نحوه بهینه سازی تجربه صوتی در +Galaxy Buds

آخرین تاریخ به روز رسانی : اوت ۰۵. ۲۰۲۰

چه در حال گوش دادن به پادکست مورد علاقتان باشید چه در میان بازار شلوغ مسگرها، تنظیمات صوتی بادز متناسب با نیازهایتان طراحی شده است. برای آن که تجربه کاربری بهتری در هنگام استفاده از Galaxy Buds یا +Galaxy Buds داشته باشید، می ­توانید روش ­های شخصی ­سازی امکانات صوتی را در این هدفون ­ها بررسی کنید.

 

پیش از اجرای راهکارهای پیشنهادی زیر، اطمینان حاصل کنید که نرم­ افزار دستگاهتان به جدیدترین نسخه ارتقا یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره «نحوه اتصال و به­ روزرسانی +Galaxy Buds از طریق گوشی ­های هوشمند» به بخش پشتیبانی سامسونگ مراجعه کنید.

تنظیمات صوتی Galaxy Buds و +Galaxy Buds

 

پس از اتصال بادزها به برنامه Galaxy Wearable، در صفحه اصلی برنامه می ­توانید یکی از شش تنظیمات متفاوت اکولایزر را انتخاب کنید و از لذت موسیقی با صدایی متفاوت و منحصربه­ فرد بهره ­مند شوید. با جابجا کردن اسلایدر می­ توانید تنظیمات مربوط به این شش گزینه (شامل Normal، Bass boost، Soft، Dynamic، Clear یا Treble boost) را تغییر دهید. برای پیدا کردن مناسب­ ترین حالت صدا کافیست که ترکیب­ های مختلف را آزمایش کنید.

در حال بارگیری

نکته: در هنگام استفاده از برنامه +Buds بر روی آیفون 7 یا آیفون ­های جدیدتر با iOS 10 به بالا نیز می ­توانید از اکولایزر استفاده کنید.

امکان شنیدن واضح صدای محیط در هنگام گوش کردن به موسیقی بسیار دارای اهمیت است. در این حالت، سریعاً می ­توانید هر نوع خطر بالقوه ای را شناسایی کنید.

 

مرحله 1) برنامه Galaxy Wearable را در تلفن همراه باز کنید.

مرحله 2) گزینه Ambient sound را فعال کنید.

مرحله 3) برای تنظیم میزان صدای محیط، میله تنظیمات را بکشید.

در حال بارگیری

اگر بخواهید صدا را بلندتر کنید، می ­توانید تنظیمات موجود در Labs را تغییر دهید و صدای محیط را روی سطح Extra high قرار دهید.   

مرحله 4) برای مشاهده گزینه Labs، نوار جانبی را بکشید و روی آن ضربه بزنید تا Extra-high ambient volume فعال شود.

مرحله 5) برای تنظیم صدای محیط روی سطح Extra high، میله تنظیمات را بکشید.

در حال بارگیری

نکته:

  • صدای محیط در طول مکالمه به صورت خودکار قطع می­ شود. پس از اتمام مکالمه، وضعیت صدا دوباره به حالت قبلی باز می ­گردد.
  • اگر بادزها یا سَری آن ­ها به خوبی داخل گوش­ ها قرار نگرفته باشد، با تقویت مداوم صدای محیط احتمالاً صدایی شبیه به سوت را خواهید شنید. اطمینان حاصل کنید که بادزها، از جمله سَری +Galaxy Buds، به طور کامل داخل گوشتان قرار گرفته باشد. در غیر این صورت، سَری­ هایی را انتخاب کنید که به راحتی داخل گوش­ هایتان جا می­ شوند.

گاهی اوقات فقط یکی از بادزها را داخل گوش می­ گذاریم تا در صورت لزوم بتوانیم با دیگران صحبت کنیم. به کمک گزینه تغییر خودکار صدا در +Galaxy Buds می ­توان به راحتی تنظیمات صوتی را تغییر داد. خوشبختانه، برای استفاده از گزینه تغییر خودکار صدا نیاز به تغییر هیچ تنظیماتی ندارید. +Galaxy Buds بر اساس تعداد بادزهای در حال شارژ، خروجی صدا را به طور خودکار از حالت تک­ کاناله به حالت استریو تبدیل می ­کند. در حین استفاده از یک بادز، اطمینان حاصل کنید که بادز دیگر در محفظه شارژ قرار داشته باشد. در غیر این صورت، نمی ­توانید از سمت دیگر بادز استفاده کنید و باتری آن خالی خواهد شد.

در حال بارگیری

نکته: بسته به مدل دستگاه و نسخه نرم­ افزاری آن، تصاویر صفحه نمایش و منوی دستگاه ممکن است متفاوت باشد.

از نظرات شما متشکریم