گوش کردن به موسیقی از طریق +Galaxy Buds

آخرین تاریخ به روز رسانی : اکتبر ۱۳. ۲۰۲۰

به کمک هدفون +Galaxy Buds  می ­توانید با ریتم موسیقی همگام شوید. با این هدفون­ ها هر اندازه و در هر کجا که می­ خواهید به آهنگ­ ها و پلی ­لیست ­های محبوبتان گوش دهید.

با فراهم شدن امکان اتصال بی­ نقص در گوشی Galaxy S20 سامسونگ، پخش موسیقی در هدفون­ های ایرباد بسیار ساده ­تر شده است. برای آن که هر لحظه از سفرتان را سرشار از هیجان موسیقی کنید، حتی لازم نیست که اقدام به پخش موسیقی کنید. در ادامه خواهید دید که پخش موسیقی بر روی +Galaxy Buds چقدر ساده است.

 

پیش از اجرای راهکارهای پیشنهادی زیر، اطمینان حاصل کنید که نرم ­افزار دستگاهتان به جدیدترین نسخه ارتقا یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره «نحوه اتصال و به­ روزرسانی +Galaxy Buds از طریق گوشی ­های هوشمند Galaxy» می ­توانید به بخش پشتیبانی سامسونگ مراجعه کنید.

از طریق +Galaxy Buds موسیقی پخش کنید.

 

با اتصال بادزها به گوشی می­ توانید به موسیقی ­های ذخیره شده در گوشیتان گوش کنید. برای تنظیم صدا، کنترل پخش موسیقی، یا تغییر قطعات می ­توانید از دستگاه متصل شده یا صفحه لمسی روی هدفون­ ها استفاده کنید. در ادامه، روش­ های ساده کنترل موسیقی از طریق صفحه لمسی بادزها توضیح داده شده است. اما اگر قصد استفاده از کنترل ­های صفحه لمسی را دارید، فراموش نکنید که ابتدا باید برنامه Galaxy Wearable را اجرا کنید.

 • پخش یا متوقف کردن قطعه: برای پخش کردن یا متوقف کردن قطعه روی صفحه لمسی ضربه بزنید.
 • پخش قطعه بعدی: برای پخش قطعه بعدی طی زمان اجرا، دو بار روی صفحه لمسی ضربه بزنید.
 • پخش قطعه قبلی: برای پخش قطعه قبلی طی زمان اجرا، سه بار روی صفحه لمسی ضربه بزنید.
 • تنظیم بلندی صدا طی زمان اجرا: انگشتتان را روی صفحه لمسی به سمت بالا یا پایین بکشید.
touchpad

علاوه بر این، می ­توانید ویژگی tap-and-hold را به صورت گزینه پیش فرض فعال کنید و با ضربه زدن و نگه داشتن صفحه لمسی بادز، میزان صدا را تنظیم کنید.

 

مرحله 1) برنامه Galaxy Wearable را باز کنید.

مرحله 2) روی Touchpad ضربه بزنید.

مرحله 3) روی صفحه لمسی بادز سمت راست ضربه بزنید و آن را نگه دارید. پس از آن که صدا به اندازه کافی زیاد شد، صفحه لمسی را رها کنید.

روی صفحه لمسی بادز سمت چپ ضربه بزنید و آن را نگه دارید. پس از آن که صدا به اندازه کافی کم شد، صفحه لمسی را رها کنید.

tap-and-hold

اگر کیفیت صدای +Galaxy Buds به اندازه کافی خوب نیست، با مراجعه به بخش پشتیبانی سامسونگ می­ توانید اطلاعات بیشتری درباره «راه ­حل ­های مشکل کیفیت صدای +Galaxy Buds» کسب کنید.

نکته:

 • اگر برای تنظیم صدای هدفون، ویژگی tap-and-hold را به صورت پیش فرض برای سمت راست آن فعال کنید، این ویژگی به صورت خودکار برای سمت چپ نیز فعال خواهد شد.
 • اگر با وجود افزایش صدا تا آخر، صدای بادزها هنوز هم ضعیف است می ­توانید میزان صدا را از طریق تلفن همراه متصل شده تنظیم کنید.
 • اگر حین گوش دادن به موسیقی، بادزها را به تلفن همراهتان متصل کنید، میزان صدا ممکن است تغییر کند.
 • در دستگاه ­های مبتنی بر iOS، می­ توانید بادزها را به برنامه +Galaxy Buds متصل کنید.
 • برای دستیابی به بهترین تجربه شنیداری، از به روز بودن دستگاه ­ها، برنامه ­ها و فرم ور بادزها اطمینان حاصل کنید.
 • گوش کردن به موسیقی با صدای بلند ممکن است به شنواییتان آسیب برساند. اگر حین گوش دادن به موسیقی، بادزها را به تلفن همراه­ یا تبلتتان متصل کنید، میزان صدا ممکن است تغییر کند.
 • بسته به مدل گوشی و نسخه نرم ­افزاری آن، تصاویر صفحه نمایش و منوی گوشی ممکن است متفاوت باشد.

از نظرات شما متشکریم