از انتخاب خود لذت ببرید و نگران نباشید.

سامسونگ* به شما بابت انتخابتان تبریک می گوید.

با خرید و فعالسازی تلفن همراه سامسونگ مدل گلکسی S8 و +S8 تا پایان تیرماه 1396، شما می توانید از "بسته پشتیبانی ویژه" سامسونگ که فراتر از ضمانت استاندارد و پوشش های مربوط به آن می باشد، تا پایان زمستان 1396 بهره مند شوید.

بسته پشتیبانی ویژه شامل دو مورد به شرح ذیل می باشد :


 1. پشتیبانی ویژه صفحه نمایش
 2. سرویس اکسپرس ( ویژه شهرهای تهران، مشهد ، اصفهان و تبریز)


درصورتیکه صفحه نمایش (LCD) تلفن همراه سامسونگ مدل گلکسی S8 و +S8 شما، تا پایان زمستان 1396 دچار شکستگی گردد، فقط با پرداخت مبلغ 1,700,000 ریال، قادر به تعویض قطعه ی آسیب دیده خواهید بود. برای استفاده از این سرویس مهلت فعالسازی تلفن همراه تا پایان تیر ماه 1396 (از روز معرفی کالا در بازار) می باشد.


 1. صفحه نمایش تلفن همراه شما فقط یکبار و تا پایان زمستان 1396 ، مشمول این طرح می باشد.
 2. برای استفاده از این طرح نیاز به فعالسازی سرویس VIP تا پایان تیرماه 1396 وجود دارد.
 3. این سرویس شامل موارد خارج از گارانتی نخواهد بود.
 4. این سرویس صرفاً به دستگاههای مشمول گارانتی رسمی سامسونگ تعلق می گیرد.
 5. جهت استفاده از این سرویس، ارائه فاکتور خرید و کد ارسالی در زمان درخواست سرویس VIP الزامی می باشد.


این سرویس شامل دریافت تلفن همراه از محل مشتری، تعمیر دستگاه و تحویل سریع آن به مبدا تا پایان زمستان 1396 می باشد. کلیه خریداران گوشی های مدل گلکسیS8 و +S8 که در شهرهای تهران، مشهد ، اصفهان و تبریز سکونت دارند، مشمول این سرویس می باشند. لازم به ذکر است که تنها هزینه دریافت و تحویل گوشی موبایل رایگان می باشد و هزینه ی تعمیر جداگانه دریافت می گردد.


 1. سرویس اکسپرس ویژه خریداران گوشی های مدل گلکسیS8 و +S8 در شهرهای تهران، مشهد ، اصفهان و تبریز تا پایان زمستان 1396 می باشد.
 2. برای استفاده از این طرح نیاز به فعالسازی سرویس VIP تا پایان تیرماه 1396 وجود دارد.
 3. این سرویس صرفاً به دستگاههای مشمول گارانتی رسمی سامسونگ تعلق می گیرد.
 4. جهت استفاده از این سرویس ارائه فاکتور خرید الزامی می باشد.

شرایط کلی:

 1. برای فعالسازی سرویس VIP شماره ی IMEI گوشی خود را به شماره ی 300042132 ارسال نمایید. با ارسال این شماره، یک کد به شما ارسال می گردد و تایید می شود که این سرویس برای گوشی شما فعال شده است.
 2. ارائه ی کد ارسالی در زمان درخواست سرویس VIP الزامی می باشد و بدون ارائه ی این کد امکان ارائه ی سرویس وجود ندارد.
 3. حق تغییر، افزودن یا کاستن هر یک از مفاد این شرایط و ضوابط به تشخیص سامسونگ برای وی محفوظ می باشد. بدیهی است افزودن، کاستن یا تغییر هر یک از مفاد، در حقوق مکتسبه مشتریانی که با اعلام توافق خود، این شرایط عمومی را پذیرفته اید، تاثیری ندارد مگر اینکه سامسونگ به نحو مقتضی رضایت و موافقت شما را نسبت به تغییرات شرایط عمومی اخذ نماید.
 4. با استفاده از بسته پشتیبانی ویژه، شما این اجازه را به سامسونگ می دهید که از اطلاعات شخصی شما (شامل تلفن ثابت، تلفن همراه، آدرس پستی و پست الکترونیک) که با رضایت خود در اختیار سامسونگ قرار داده اید، به منظور آگاه ساختن شما از محصولات قابل عرضه سامسونگ و همچنین فعالیتهای تبلیغاتی سامسونگ، استفاده گردد. شما قادر به اصلاح، به روز رسانی و یا محو این اطلاعات خواهید بود. . سامسونگ هیچیک از اطلاعات شخصی شما را در اختیار طرف های ثالث جهت اهداف بازاریابی قرار نخواهد داد مگر اینکه رضایت قبلی شما را اخذ کرده باشد.
 5. کلیه موارد تبلیغاتی مرتبط با "بسته پشتیبانی ویژه" که توسط سامسونگ یا شرکتهای وابسته و یا افراد آن و در قالب هر شکلی ( عکس، ویدیو یا برنامه صوتی ضبط شده) تهیه شده باشد، اموال اختصاصی سامسونگ تلقی خواهد شد. حق تالیف در هر یک از این موارد به طور انحصاری ً متعلق به سامسونگ خواهد بود.
 6. حل و فصل کلیه اختلافات مرتبط با این شرایط عمومی یا استفاده شما از "بسته پشتیبانی ویژه" در صلاحیت مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

جهت اطلاع از جزئیات این طرح و شرایط و مقررات تفصیلی با مرکز تماس موبایل سامسونگ (02142132) تماس بگیرید.*"سامسونگ" در این متن به معنی شرکت سامسونگ الکترونیکس و کلیه شعب و شرکتهای وابسته و فرعی آن می باشد.
**استفاده از هر یک از امکانات بسته پشتیبانی ویژه به معنی پذیرش کلیه مفاد این شرایط عمومی توسط شما می باشد.
*** ویژه خرید و فعالسازی تلفن همراه تا پایان تیرماه 1396

Unbox your phone

با +Galaxy S8 | S8 آشنا شوید

بیشتر بدانید
تصویر تپه‌های اسطوخودوس بر روی صفحه نمایش Galaxy S8
Video of constellation in night sky both on the AOD screen of the Galaxy S8 and S+ screens as well as the background and the constellations moving with the phones