("Galaxy Book (10.6

SM-W627NZWBTHR
رنگ SILVERSILVER

The item is in the cart.

Front Facing Camera

Front Facing Camera

S Pen

S Pen

قابلیت انتقال

قابلیت انتقال

حالت مشاهده چند زاویه‌ای

حالت مشاهده چند زاویه‌ای

کارآمد برای استفاده در هرکجا و هر لحظه

طراحی خارق العاده برای مدیریت کارها در هر زمان که فکری به ذهنتان خطور می‌کند. Galaxy Book با عملکرد پیشرفته و طراحی زیبا که به راحتی در دست جای می‌گیرد، به طور مطلوبی به شما کمک می‌کند که در حین حرکت خلاقیت خود را حفظ کرده و به انجام امور روزانه بپردازید.

کارآمد برای استفاده در هرکجا و هر لحظه

محصولی در مسیر موفقیت شما

از تکمیل تکالیف کلاس گرفته تا تحویل پروژه‌ها بر سر موعد، Galaxy Book S Pen دارای ویژگی نوک فوق دقیق 0.7 ‌میلی‌متری و عملکرد بدون نیاز به باتری برای افزایش بهره‌وری و کارایی در گردش کاری شما است.

محصولی در مسیر موفقیت شما

عملکرد قابل اطمینان

کارهای روزانه ی خود را بصورت روان و کارآمد و بدون مکث انجام دهید. Galaxy Book، که در طراحی آن هفتمین پردازشگر Gen Intel® Core™ m3 و صفحه کلید نوع In-box Island بکار رفته است، همه عملکردهای مورد نیاز شما را در خود دارد تا به شما این امکان را بدهد در حین حرکت چند کار را با هم انجام دهید.

عملکرد قابل اطمینان

قابلیت مشاهده بهینه‌سازی شده

طراحی صفحه‌نمایش که تضمین می‌کند همیشه تصاویر را بزرگتر ببینید. با ابعادی که فضای زیادی را برای جا گرفتن مطالب زیادی در Galaxy Book ایجاد می‌کند، که برای مشاهده مدارک و پخش محتوای چند رسانه‌ای بهینه‌سازی شده است تا شما کاملاً از آنچه روی نمایشگر است آگاه بمانید.

قابلیت مشاهده بهینه‌سازی شده

توان به حداکثر رسیده

توان کافی برای دوام بیشتر تا بتوانید همه کارهایتان را به انجام برسانید. Galaxy Book تقریباً 9 ساعت استفاده مداوم را با شارژ کامل ارائه می‌دهد تا بتوانید هر زمان که خواستید بدون هرگونه اخلالی محتوای چند رسانه‌ای آن را مشاهده کنید.

توان به حداکثر رسیده

سازگاری کامل

برای همیشه با سیم خداحافظی کنید. Samsung Flow با تلفن هوشمند شما سازگار است تا بصورتی بسیار کامل اعلان‌ها را دریافت کند و اطلاعات را انتقال دهد. به خاطر صفحه نمایش بزرگ‌تر آن می‌توانید هر چیزی را، از مدارک گرفته تا محتوای چندرسانه‌ای، همه را با جزییات چشمگیر، مشاهده کنید.

سازگاری کامل
  • ‎2.6GHz‎ CPU Speed (Max)
  • ‎10.6" (268.6mm)‎ Size (Main Display)
  • ‎650 g‎ Weight (g)
  • Up to 9 Video Playback Time (Hours)

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد
* باند فرکانسی: پهنای باند های پشتیبانی شده توسط دستگاه، ممکن است براساس منطقه و سرویس دهنده شبکه متفاوت باشد.

حجم حافظه: حافظه قابل استفاده به دلیل وجود سیستم عامل و نرم‌افزارهایی که برای کار کردن قابلیت‌های تلفن استفاده می‌شود کمتر از حافظه کل است. بسته به اپراتور تلفن همراه، میزان حافظه قابل استفاده متفاوت خواهد بود و ممکن است پس از به‌روزرسانی نرم‌افزارها نیز تغییر یابد.