نحوۀ استفاده از پشتیبانی از راه دور سامسونگ

آخرین تاریخ به روز رسانی : سپتامبر ۱۵. ۲۰۲۰

آیا در هنگام استفاده از تلویزیون سامسونگتان با مشکلی مواجه شده‌ اید؟ خوشبختانه، روشی برای دریافت سریع و آسان کمک وجود دارد. پشتیبانی از راه دور سامسونگ می‌ تواند مشکلات تلویزیونتان را حل کند و آنها را با بررسی آن از راه دور تشخیص دهد.

پشتیبانی از راه دور چیست؟

پشتیبانی از راه دور امکانی است که در آن تلویزیونتان از طریق تماس یا گفتگو با متخصصین بخش پشتیبانی سامسونگ بررسی و رفع عیب می‌ شود. با استفاده از اتصال شبکه،  تکنیسین ‌های‌ متخصص سامسونگ می ‌توانند تلویزیونتان را از راه دور کنترل کنند و مشکلات آن را به صورت دقیق تشخیص دهند. برای رفع مشکلات تلویزیون، تکنیسین ‌ها از طریق سروری امن به آن دسترسی خواهند داشت.

در حال بارگیری

نکته:

  • پشتیبانی از راه دور تنها برای مدل‌ های زیر ممکن است: ES5500، F5500 و مدل‌ های بالاتر (به استثنای F6100).
  • مطمئن شوید که تلویزیونتان به اینترنت متصل است. در غیر این صورت، پیامی را به این مضمون دریافت می‌ کنید که نمی‌ توانید به پشتیبانی از راه دور متصل شوید.

خدمات پشتیبانی از راه دور

وقتی به تکنیسین ‌ها اجازۀ دسترسی به تلویزیونتان از طریق قابلیت پشتیبانی از راه دور را می ‌دهید، می‌ توانید مشکلات مربوط به نرم ‌افزار را پیدا کنید یا تنظیمات مشکل‌ آفرین را در تلویزیونتان پیدا کنید. تکنیسین‌ ها دسترسی کامل به تلویزیونتان خواهند داشت طوری که می ‌توانند تنظیمات فعلیتان را مشاهده کنید و تغییرات مناسب را انجام دهید.

 

خدمات خاصی که از طریق پشتیبانی از راه دور ارائه می ‌شوند عبارتند از:

 

  • رفع مشکلاتی که ممکن است هنگام کار با تلویزیون با آن مواجه شوید
  • تنظیمات تلویزیون (تصویر، صدا، تنظیمات اسمارت هاب (Smart Hub) و غیره)
  • بازیابی تنظیمات اختصاصی.
  • بازگرداندن تلویزیون به حالت کارخانه
  • نصب جدیدترین نرم‌ افزار
  • مدیریت تنظیمات اسمارت هاب (Smart Hub)
  • نصب و تنظیمات مربوط به اپلیکیشن ‌های اسمارت هاب (Smart Hub)
  • تنظیم بهینۀ صدا و تصویر

نکته: پیش از استفاده از این امکان، لازم است که بیانیۀ سلب مسئولیت و شرایط و ضوابط پذیرفته شود.

نحوۀ استفاده از پشتیبانی از راه دور

گام 1: با بخش پشتیبانی مشتریان سامسونگ تماس بگیرید.

گام 2: در منو، گزینۀ Support را انتخاب کنید. سپس، گزینۀ Remote Management را انتخاب و فعال کنید.

در حال بارگیری

گام 3: گزینۀ View Terms را انتخاب کنید.

نکته: این قابلیت نیازمند اتصال اینترنت است.

گام 4: گزینۀ Online Remote Management Service Terms and Conditions را بخوانید و سپس گزینۀ Close را انتخاب کنید.

گام 5: سیستم به سرور شبکه متصل خواهد شد و بعد از اتصال، پین کد 8 رقمی را دریافت خواهید کرد.

در حال بارگیری

گام 6: پین کد را در اختیار پشتیبان قرار دهید. به این ترتیب، متخصصین خدمات پشتیبانی سامسونگ می‌ توانند از راه دور تلویزیونتان را کنترل کنند.

در حال بارگیری

هنگام استفاده از گزینۀ پشتیبانی از راه دور، ممکن است دربارۀ امنیت اطلاعات شخصیتان نگران شوید، چون تکنیسین ‌ها بخش‌ های مختلف تلویزیون هوشمندتان را بررسی خواهند کرد. با این حال، جای نگرانی نیست، چون پشتیبانی از راه دور بسیار امن است.

 

هنگام استفاده از خدمات پشتیبانی از راه دور، تکنیسین ‌ها از طریق سروری امن به دستگاهتان وصل می‌ شوند و تمام اطلاعات روی سرور سامسونگ ذخیره می ‌شود. هیچ شرکت شخص ثالثی نمی ‌تواند به این اطلاعات دسترسی داشته باشد، بنابراین، اطلاعاتتان درز نخواهد کرد.

 

علاوه بر این، حتی سامسونگ نمی ‌تواند هیچگاه به دستگاهتان دسترسی پیدا کند. امکان پشتیبانی از راه دور فقط یک مرتبه به سامسونگ اجازه می ‌دهد به تلویزیونتان وصل شود. بعد از خاتمۀ اتصال، سامسونگ نمی ‌تواند بدون پین کدی که شما مجددا ایجاد می‌ کنید دوباره به تلویزیون وصل شود.

نکته: اسکرین‌ شات ‌ها و منوی دستگاه فقط به عنوان مثال به زبان انگلیسی ارائه شده ‌اند. این موارد ممکن است به زبان شما هم در دسترس باشند.

از نظرات شما متشکریم