گرفتن گوشه‌های گرد محاسبه شده است.

کار بیشتر و لغزش کمتر

در حین فیلم دیدن پیام بنویسید یا هنگام جستجو در اینترنت لیست تهیه کنید. بخاطر صفحه نمایش بزرگتر می‌توانید چند کار را با هم براحتی انجام دهید. می‌توانید با تغییر اندازه پنجره‌ها انتخاب کنید که بر روی چه برنامه‌ای تمرکز کنید. و وقتی موضوعی نظرتان را جلب کرد می‌توانید میزان زیادی از آن مقاله یا پست شبکه اجتماعی را ببینید، پس کمتر اسکرول می‌کنید.

Galaxy S8 در حالت عمودی  که محتوای زیادی بر روی صفح را نشان میدهد

نامرئی ولی در دسترس

کلیدهای هدایت جدید فرقی با آن کلیدهای فیزیکی که به آن‌ها عادت دارید ندارند. فقط در نهایت زیبایی ناپیدا هستند تا وقتی که به آنها احتیاج پیدا کنید. دکمه خانه همان‌جایی است که معمولا باید باشد و با یک فشار ساده و کوچک کار می‌کند.

سنسور فشار

کلید خانه را فشار دهید

تصویر واسازی شده Galaxy S8
ویدئوی که در آن سنسور حسی در یک Galaxy S8 واسازی شده نشان داده میشود و سپس قطعات مانند یک گوشی کامل به هم متصل میشوند و سپس گوشی ایستاده با د;مه خانه را تشان دهد.

طراحی شده برای آینده

از کار با کلیدهای هدایت یکپارچه و صیقلی Galaxy S8 و S8+‎ لذت ببرید که با صفحه نمایش Infinity Display صاف یکدست شده‌اند. وقتی قفل صفحه نمایش همیشه روشن‌ ‎AOD (Always On Display)‎ را باز می‌کنید و از اپلیکیشنی به اپلیکیشن دیگر می‌روید٬ لذت زیبایی بصری آن به اندازه ظاهر گوشی جذاب خواهد بود.

نمای کلی Galaxy S8
  • اسکرین شات AOD بر روی صفحه Galaxy S8
  • اسکرین شات  صفحه قفل باز Galaxy S8
  • اسکرین شات صفحه خانه Galaxy S8
  • اسکرین شات صفحه سینی اپلیکیشنهای Galaxy S8
آسمان شب با ستاره ها

در جعبه چیست؟

محتوای در این جعبه چیست چیده شده اند
قطعات
گوشی
هدفون مهندسی شده توسط AKG
کابل USB نوع C
آداپتور
مبدل USB (نوع A به C)
مبدل Micro USB (نوع B به C)
پین کشوی سیم‌کارت
سر اضافه هدفون
راهنمای شروع سریع و دفترچه Smart Switch
جهت پیش‌خرید یکی از فروشندگان رسمی ما را انتخاب کنید
* انتخاب عامل پیش‌فروش بر عهده خریدار می باشد و سامسونگ هیچ مسئولیتی در قبال فروش، نحوه ارسال، تغییر و تاخیر در تحویل کالا نخواهد داشت.