Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you
Galaxy Z Fold3 5G
برای گشودن دنیای خود آماده باشید

این همه آن چیزی است که از یک تلفن هوشمند لوکس، بادوام و 5G می‌خواهید.1 ما آن گشوده‌ایم؛ این تلفن صفحه نمایش بزرگی دارد که شما می‌توانید فیلم تماشا کنید، با آن کار و بازی کنید، به صورتیکه تا الان تجربه نکرده‌اید.

 • Galaxy Z Fold3 | Flip3 5G: فیلم معرفی | Samsung
 • Galaxy Z Fold3 | Z Flip3 5G: فیلم پیش‌سفارش | Samsung
 • صدای کهکشان: ببینید چطور SUGA از گروه BTS آهنگ «Over the Horizon» را دوباره تصویرپردازی می‌کند | سامسونگ
Movie player Layer
×
×
×
بارگیری

طراحی

و حالا برای پیش‌درآمد *طراحی خارجی ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.

Galaxy Z Fold3 5G تاشده از قسمت تاشونده دیده می‌شود. این تلفن هوشمند با پس‌زمینه‌ای رنگارنگ می‌چرخد تا صفحه نمایش کاور را نشان دهد. تلفن به چرخیدن ادامه می‌دهد تا کاملاً باز شود و «صفحه نمایش اصلی» را نشان دهد.

Galaxy Z Fold3 5G تاشده از قسمت لولا دیده می‌شود.

فرم فاکتور

در حالت ایستاده است، برجسته است، باز شده است

Galaxy Z Fold3 5G، به لطف «حالت تاشو»، با قابلیت منحصربه‌فرد خود در حالت ایستاده، عظمت خود را نشان می‌دهد.2 این طراحی متقارن و متعادل به نمایش گذاشته می‌شود، بنابراین شما می‌توانید در نسل بعدی تلفن‌های هوشمند، آزادانه عمل کنید.

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

Galaxy Z Fold3 5G تاشده از قسمت تاشونده دیده می‌شود. این تلفن هوشمند با پس‌زمینه‌ای رنگارنگ می‌چرخد تا صفحه نمایش کاور را نشان دهد. تلفن به چرخیدن ادامه می‌دهد تا کاملاً باز شود و «صفحه نمایش اصلی» را با تصویر زمینه‌ای رنگارنگ نشان دهد.

اندازه

از حالت جمع و جور به یک حالت ضد ضربه
دستانی Galaxy Z Fold3 5G را گرفته‌اند که در حالت باز است. «صفحه اصلی» صحنه‌ای مربوط به یکی از ویدیوهای Netflix را نشان می‌دهد که مردی دست خود را روبروی صورتش گرفته است.

باریک‌ترین Galaxy Fold که در عین حال به‌راحتی در جیب جای می‌گیرد، با صفحه نمایش‌های بزرگ، از داخل و خارج. در حالت تاشده، یک تلفن هوشمند درجه یک 6.2 اینچی است که جذابیت کلاسیک نگه داشتن با یک دست را هم تداعی می‌کند.3 در حالت باز، نمای گسترده‌ای دارد که امکانات جدیدی را فراهم می‌کند.

زنی که روی درخت نشسته است در Galaxy Z Fold3 5G بازشده در حال تماشای ویدیو است.

رنگ‌ها4

رنگ‌مایه را تنظیم کنید

رنگی جذاب و جاوادانه. Galaxy Z Fold3 5G در سه رنگ کلاسیک که به‌زودی بیرون خواهند آمد می‌درخشد و مطمئناً نگاه‌ها را به سمت خود می‌چرخاند.

 • مشکی
 • سبز
 • نقره‌ای
تئاتر.
محل کار.
مرکز خرید.

تجربه

همه اینها در جیب شما

نمای فراگیر

راه جدیدی را برای تماشا باز کنید

زمانی که صفحه نمایش 7.6 اینچی Infinity Flex، مانند افسونی روشن می‌شود، دوربین زیر صفحه نمایش ناپدید می‌شود و هر چیزی را جز آنچه روی صفحه است بی‌اهمیت می‌کند. 5, 6 این صفحه نمایش 22.5:18 AMOLED Infinity Flex هیچ حفره‌ای برای دوربین ندارد، بنابراین شما می‌توانید یک تجربه واقعی از غوطه‌وری داشته باشید.

Galaxy Z Fold3 5G در حالت باز ویدیویی را از مردی روی صفحه‌اش نشان می‌دهد که پیانو می‌نوازد و داخل یک میکروفن آواز می‌خواند. تلفن برای نمایی حتی تأثیرگذارتر از این هم، به حالت افقی می‌چرخد.
آرم Dolby Atmos

تجربه مشاهده، به صفحه Dynamic AMOLED 2X محدود نمی‌شود. اجازه دهید Dolby Atmos و بلندگوهای استریو شما را غرق صدا کنند.

به‌راحتی با این موارد جفت می‌شود

نمای چندگانه

از آن نمای خیره‌کننده نهایت استفاده را ببرید

یک رابط کاربر، تعاملاتی کاربرپسند و به سبک رایانه شخصی را برای آن فضای اضافی ارائه می‌دهد. اکنون، برای نهایت استفاده از «صفحه نمایش اصلی» در Galaxy Z Fold3 5G که اطلاعات بیشتری در یک نگاه نشان می‌دهد، برنامه‌های مورد علاقه شما بهینه‌سازی شده‌اند.

*چیدمان «صفحه نمایش» را می‌توان در «تنظیمات» تغییر داد. دسترسی به تغییر طرح صفحه نمایش ممکن است برای برنامه‌های مختلف متفاوت باشد.

Galaxy Z Fold3 5G باز با برنامه «پیام‌ها» روی «صفحه نمایش اصلی». پیام یک گفتگوی متنی با Tasha را نشان می‌دهد. فرستنده ویدیوی مردی را فرستاده است که پیانو می‌نوازد و در یک میکروفن آواز می‌خواند. Tasha با یک ایموجی (انگشت شست روبه‌بالا) پاسخ می‌دهد که نشانه تأیید است.
کارهای سخت را به آسانی پیش ببرید

S PEN FOLD EDITION

برای همه تعاریف شما از نبوغ

نخستین قلم S Pen روی یک گوشی تاشو.8 نوشتن را حس می‌کند. دقت کنید زمانی که قلم را روی شیشه می‌گذارید، انگشتان شما ممکن است رویا ببینند. و با «حالت تاشو» می‌توانید با دستانی آزاد، ویدیو تماشا کنید، تماس تصویری برقرار کنید و غیره.2 این حالت صفحه نمایش را به دو بخش تقسیم می‌کند و به شما امکان می‌دهد هوشمندانه‌تر کار کنید –- مثلاً در نیمه بالای صفحه، تماسی را دریافت کنید و در نیمه پایین، ایده‌های خود را طراحی کنید.

نمی‌توانید پنل «حالت تاشو» را در یک برنامه شخص ثالث باز کنید؟ Labs را در «تنظیمات» فعال کنید و شاهد تغییر صفحه باشید.9

S Pen Fold Edition یک خط سیاه در امتداد صفحه می‌کشد.

مالتی‌تسکینگ

به‌آسانی شمردن 1، 2، 3 در یک لحظه
زنی که روی کاناپه نشسته است با S Pen Fold Edition در حال طراحی روی Galaxy Z Fold3 5G است.

صفحه بزرگ را به یکباره به سه برنامه تقسیم کنید، سپس از طریق قابلیت بازشو، پنج برنامه دیگر را باز کنید.10, 11 گروه‌هایی از برنامه‌ها را در پنل کناری ذخیره کنید تا بعداً برای انجام چند وظیفه فوری باز شوند، سپس همزمان، ویدیو تماشا کنید، چت کنید و غیره. تلفنتان به شما حس داشتن رایانه می‌دهد اما برای قابلیت حمل بهتر، در کف دست تا می‌شود.

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است. رابط کاربری واقعی ممکن است متفاوت باشد.

*طراحی خارجی ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.

Galaxy Z Fold3 5G با دو نمونه PowerPoint در «صفحه اصلی» باز است. یک پنجره دارای نمودار میله‌ای و دیگری دارای نمودارهای دایره‌ای است، تا نشان دهد چگونه می‌توانید با قابلیت «چندوظیفگی» همزمان روی دو سند کار کنید. آرم Microsoft Office.

حتی با برنامه‌های Microsoft شما به‌طور یکپارچه کار می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد ایستگاه کاری بهتری را باز کنید و در کمترین زمان بر آن کارهای قابل انجام فائق آیید.

*اشتراک در Microsoft Office مورد نیاز است که به‌طور جداگانه فروخته می‌شود.

آیا باید با برنامه‌ای که از مالتی‌تسکینگ پشتیبانی نمی‌کند دست به ابتکار بزنید؟ در «تنظیمات»، Labs را فعال کنید و می‌توانید آن را به تنظیمات تقسیم صفحه خود اضافه کنید.9

دستانی که Galaxy Z Fold3 5G باز را نگه داشته‌اند در حال طراحی با S Pen Fold Edition هستند. «صفحه اصلی» در حالت «پنجره چندگانه فعال» است. نیمی از صفحه نمایش، دو مورد از باز کردن برنامه اینترنت را نشان می‌دهد، یکی با پخش مستقیم یک نمایش مد و دیگری با یک وب‌سایت که تصاویر لباس‌ها را از آن نمایش نشان می‌دهد. نیمه دیگر صفحه طراحی کلی از لباسی است که در Samsung Notes می‌بینید.
صفحات بیشتر. بازی بیشتر. بردهای بیشتر

صفحه نمایش 120 هرتزی

هرگز متوقف نمی‌شود

سرعت تازه‌سازی 120 هرتز بازی روان و نمایش روانی را هم روی صفحه نمایش کاور و هم «صفحه اصلی» ارائه می‌دهد. حتی در اکشن‌ترین لحظات، این ویژگی، حرکت را واضح نگه می‌دارد و پاسخگو باقی می‌ماند تا در بازی، صحنه به صحنه، ماجراجویی بزرگتری را برای شما به ارمغان آورد. و پردازنده 5 نانومتری شما را با سرعت بیشتری در بازی نگه می‌دارد.

*بازی در ابعادی به اندازه تمام صفحه در «صفحه اصلی» ممکن است نیاز به راه‌اندازی Labs در دستگاه Samsung Galaxy شما داشته باشد. برخی از برنامه‌ها ممکن است توسط Labs پشتیبانی نشوند.

Galaxy Z Fold3 5G باز با صحنه‌ای از یک بازی «صفحه اصلی» که در آن خودرویی قرمزرنگ در جاده در حال مسابقه است.

شراکت‌ها

برنامه‌های خود را به صفحه بزرگ ببرید

برنامه‌های موجود در Galaxy Z Fold3 5G نیازهای شما را تحت پوشش قرار داده‌اند، اما حتی برنامه‌های شخص ثالث بیشتری برای بارگیری در دسترس وجود دارد تا تجربه شما را کامل‌تر کند.

Galaxy Z Fold3 5G باز با صفحه روبه‌بالا قرار گرفته است. نماد تصویری چندین برنامه در بالای «صفحه اصلی» در حرکت است: Google Chrome، ‏Microsoft Teams، ‏YouTube، ‏Netflix و Microsoft Office.

دوام

ظرافت‌های بسیار زیادی که در یک دستگاه جمع شده‌اند *طراحی خارجی ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.

مقاوم در برابر آب

نگران عرق کردن و پاشیدن آب نباشید. این تلفن مقاوم در برابر آب است

اولین تلفن هوشمند تاشو و مقاوم در برابر آب در دنیا. منظور از رتبه‌بندی IPX8 این است که حتی اگر زیر باران ماندید، می‌توانید با خیال آسوده تلفن را باز و استفاده کنید.12

Galaxy Z Fold3 5G تا حدی باز است و از طرف باز آن دیده می‌شود، با تصویر زمینه‌ای رنگارنگ روی «صفحه اصلی». اطراف آن را قطرات آب احاطه کرده است.

ویژگی‌های ظاهری

به‌آسانی تا می‌شود

با اطمینان بیشتر باز کنید. Galaxy Z Fold3 5G با مواد بادوام ساخته شده است، بنابراین در هنگام تا کردن، ضربه زدن روی صفحه، نوشتن و ارسال پیام کوتاه می‌توانید نگرانی کمتری داشته باشید.

قوی‌ترین قاب آلومینیومی ما تاکنون

قدرت اطمینان خاطر. سازه این تلفن باورنکردنی یک قاب آلومینیومی زرهی فوق‌العاده مستحکم و در عین حال سبک‌ وزن است، برای محافظت از قسمت‌های داخلی قسمت تاشونده مانند یک زره، 10 درصد با دوام‌تر است.13

لولای Galaxy Z Fold3 5G تاشده با قاب آلومینیومی ساخته شده است. آرم سامسونگ در وسط این لولا قرار دارد. نور روی آن تابیده می‌شود تا آرم و شکل لولا برجسته شود

طراحی‌شده برای انتظارات سطح بالا

تا به امروز، این سخت‌ترین شیشه ما برای Galaxy Z است. صفحه نمایش کاور بیرونی Galaxy Z Fold3 5G و کاور پشت تحمل ضربه را دارند، چون مجهز به Corning® Gorilla® Glass Victus™‎ هستند.

*طراحی خارجی ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.

Galaxy Z Fold3 5G تاشده از قسمت باز آن دیده می‌شود. تصویر زمینه‌ای رنگارنگ که از طرف صفحه نمایش کاور دیده می‌شود و به‌آرامی تا جایی می‌چرخد که فقط لبه‌ها مشخص باشد تا نشان دهد Corning® Gorilla® Glass Victus™‎ تا چه حد نازک است.
قابلیت تاشوندگی در هر حالتی

«صفحه اصلی» از شیشه فوق نازک سامسونگ ساخته شده است –– بزرگترین جهش در فناوری صفحه نمایش تاشونده ما. با افزودن یک لایه پانل و لایه محافظ، 80 درصد بادوام‌تر از قبل است.13, 14

*طراحی خارجی ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.

Galaxy Z Fold3 5G باز در زاویه‌ای با یک تصویر زمینه رنگارنگ روی «صفحه اصلی» دیده می‌شود.

Galaxy Z Fold3 5G تا‌شده به سمت بالا حرکت می‌کند تا زمانی که کاملاً از قسمت باز دیده شود. یک تصویر زمینه رنگارنگ روی صفحه نمایش کاور دیده می‌شود و به‌آرامی تا جایی می‌چرخد تا فقط لبه‌ها دیده شود و نشان دهد که Corning® Gorilla® Glass Victus™‎ تا چه حد نازک است. سپس به حالت ایستاده در می‌آید و باز می‌شود تا یک پشت صفحه رنگارنگ را روی «صفحه اصلی» نشان دهد.

Samsung Care+‎

با Samsung Care+‎ جایی برای نگرانی نیست. همین حالا ثبت‌نام کنید. در برابر خسارت‌های اتفاقی در امان بمانید.15

دوربین

عکس بگیرید و به اشتراک بگذارید

سیستم چنددوربینه

یک فروشگاه محتوای چندمنظوره

هیچ Samsung Galaxy دیگری مثل این، عکس و فیلم نمی‌گیرد. با پنج دوربین مختلف در سه نقطه متفاوت و آزادی دستان در «حالت تاشو»، نحوه ضبط ویدیو و گرفتن عکس و برقراری تماس‌های ویدیویی را تغییر دهید.2, 6

نمایی نزدیک از دوربین عقب در Galaxy Z Fold3 5G که فلاش، دوربین تله‌فوتو و دوربین با زاویه دید عریض را نشان می‌دهد.

دوربین عقب در Galaxy Z Fold3 5G.

12MP دوربین تله‌فوتو 12MP دوربین زاویه عریض 12MP دوربین فوق عریض
4MP دوربین زیر صفحه نمایش
دوربین جلو در Infinity Flex Display در Galaxy Z Fold3 5G.
10MP دوربین کاور
دوربین جلو در Infinity-O Display در Galaxy Z Fold3 5G.

نمای تصویربرداری

پیش‌نمایش و بررسی در یک حرکت

بدون رفتن به گالری، عکسی را که به‌تازگی گرفته‌اید بررسی کنید. برای «حالت تاشو»، تا بزنید یا برای تغییر چیدمان، «حالت نمای تصویربرداری» را در «دوربین» روشن کنید.2, 16

‎#withGalaxy
زنی روی پله‌ها نشسته است. ژست دیگری ظاهر می‌شود و سپس دیگری. عکس‌ها روی Galaxy Z Fold3 5G باز در حال حرکت هستند. آنها صفحه نمایش را داخل «حالت نمای تصویربرداری» درون برنامه «دوربین» قرار می‌دهند. شمارشگر اعلام می‌کند که 2 عکس گرفته شده است. شاتر عکس می‌گیرد و عکس دیگری در Galaxy Z Fold3 5G گرفته می‌شود و عکس‌ها دوباره تغییر مکان می‌دهند تا نمای بزرگتری را از عکس‌هایی که اندکی گرفته شده‌اند نشان دهند. حالا، شمارشگر اعلام می‌کند که 3 عکس گرفته شده است.
‎#withGalaxy

زنی روی پله‌ها نشسته است. ژست دیگری ظاهر می‌شود و سپس دیگری. عکس‌ها روی Galaxy Z Fold3 5G باز در حال حرکت هستند. آنها صفحه نمایش را داخل «حالت نمای تصویربرداری» درون برنامه «دوربین» قرار می‌دهند. شمارشگر اعلام می‌کند که 2 عکس گرفته شده است. شاتر عکس می‌گیرد و عکس دیگری در Galaxy Z Fold3 5G گرفته می‌شود و عکس‌ها دوباره تغییر مکان می‌دهند تا نمای بزرگتری را از عکس‌هایی که اندکی گرفته شده‌اند نشان دهند. حالا، شمارشگر اعلام می‌کند که 3 عکس گرفته شده است.

عکس‌های شگفت‌انگیز را تجربه کنید
 • سلفی

  دوربین‌های پشت و کاور عکس‌های سلفی شما را برای ارسال در صفحه اصلی آماده می‌کند.

 • عمودی

  عکس‌های فوری را به پرتره تبدیل کنید. با استفاده از دوربین عقب، با یک ضربه، عمق میدان و تغییرات نور را دریافت کنید.

 • حالت شب

  هوش مصنوعی رنگ و وضوح عکس‌های شب هنگام شما را حفظ می‌کند و «حالت تاشو»، بدون تجهیزات اضافی، دوربین عقب را ثابت نگه می‌دارد.2

 • هایپرلپس در شب

  چراغ‌های شب متعلق به شما هستند تا بتوانید با دوربین‌های عقب و کاور عکس و فیلم بگیرید. چند ثانیه‌ای که برای گرفتن عکس‌های با نوردهی طولانی سپری می‌شود، با یک مسیر نورانی چشم‌نواز، به یک ویدیوی تایم‌لپس تبدیل می‌شوند.

 • نمای کارگردان

  لحظه‌ها را از چند زاویه و با چند دوربین ضبط کنید؛ یعنی با استفاده از دوربین کاور و پشت، به‌صورت همزمان.17

عظمت بیشتری هویدا می‌شود
قبلی بعدی
 • HYPERFAST 5G

  اینترنت همراه پرسرعت خود را به جاده ببرید

  چرا وقتی خارج از محدوده Wi-Fi هستید، برای تماشای ویدیوها و پخش‌های زنده تردید می‌کنید؟ یک فصل کامل از سریال نمایشی مورد علاقه خود را در یک چشم به هم زدن دانلود کنید.1

 • باتری دوگانه هوشمند

  باتری برای کل روز شما. و برای شب

  باتری‌ای که توان 4400 میلی‌آمپر بر ساعت است، (اسمی)، توان خود را برای دوام در تمام روز تنظیم می‌کند. 19, 20 پس شما می‌توانید با قابلیت «شارژ سریع 25 واتی» یا «شارژ سریع بی‌سیم» آن را تقویت کنید.21

 • فضای ذخیره‌سازی

  حذف کردن دیگر قدیمی شده است

  شاهکارهای عکاسی و ویدیویی خود را روی تلفن خود نگه دارید. با فضای ذخیره‌سازی تا 512 گیگابایت، فضای کافی در این Samsung Galaxy وجود دارد.22

 • SAMSUNG KNOX

  طناب مخملی تشریفاتی دیجیتالی شده است

  Samsung Knox در سخت‌افزار و نرم‌افزار تلفن شما تعبیه شده است و از لایه به لایه امنیت محافظت می‌کند تا داده‌های خصوصی شما واقعاً خصوصی بماند.

 • AP پرچم‌دار

  سریعترین تراشه کنونی ما روی Galaxy Z

  پردازنده 5 نانومتری با GPU ،CPU و NPU تقویت شده است. و این گوشی با 12 گیگابایت رم، عملکرد را افزایش می‌دهد تا نیاز شما را به سرعت برآورده کند.

 • تشخیص چهره

  شما آن را نمی‌بینید، اما آن شما را می‌بیند

  وقتی تلفن شما باز شود، می‌توانید به‌راحتی از «صفحه اصلی» قفل را باز کنید. «دوربین زیر صفحه نمایش» چهره شما را با دقت شناسایی می‌کند تا اطلاعات شما را ایمن نگه دارد.

 • اثر انگشت کناری

  امنیت عملی

  حتی با ماسک روی صورت، قفل را باز کنید. خواه تلفن تاشده یا باز باشد، اسکنر اثر انگشت باز کردن امن و دقیق قفل با نوک انگشت را برای شما فراهم می‌کند.

 • سیم‌کارت

  قرار دادن ساده سیم کارت

  دو سیم کارت در دستگاه قرار دهید و شماره‌های کاری و خانواده را روی یک تلفن نگه دارید. با یک شکاف فیزیکی سیم‌کارت و eSIM داخلی، ارتباط خود را حفظ کنید.23

  *طراحی خارجی ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.
 • LABS

  متناسب برای هر باری که تا می‌کنید

  رابط کاربر One UI می‌تواند برنامه‌ها را مطابق با انتخاب شما در اندازه نسبت تصویر سینمایی دلخواهتان، بهینه کند. حتی در هنگام استفاده از مالتی تسکینگ.9

 • نوار وظیفه

  برنامه‌های خود را روی یک سمت قرار دهید

  با نوار وظیفه، در یک چیدمان تقسیم صفحه، به‌راحتی برنامه‌ها را باز کنید. نوار وظیفه در کنار «صفحه اصلی» قرار دارد و به شما امکان می‌دهد برنامه‌ها را به جای خود بکشید و رها کنید.9

سؤالات متداول

 • بله، برای اولین بار در همه دستگاه‌های تاشوی Samsung Galaxy، تلفن هوشمند Galaxy Z Fold3 5G از قلم‌های S Pen پشتیبانی می‌کند. S Pen Fold Edition به‌طور ویژه برای شیشه فوق نازک صفحه نمایش اصلی Galaxy Z Fold3 5G، ساخته شده است و احساس دقیق و طبیعی نوشتن را تداعی می‌کند.

 • بله، Galaxy Z Fold3 5G از اتصال 5G پشتیبانی می‌کند، بنابراین اگر طرح اینترنت همراه 5G شرکت مخابراتی خود را فعال کرده‌اید، می‌توانید از Galaxy Z Fold3 5G برای دانلود و آپلود با سرعت داده فوق سریع استفاده کنید.1

 • Galaxy Z Fold3 5G دارای سیستم دوربین متشکل از پنج دوربین است. روی Front Cover یک دوربین سلفی 10MP است و در پشت، دوربین عقب سه‌گانه را خواهید دید، با یک دوربین فوق عریض 12MP، دوربین زاویه عریض 12MP و دوربین تله‌فوتوی 12MP. «صفحه اصلی» دارای یک دوربین 4MP زیر صفحه نمایش است.

ما دوباره درباره تلفن فکر کرده‌ایم و حال این خلاقانه ترین ایده ی ماست.

اطلاعات بیشتر

سه تلفن Galaxy Z Flip3 5G. یکی باز شده است و با تصویر زمینه رنگارنگ روی صفحه نمایش اصلی رو به بالا قرار دارد. یکی با تصویر زمینه رنگارنگ روی صفحه نمایش اصلی در «حالت تاشو» است. دیگری تاشده است و زمان روی صفحه نمایش کاور نمایش داده می‌شود.

ببینید که Galaxy Z Fold3 5G چگونه با دنیای شما تناسب دارد

نگاهی به آن بیندازید

برای دسترسی به نمای AR (واقعیت افزوده)، کد QR را با دوربین تلفن خود اسکن کنید.

چرا Galaxy

با Galaxy دریچه‌ای به زندگی شما باز می‌شود

به دنیای جدیدی از احتمالات وارد شوید.

بررسی بیشتر