Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you

Galaxy Z Flip4

برخوردار از ویژگی‌های استاندارد
لایه پخش‌کننده فیلم
×
×
×
×

تلفنی که همه جا جواب میدهد

رنگ‌ها

تعادل را در این محصولات جدید تجربه کنید

رنگی را انتخاب کنید که با همه چیز ست شود اما در عین حال مانندی نداشته باشد. پرداخت کدر روی شیشه، افتراق ملایمی را با قاب فلزی براق و درخشان ایجاد می‌کند. از بین چهار رنگ: بنفش، خاکستری، صورتی طلایی و آبی یکی را انتخاب کنید.1

Galaxy Z Flip4 به رنگ بورا ارغوانی تا شده و از دو زاویه دیده می‌شود به‌طوری‌که کاور جلویی و لولای آن قابل مشاهده است.
Galaxy Z Flip4 به رنگ سربی تا شده و از دو زاویه دیده می‌شود به‌طوری‌که کاور جلویی و لولای آن قابل مشاهده است.
Galaxy Z Flip4 به رنگ صورتی طلایی تا شده و از دو زاویه دیده می‌شود به‌طوری‌که کاور جلویی و لولای آن قابل مشاهده است.
Galaxy Z Flip4 به رنگ آبی تا شده و از دو زاویه دیده می‌شود به‌طوری‌که کاور جلویی و لولای آن قابل مشاهده است.

اندازه فشرده

در هر جیبی جا می‌شود

دوران ست کردن ظاهر با تلفن به پایان رسیده است. تلفن Galaxy Z Flip4 موقع تا شدن کوچک اما در عین حال باشکوه است، تلفن هوشمندی است که موقع باز شدن نیز اندازه جمع و جوری دارد، و زمانی که بخواهید به کارهای دیگر خود برسید به‌راحتی در جیبتان جا می‌گیرد.2

 • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
Galaxy Z Flip4 تا شده به رنگ بورا ارغوانی که از طرف صفحه نمایش کاور دیده می‌شود. این تلفن به سه ماکارون همرنگ که روی هم چیده شده‌اند تکیه داده است. اندازه دستگاه تاشده شبیه مثل همان سه ماکارونی است که روی هم چیده شده‌اند.

در برابر قطرات آب و افتادن مقاوم است
چندین نمونه از همان تلفن Galaxy Z Flip4 بسته از زوایای مختلف دیده می‌شود. آنها با آب پاشیده‌شده احاطه شده‌اند.

صفحه نمایش اصلی

از حالت تاشده تا حالت صاف در وضعیت دلخواه می‌ماند

صفحه نمایش 6.7 اینچی باز می‌شود تا نمای زیبایی با «شیشه فوق باریک» ظاهر شود.3 دوام بالا و مقاومت بی‌نظیر- حفظ کارآیی با بیش از 200,000 بار تا شدن.4, 5

Galaxy Z Flip4 بازشده به آبی از یک زاویه دیده می‌شود به‌طوری‌که قسمت بالا و صفحه نمایش اصلی آن قابل مشاهده است. صفحه نمایش اصلی آن تصویر زمینه روبان‌مانند رنگارنگی دارد.

خارجی

تاشدنی‌ئه مقاوم

Galaxy Z Flip4 از درون تا بیرون به‌گونه‌ای ساخته شده که بادوام باشد. این گوشی‌ها مقاوم‌ترین تلفن‌های تاشوی ما با فناوری منحصربه‌فرد Corning® Gorilla® Glass Victus®+‎‎ هستند. و لولا با آلیاژ Armor Aluminum که سخت‌ترین قاب آلومینیومی ما است محافظت می‌شود.

یک Galaxy Z Flip4 تاشده از سمت کاور جلو با لایه‌های شفافی که از بالا باهم درآمیخته‌اند تا دوام بیشتر را نشان دهند دیده می‌شود.

مقاوم در برابر آب با استاندارد IPX8

همچنان نترس در برابر آب

نگران آب هستید؟ اینها اولین تلفن‌های هوشمند تاشوی مقاوم در برابر آب در جهان هستند.6 این گوشی می‌تواند تا 30 دقیقه در عمق 1.5 متری آب بدون هیچگونه مشکلی بماند.

سه تلفن بسته Galaxy Z Flip4 آبی رنگ از سمت لولا و کاور جلو دیده می‌شوند که با آب پاشیده‌شده احاطه شده‌اند.

SAMSUNG CARE+‎‎

حوادث قابل بخشش هستند

در Samsung Care+‎‎ بدون نگرانی ثبت نام کنید تا تلفتان را از آسیب‌های ناگهانی محافظت کنید.7

با قابلیت تاشوندگی مهارت‌ها عکاسی خود را بالا ببرید.
افراد برای گرفتن سلفی در ژست‌های مختلف در زوایای مختلف می‌نشینند. آنها با قابلیت FlexCam می‌توانند از فاصله دور بدون در دست گرفتن تلفن عکس بگیرند.
‎#withGalaxy‎
مهارت‌های خود در عکاسی در تاریکی را به رخ بکشید
زنی در محیطی تاریک سلفی می‌گیرد. رنگ‌ها روشن هستند و چهره او به‌لطف قابلیت «تصویربرداری در شب» واضح است.
‎#withGalaxy‎

سیستم چنددوربینه

از بهترین زندگی شبانه خود لذت ببرید

با قابلیت «تصویربرداری در شب» دوربین عقب روشن‌تر می‌شود. جزئیات حتی در تاریکی با پیکسل‌های بزرگتر در «دوربین عریض» آشکار می‌شوند. بگو سیب!

«قابلیت تصویربرداری در شب» فقط برای عکاسی نیست، مهارت‌های فیلمبرداری نیز دارد. هنگامی که دوربین به دست می‌گیرید و دست به کار می‌شوید، موارد ضبط‌شده با ویژگی‌های بهبودیافته «لرزش‌گیر اپتیکال» و «لرزش‌گیر تصویر دیجیتال ویدیویی»، روان و بدون لرزش می‌مانند. پردازش قدرتمند به قابلیت Super Night Solution اجازه می‌دهد تا نویز را به حداقل برساند تا کلیپ‌های شما در طول شب واضح بمانند.

Galaxy Z Flip4 در حالت Flex. دوربین در «حالت شب» روی صفحه نمایش اصلی دیده می‌شود. صفحه پیش‌نمایشی از افق شهر در شب را نشان می‌دهد. «حالت شب» رنگ و جزئیات چراغ‌های شهر را زنده و واضح می‌کند.
دوربین عقب در Galaxy Z Flip4.
12MP دوربین فوق عریض 12MP دوربین عریض
دوربین جلو در Galaxy Z Flip4.
10MP دوربین سلفی

FLEXCAM

پیش بروید، خودی نشان دهید

معرفی FlexCam، از تجربه استفاده دوربین همه‌کاره بدون دخالت دست بهره‌مند شوید. از زوایای مختلف با تلفن خود حتی در برنامه‌های اجتماعی دلخواهتان برای گرفتن عکس گروهی، سلفی و فیلمبرداری از چشم‌اندازهای شگفت‌انگیز و جزئیات واقعی و بسیار تأثیرگذار استفاده کنید.8

 • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

گروهی از دوستان برای عکس گرفتن ژست می‌گیرند. در مقابل آنها یک Galaxy Z Flip4 در حالت FlexCam روی زمین قرار دارد و از آنها عکس می‌گیرد. دوستان می‌توانند پیش‌نمایش عکس را در صفحه نمایش اصلی در حالت Flex ببینند.
Galaxy Z Flip4 در حالت FlexCam. برنامه دوربین در صفحه نمایش اصلی دیده می‌شود و یک عکس گروهی گرفته‌شده از زاویه پایین را نشان می‌دهد. بعد، گروهی از دوستان برای عکس گرفتن ژست می‌گیرند. در مقابل آنها یک Galaxy Z Flip4 در حالت FlexCam روی زمین قرار دارد و از آنها عکس می‌گیرد. دوستان می‌توانند پیش‌نمایش عکس را در صفحه نمایش اصلی در حالت Flex ببینند.

QUICK SHOT

وارد دوران سلف پرتره خود شوید

بدون باز کردن تلفن، با دوربین عقب سلفی بگیرید و پیش‌نمایش لحظه‌ای را در صفحه نمایش کاور ببینید. با منظره‌یاب تمام-صفحه، خود را از دور ببینید. برای مشاهده نسبت اصلی و حصول اطمینان از حضور همه در کادر، تلنگر بزنید. با ارتقاهای جدید نرم‌افزار، Quick Shot پیش از آماده شدن FlexCam وارد عمل می‌شود تا بتوانید عکس‌ها را بدون دست از زوایای بالا و پایین ثبت کنید.8

 • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

کاور جلو Galaxy Z Flip4 از سمت بغل دیده می‌شود و شخصی در حال گرفتن عکس سلفی است که تصویرش در صفحه نمایش کاور عمودی به چشم می‌خورد. تلفن چرخانده می‌شود و عکس هم به همراه آن می‌چرخد ​​و نسبت تصویر اصلی خود را در صفحه نمایش کاور افقی اکنون نشان می‌دهد.
‎#withGalaxy‎

سرگرمی

با آشنایان در تماس باشید
چهار نفر در یک تماس ویدیویی شرکت می‌کنند که هر کدام در پنجره خود هستند. Galaxy Z Flip4 در حالت FlexCam یک تماس ویدیویی با چهار شرکت‌کننده را در صفحه نمایش اصلی نشان می‌دهد.

تماس تصویری

لحظات را با آشنایان خود به اشتراک بگذارید

با Google Meet تماس تصویری برقرار کنید.9 حتی می‌توانید با تلفن خود شب فیلم ترتیب دهید و ویدیوهای باکیفیت را با دوستان خود از طریق قابلیت اشتراک‌گذاری زنده تماشا کنید. با ویدیوهای همگام‌سازی‌شده، می‌توانید واکنش افراد به تصاویر را به‌صورت لحظه‌ای ثبت کنید.10

 • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
Galaxy Z Flip4 در حالت FlexCam یک تماس ویدیویی با چهار شرکت‌کننده را در صفحه نمایش اصلی نشان می‌دهد.

FLEXCAM برای رسانه‌های اجتماعی

به فید خود محتواهای درخشان اضافه کنید

ایجاد محتوا آسان‌تر شده است. FlexCam خود را نگه می‌دارد تا زاویه دید کارگردان گسترش یابد. بدین‌ترتیب امکان فیلمبرداری از خودتان، دوستان یا بازیگران از زوایای جدید فراهم می‌شود.8 پس از آماده شدن فیلم، کافی است آن را در شبکه‌های اجتماعی بارگذاری کنید تا مورد نقد شایسته قرار بگیرد.

 • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

همیشه با خود شارژ دارید

با حداقل شارژ باتری می‌توانید تا مدت زیادی به تماس‌های خود ادامه دهید. پردازنده 4 نانومتری ارتقایافته با باتری 3700 میلی‌آمپر ساعتی (اسمی) کار می‌کند تا ساعت‌ها شارژ داشته باشید.11, 12

وقتی شارژتان کم است، برای شارژ فوق سریع شارژرتان را به پریز بزنید یا با قابلیت Fast Wireless Charging 2.0 کلاً سیم را کنار بگذارید.13 با این همه شارژ، حتی می‌توانید از طریق Wireless PowerShare آن را با دوست یا هدفون خود به اشتراک بگذارید.14

 • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
لذت در کنار هم بودن
آداپتور برق 25 واتی15
برای شارژ فوق سریع
برو به شارژرها
Galaxy Z Flip4 تانشده به صفحه نمایش اصلی باز می‌شود که یک تماس ویدیویی در آن در حال انجام است.

صفحه نمایش کاور

پنجره‌ای به دنیای شما
صفحه‌های ساعت مختلف در یک طرح موزاییکی کنار هم قرار دارند. هر صفحه ساعت دارای گرافیک متفاوتی است و زمان، تاریخ و وضعیت باتری را نمایش می‌دهد. در صفحه ساعت مرکزی، چهار کاراکتر متحرک به سبک شکلک واقعیت افزوده نزدیک به هم ژست گرفته‌اند که گویی در حال گرفتن عکس دسته جمعی هستند.

صفحه نمایش کاور سفارشی

سبک خود را روی صفحه نمایش پیاده کنید

با صفحه نمایش کاور 1.9 اینچی قابل تنظیم، یک بوم نقاشی دیگر برای بازی در اختیار خواهید داشت.16 با استفاده از ویدیوها، عکس‌ها یا شکلک واقعیت افزوده خود برای شخصی‌سازی صفحه ساعت، آن را تا جایی که می‌خواهید تغییر دهید. با این همه اختیار، می‌توانید به‌راحتی آن را با خلق و خو، آب و هوا یا به‌روزرسانی کنید یا با لباس‌های خود مطابقت دهید.

Galaxy Z Flip4 تاشده به رنگ صورتی طلایی با شکلک AR شخصی‌شده به‌عنوان صفحه ساعت روی صفحه نمایش کاور.

صفحه نمایش کاور سودمند

نگاه بیندازید، کار کنید و به راهتان ادامه دهید

کارهای معمول روزانه شما، درست روی صفحه نمایش کاورتان قرار دارند. تلفن خود را با ضربه و کشیدن انگشت روی صفحه نمایش کاور 1.9 اینچی کنترل کنید. بدون اینکه نیاز باشد به صفحه نمایش اصلی بروید، به تنظیمات سریع دسترسی داشته باشید، به پیامک‌ها پاسخ دهید و ویجت‌هایی را اضافه کنید تا برنامه‌ها به‌آسانی در دسترستان باشند.16

 • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
Galaxy Z Flip4 تاشده به رنگ صورتی طلایی با اعلان پیام متنی روی صفحه نمایش کاور. این تلفن مجموعه‌ای از نمادهای ایموجی را نشان می‌دهد: چشم، ماشین مسابقه و باد.

GALAXY WATCH5

استراحت بهتر روی مچ دستتان است

چک‌آپ کردن خود ساده‌تر شده است. با Galaxy Watch5 الگوهای خواب خود را درست از روی مچ دستتان پیگیری کنید و الگوهای خواب خود را ثبت و ذخیره کنید و کارهای دیگری از این دست انجام دهید.17 به‌محض اینکه ساعت مچی شما را شناخت، می‌توانید نماد خواب خود را بیابید و نکات مفیدی را دریافت کنید تا به شما کمک کند از زمان استراحت خود نهایت استفاده را ببرید.

 • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

در کنار هم بودن لذت بیشتری دارد
Galaxy Watch518
برای ردیابی خواب
برو به Galaxy Watch5
Galaxy Z Flip4 در حالت FlexCam در حال ضبط ویدیوی تمرینی است. در کنار آن یک Galaxy Watch5 قرار دارد.

قدرت متصل Samsung Galaxy

*Galaxy Z Fold4،‏ Galaxy Watch5 و Galaxy Buds2 Pro جداگانه فروخته می‌شود.

SMART SWITCH

اگر تلفن قدیمی دارید، با تلفن جدید آشنا شوید

Smart Switch انتقال اطلاعات بین تلفن شما و Galaxy Z Flip4 را ساده می‌کند حتی اگر قبلاً Samsung Galaxy نداشته باشید. این برنامه تنها در چند مرحله عکس‌ها، متن‌ها، داده‌ها و موارد دیگر شما را به دستگاه جدیدتان می‌آورد.19

 • *تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.
برو به Smart Switch
یک دستگاه تاشو قدیمی‌تر که از سمت پشت دیده می‌شود و Galaxy Z Flip4 به صفحه نمایش اصلی باز می‌شود. تلفن‌ها پشت به پشت قرار گرفته‌اند و نماد Smart Switch در مرکز قرار دارد. در صفحه نمایش Galaxy Z Flip4 برنامه Smart Switch وجود دارد که نشان می‌دهد انتقال داده‌ها از دستگاه قدیمی در حال انجام است.
GALAXY EXCELLENCE سطح انتظارتان را بالا نگه دارید
 • پردازنده 4 نانومتری

  سریع و به همان اندازه انعطاف‌پذیر

  چه در حال بازی باشید، چه چند کار را به‌طور همزمان انجام دهید و چه همزمان چند فعالیت‌ها را حین بازی مدیریت کنید، می‌خواهید که این فعل و انفعالات، روان و بی‌نقص باشند. Galaxy Z Flip4 اکنون قدرتمندترین تراشه را در تلفن‌های تاشوی Galaxy دارد..20

 • حافظه

  خاطرات کمتری را حذف کنید

  اکنون می‌توانید در روز یا شب عکاسی کنید، بنابراین برای نگهداشتن آثار هنری خود به فضا نیاز دارید. Gallery خود را با داشتن حداکثر 512 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی پر کنید.21

 • SAMSUNG KNOX

  امنیت چندلایه

  Samsung Knox در سخت‌افزار و نرم‌افزار تلفن شما گنجانده شده است و از لایه‌های امنیتی شما برای حفظ محرمانگی داده‌های خصوصی محافظت می‌کند.

 • اثر انگشت کناری

  نکته حرفه‌ای: قفل را با یک لمس باز کنید

  یک لمس ساده روی اسکنر اثر انگشت قفل صفحه نمایش اصلی را سریع و دقیق باز می‌کند؛ این قابلیت امنیت تلفن شما را در حالت قفل و اثر انگشت حفظ می‌کند.

 • ONE UI

  پلتفرمی که از آن خودتان می‌کنید

  One UI به شما کمک می‌کند تا تلفن Android خود را منحصربه‌فرد کنید. صفحه نمایش کاور و صفحه نمایش اصلی را مطابق با سلیقه و نحوه استفاده از تلفن خود سفارشی کنید.

  برو به One UI

پرسش‌های متداول

 • Galaxy Z Flip4 در رنگ‌هایی متنوع از رنگ‌های مناسب برای از گذشته تا حال عرضه می‌شود. ظاهر خود را با رنگی که بیانگر حس و حالتان است تکمیل کنید.1

  برو به رنگها
 • Galaxy Z Flip4 جمع و جورتر نسبت به نسل قبلی خود باتری بزرگتر، پردازنده سریعتر و طراحی مقاوم‌تری دارد. صفحه نمایش کاور بیشتر از همیشه قابلیت سفارشی شدن را دارد. Galaxy Z Flip4 به‌لطف دوربین عریض بهبودیافته، عکس‌های با کیفیت بهتری در نور کم می‌گیرد. و اکنون برنامه‌های شخص ثالث بیشتری برای حالت Flex بهینه شده‌اند و راه‌های بیشتری برای استفاده از چندین پنجره در یک صفحه نمایش وجود دارد.

 • Galaxy Z Flip4 به‌دلیل داشتن طراحی تاشو، برای گرفتن سلفی و تماس‌های ویدیویی عالی است. این تلفن وقتی تا می‌شود سه‌پایه خودش است، بنابراین می‌توانید بدون دخالت دست تماس ویدیویی برقرار کنید، یا می‌توانید آن را جای دلخواهتان بگذارید و از فاصله دور عکس بگیرید، بنابراین هیچ‌کس حضور در عکس گروهی را از دست نمی‌دهد. حتی می‌توانید پیش‌نمایش سلفی‌های خود را بدون باز کردن تلفن روی صفحه نمایش کاور مشاهده کنید.2

  برو به دوربین
 • Galaxy Z Flip4 از باتری هوشمند دوتایی 3,700mAh (نوعی) تغذیه می‌کند.11, 12 سرعت شارژ در مقایسه با دستگاه‌های قبلی در حالت متصل به منبع برق افزایش یافته است و اکنون از شارژ فوق سریع و Fast Wireless Charging پشتیبانی می‌شود.13, 14

  برو به باتری
 • صفحه ساعتی طراحی کنید که سبک شما را نشان دهد یا از یک ویدیو به‌عنوان تصویر زمینه صفحه نمایش کاور خود استفاده کنید. همچنین این فقط درباره ظاهر نیست. شما می‌توانید ویجت‌ها را اضافه کنید و حتی بدون باز کردن تلفن خود به اعلان‌ها پاسخ دهید.

  برو به صفحه نمایش کاور سفارشی
 • Galaxy Z Flip4 از مواد قوی مانند Corning® Gorilla® Glass Victus®+‎‎، آلیاژ Armor Aluminum و شیشه فوق نازک ساخته شده است که آن را به تلفن تاشوی مقاوم تبدیل می‌کند. به‌علاوه، این گوشی‌ها اولین تلفن‌های هوشمند تاشو مقاوم در برابر آب در جهان هستند.6

  برو به دوام

مشاهده Galaxy Z Flip4 در واقعیت افزوده

باز کردن در واقعیت افزوده

چرا GALAXY

Galaxy شما. آنگونه که شما می‌خواهید.

دستگاه‌های Galaxy روش‌های بیشتری برای اتصال و آزادی کافی برای ساختن تجربه خودتان را دقیقاً همانطور که می‌خواهید در اختیارتان قرار می‌دهند.

بررسی بیشتر