نحوه ی بروزرسانی نرم افزار و برنامه های کاربردی در ساعت مچی گلکسی Active2 سامسونگ

آخرین تاریخ به روز رسانی : سپتامبر ۳۰. ۲۰۲۰

هدف از طراحی  Active2 این است که از طریق یادگیری بیشتر به قابلیت های بیشتری دست پیدا کنید. این ساعت صرفاً برای شمارش گام­ ها، اندازه­ گیری کالری مصرفی، سبک دویدن یا نبض شما طراحی نشده است. با وجود این، بهتر است که آخرین نسخه اندروید را روی ساعت مچی گلکسی نصب کنید و آخرین به ­روزرسانی برنامه Galaxy Wearable را دریافت کنید. با دنبال کردن مراحل زیر به سادگی می­ توانید نرم ­افزارها و برنامه ­های کاربردیتان را به ­روز نگه دارید.

به روزرسانی نرم افزار ساعت

پس از اتصال گوشیتان از طریق Galaxy Watch Active2، می­ توانید از برنامه Galaxy Wearable برای بررسی منظم به­ روزرسانی ­ها استفاده کنید.

 

نحوه به ­روزرسانی نرم ­افزار ساعت از طریق گوشی

 

مرحله 1) برنامه Galaxy Wearable را اجرا کنید.

مرحله 2) روی Home>Watch software update ضربه بزنید.  

 

مرحله 3) روی Download and install ضربه بزنید.

مرحله 4) اگر امکان به ­روزرسانی وجود دارد، روی Install now  ضربه بزنید.

در صورتی که امکان به­ رورزسانی وجود نداشته باشد، با این پیام در گوشیتان مواجه خواهید شد: «نرم­ افزار گوشیتان به ­روز است».

در برخی از ساعت­ ها، برای دسترسی به منوی به ­روزرسانی نرم ­افزار باید بر روی About watch، About band یا About Gear  ضربه بزنید. برای دانلود خودکار به ­روزرسانی ­های نرم ­افزاری در هنگام اتصال به شبکه وای ­فای، از فعال بودن گزینه مربوط به Auto download over Wi-Fi اطمینان حاصل کنید.

نکته: پس از شروع به­ روزرسانی، اتصال ساعت با گوشیتان قطع خواهد شد. پس از اتمام به­ روزرسانی، ساعت دوباره به صورت خودکار به گوشیتان وصل خواهد شد.

در وب­ سایت گلکسی استور، علاوه بر به ­روزرسانی برنامه­ های کاربردی گوشی می­ توانید برنامه ­های کاربردی ساعتتان را نیز به ­روزرسانی کنید! از طریق مراحل زیر می­ توانید برنامه ­های کاربردی محبوبتان را به طور کامل با Galaxy Watch Active2 همگام ­سازی کنید.

 

نحوه به ­روزرسانی برنامه ­های کاربردی ساعت از طریق گوشی

 

مرحله 1) وارد Galaxy Store شوید.

مرحله 2) بر روی آیکون Watch ضربه بزنید.

مرحله 3) گزینه Menu > Updates را پیدا کنید.

مرحله 4) در برگه Watch بر روی  Update all ضربه بزنید.

برای دانلود به­ روزرسانی­ های تکی، روی آیکون Update در سمت راست برنامه ضربه بزنید. 

نکته:

  • وقتی که برای اولین بار Galaxy Watch Active2 را فعال می ­کنید یا آن را ریست می ­کنید، می ­توانید بدون نیاز به تلفن همراه از آن استفاده کنید. اگر بدون اتصال به تلفن همراه از Galaxy Watch Active2 استفاده کنید، برخی از ویژگی ­های آن قابل اجرا نخواهد بود.
  • بسته به مدل دستگاه و نسخه نرم­ افزاری آن، ممکن است تصاویر صفحه نمایش و منوها متفاوت باشد.

از نظرات شما متشکریم