این Bixby است. یک روش کاملا جدید برای استفاده از Galaxy S8 یا S8+‎. شما می‌توانید با صدا، متن یا لمس چیزی را که می‌خواهید بگویید زیرا او همه آنها را درک می‌کند. وقتی کلمه مورد نظر را پیدا نمی‌کنید، دوربین را روشن کنید و Bixby برای شما جستجو خواهد کرد. او در تمام اجزای Galaxy S8 و S8+‎ ادغام شده است، بنابراین می‌تواند از پس وظایفی که شما معمولا با گوشی انجام می‌دهید برآید و پیوسته در حال یادگیری روش‌های شماست تا بهتر و بهتر شود.

*Bixby زبان‌های منتخب را تشخیص می‌دهد. زبان‌های دیگر متعاقباً تحت پشتیبانی قرار میگیرند. قابلیت‌های کنترل صوتی Bixby به زودی با بعضی از برنامه‌های اصلی مورد علاقه شما تلفیق خواهد شد.

لوگوی Bixby

Bixby سلام می‌کند

 • آیکون عملکرد صحبت Bixby
  صحبت (Talk)
 • آیکون عملکرد دیدن Bixby
  دیدن (See)
 • آیکون عملکرد پیشنهاد دهنده Bixby
  پیشنهاد (Recommend)
 • آیکون عملکرد یادآوری Bixby
  یادآوری (Remind)

سه راه برای تعامل، نه فقط یک راه

از آنجا که Bixby صحبت، متن و لمس را درک می‌کند، شما می‌توانید از راحت‌ترین روش در لحظه استفاده کنید. همچنین در موقع لزوم شما می‌توانید بین گزینه‌های فوق، سوییچ کنید.

*Bixby زبان‌های منتخب را تشخیص می‌دهد. زبان‌های دیگر متعاقباً تحت پشتیبانی قرار میگیرند. قابلیت‌های کنترل صوتی Bixby به زودی با بعضی از برنامه‌های اصلی مورد علاقه شما تلفیق خواهد شد.

تصویر کاربر در حال استفاده از Bixby با لمس صفحه Galaxy S8
دست، صفحه Galaxy S8 را لمس میکند تا به Bixby بگوید چه کاری انجام دهد

به روش استفاده روزمره شما از گوشی، شخصی سازی شده است.

کلید Bixby را فشار دهید یا از صفحه قفل یا خانه به سمت راست بکشید تا اطلاعات دقیق و شخصی‌سازی شده همراه با دسترسی مستقیم به برنامه‌هایی که در لحظه، مکان یا موقعیت نیاز دارید در دسترس شما باشد. هرچه بیشتر از گوشی خود استفاده کنید، نتایج بهتری می‌گیرید.

به سمت راست بکشید تا زمانبندی برنامه روزانه خود را چک کنید و روز خود را صحیح آغاز کنید.

آیکون صبح صبح

تمام اعلان‌های یادآوری شما فقط به اندازه یک انگشت کشیدن با شما فاصله دارند، بنابراین هیچ مساله مهمی را فراموش نخواهید کرد.

آیکون بعد از ظهر بعد از ظهر

تعداد قدمهایی که پبموده اید و کاری که دوستانتان مترصد انجام آن هستند را چک کنید.

آیکون شب شب
اسکرین شات صفحه Galaxy S8
 • صفحه سلام Bixby در حال نمایش کارت تقویم با زمانبندی روز
 • صفحه سلام Bixby در حال نمایش کارت یادآوری با یادآوری‌های روز
 • صفحه سلام Bixby در حال نمایش کارت S Health با آمار سلامت کاربر

در زمان و مکان مناسب به شما یادآوری می‌شود

از Bixby بخواهید وقتی به خانه رسیدید به شما یادآوری کند به گیاهان آب بدهید یا وقتی به اداره برگشتید به همکارتان زنگ بزنید. شما همچنین این یادآوری‌ها را روی (AOD) صفحه همیشه روشن، در خانه Bixby Home یا در لبه edge screen خواهید داشت.

یادآوری آبیاری گیاهان هروقت کاربر به منزل میرسد روی صفحه Galaxy S8 نمایان میشود
جهت پیش‌خرید یکی از فروشندگان رسمی ما را انتخاب کنید
* انتخاب عامل پیش‌فروش بر عهده خریدار می باشد و سامسونگ هیچ مسئولیتی در قبال فروش، نحوه ارسال، تغییر و تاخیر در تحویل کالا نخواهد داشت.