Galaxy Tab S6 Lite (LTE, 2020)

SM-P615NZIAXSG

 • سبک. باریک. کاملاً متناسب
 • صفحه نمایش 10.4 اینچی
 • مجهز به One UI نسخه دو

رنگ خود را انتخاب کنید

رنگ :

فضای ذخیره‌سازی خود را انتخاب کنید

 • ترسیم ایده‌های الهام‌بخش با قلم S Pen
  قلم S Pen
 • نزدیک‌ترین تئاتر همان جایی است که شما در آن هستید
  صفحه نمایش 10.4 اینچی
 • سرعت + حافظه + قدرت = مسابقات سرعت شکوهمندانه
  7,040 میلی‌آمپر ساعت
 • امنیتی در تمام سطوح که از اطلاعات شما محافظت می‌کند
  Samsung Knox

روش یادداشت‌برداری خود را تغییر دهید

Galaxy Tab S6 Lite یک همراه قابل حمل فوق‌العاده برای یادداشت‌برداری و بلندپروازی است. این مدل با صفحه نمایش بزرگ 10.4 اینچی و طراحی باریک و سبک، رابط کاربری One UI 2 در Android و قلم S Pen در جعبه عرضه می‌شود. چه در حال طراحی و چه در هر حال یادگیری یا بازی کردن، این تبلت برای زندگی کردن در لحظه ساخته شده است.

روش یادداشت‌برداری خود را تغییر دهید روش یادداشت‌برداری خود را تغییر دهید

*به‌صورت قطری مانند مستطیلی کامل و بدون در نظر گرفتن گوشه‌های گرد اندازه‌گیری می‌شود. ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل وجود گوشه‌های گرد کمتر است.
**تصویر شبیه‌سازی شده است.

سبک. باریک. کاملاً متناسب.

Galaxy Tab S6 Lite علیرغم بدنه فلزی واحد و یکپارچه آن، باریک و سبک است. این مدل به راحتی در کیف کوچکی جای می‌گیرد تا واقعاً قابل حمل باشد و سبک مینیمالی داشته باشد. آن را در رنگ‌های خاکستری تیره، آبی یا صورتی دریافت کنید.

Light. Thin. Fits right in. Light. Thin. Fits right in.

*موجود بودن رنگ‌های محصول ممکن است برای هر کشور، منطقه و شرکت مخابراتی متفاوت باشد.

‎ترسیم ایده‌های الهام‌بخش با قلم S Pen‎

قلم S Pen مجموعه‌ای از ابزارهای نوشتن در یک ابزار است. جای گرفتن در دست به طور طبیعی، تأخیر کم و حساسیت چشمگیر به فشار باعث می‌شود که این قلم برای هر کاری، اعم از طراحی تا ویرایش اسناد، انتخاب اول شما باشد. همچنین، به لطف نگهدارنده مغناطیسی تبلت، قلم S Pen گم نمی‌شود.

Draw inspiration with S Pen Draw inspiration with S Pen

با روش های جدید مطالعه، مهیای لحظات سخت پایانی شوید

با قلم S Pen به راحتی آب خوردن همراه با سخنرانی‌ها پیش بروید. هنگام یادداشت‌برداری، می‌توانید ابتدا به‌سرعت یادداشت کنید و رنگ‌ها را بعداً تغییر دهید. هنگام ذخیره کردن با برچسب‌های قابل جستجو، به‌سرعت یادداشت‌ها را مرتب کنید. حتی مستقیماً روی فایل‌های PDF بنویسید تا از مطالعه مطالب غیرضروری اجتناب کنید. وقتی در نهایت به لحظات سخت پایانی نزدیک می‌شوید، نظم‌یافته و آماده خواهید بود.

با روش های جدید مطالعه، مهیای لحظات سخت پایانی شوید با روش های جدید مطالعه، مهیای لحظات سخت پایانی شوید

*«برجسته‌ساز فوری» و «جستجوی هوشمند» قابلیت‌های Samsung Note هستند. وقتی فایل PDF با Write on PDF باز شده است، علامت زدن روی PDF پشتیبانی می‌شود
**ابزارهای شرح‌داده‌شده برای قلم S Pen ممکن است محدود به برنامه‌های خاصی باشد.

شگردهای برنامه‌ریزی با استفاده از تبلت

Amanda Rach Lee، که در زمینه بولِت ژورنال سرآمد است، به شما نشان می‌دهد که چگونه زندگی خود را سازمان‌دهی کنید و سطح مطالعات خود را ارتقا دهید.

شگردهای برنامه‌ریزی با استفاده از تبلت شگردهای برنامه‌ریزی با استفاده از تبلت

اتاقتان را تبدیل به کلاس درس کنید

Galaxy Tab S6 Lite یادگیری در منزل بدون کمک دیگران را برای شما آسان‌تر می‌کند. همراه با تماشای سخنرانی‌ها، با استفاده از قلم S Pen به‌سرعت ایده‌ها را یادداشت کنید و افکار خود را به‌صورت یکپارچه‌ای در Samsung Notes سازمان‌دهی کنید — با تنظیم شفافیت پنجره، می‌توانید به‌راحتی این کارها را انجام دهید. بنابراین، می‌توانید حتی از اتاق خود کنترل کاملی روی مطالعات خود داشته باشید.

Turn your room into a classroom Turn your room into a classroom

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

طراحی و اتصال با PENUP

با طراحی اولیه، رنگ‌آمیزی و اشتراک‌گذاری طراحی‌های خود در برنامه PENUP، از گذران وقت در منزل با Galaxy Tab S6 Lite لذت ببرید. PENUP به شما امکان می‌دهد با الهام گرفتن از دیگران و الهام‌بخش بودن برای دیگران، به آنها نزدیک‌تر شوید تا بتوانید با وجود دور بودن از هم، اوقات سرگرم‌کننده‌ای داشته باشید.

Draw and connect with PENUP Draw and connect with PENUP

*تصویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

همراه داشتن توأم با اطمینان و شیک بودن

تبلت خود را در قاب باریکی قرار دهید که به همان اندازه که راحت است، شیک است. نگهدارندگی و تا شدن قاب Book Cover برای Galaxy Tab S6 Lite به‌صورت مغناطیسی انجام می‌شود. بنابراین، می‌توانید هنگام خروج از منزل به‌راحتی آماده رفتن شوید. قسمتی نیز به قلم S Pen اختصاص یافته است، پس می‌توانید اطمینان خاطر داشته باشید که آن را جا نمی‌گذارید.

Carry with confidence and style Carry with confidence and style

*Book Cover مربوط به Galaxy Tab S6 Lite جداگانه فروخته می‌شوند.

بهره‌وری هرگز تا این اندازه پویا نبوده است

بهره‌وری کامل رایانه‌مانند در تبلتی باریک، با Samsung DeX. برای دسترسی به ویژگی‌هایی که به شما اجازه می‌دهد از تبلت خود، درست مثل یک رایانه شخصی استفاده کنید، به‌راحتی، در «پنل سریع» روی دکمه DeX بزنید. همزمان چندین پنجره را باز کنید، عکسی بکشید و در ایمیل بیندازید، سپس برای بهره‌مندی از قابلیت‌های بیشتر، کلیک راست کنید.

بهره‌وری هرگز تا این اندازه پویا نبوده است بهره‌وری هرگز تا این اندازه پویا نبوده است

* DeX فقط در مدل‌های زیر از Galaxy Tab پشتیبانی می‌شود: S4،‏ S5e،‏ S6،‏ S7،‏ S7+‎،‏ Tab Active Pro

همکاری تبلت با تلفن

به‌طور یکپارچه در سراسر دستگاه‌ها کار می‌کند. می‌توانید متن یا تصویری را از تلفن کپی کنید و آن را در تبلت جای‌گذاری کنید و برعکس. یا یادداشتی برای خودتان در Samsung Notes بنویسید یا در Samsung Internet از تبلت وب‌گردی کنید و آن برنامه را در تلفن باز کنید تا کار را از جایی که رها کرده‌اید ادامه دهید.

همکاری تبلت با تلفن همکاری تبلت با تلفن

*از همه عملکردها به‌وسیله One UI 3.1 پشتیبانی می‌شود. موجود بودن One UI 3.1 ممکن است بسته به دستگاه، کشور، منطقه و شرکت مخابراتی متفاوت باشد.
**باید هر دو دستگاه One UI 3.1 داشته باشند، بلوتوث آن‌ها روشن باشد و به یک حساب سامسونگ متصل باشند.

بهترین زاویه را پیدا کنید

برای مشاهده آسان، صفحه نمایش خود را روی یکی از دو زاویه قاب خود قرار دهید. فرقی نمی‌کند که در حال استراحت کردن روی مبل هستید یا در کافه‌ای نشسته‌اید، کافی است صفحه نمایش را تنظیم کنید تا همه محتواهای دلخواهتان را با راحتی هر چه بیش‌تر تماشا کنید.

Find your best angle Find your best angle

نزدیک‌ترین تئاتر همان جایی است که شما در آن هستید

وجود حاشیه کمتر در این تبلت راحت و جمع و جور به این معناست که فضای بیشتری برای صفحه نمایش بزرگتر 10.4 اینچی وجود دارد. با وجود بلندگوهای دوگانه در جهت افقی که صدای سه‌بعدی پرطنینی ارائه می‌کنند، از نمایش خصوصی فیلم بدون برنامه‌ریزی قبلی در پارک یا تماشای بی‌وقفه فیلم در تختخواب لذت ببرید.

*به‌صورت قطری مانند مستطیلی کامل و بدون در نظر گرفتن گوشه‌های گرد اندازه‌گیری می‌شود. ناحیه قابل مشاهده واقعی به‌دلیل وجود گوشه‌های گرد کمتر است.
The nearest theater is where you are The nearest theater is where you are

سرعت + حافظه + قدرت = مسابقات سرعت شکوهمندانه

در تبلت برنده، مسابقات را یکی پس از دیگری قدرتمندانه با موفقیت پشت سر بگذارید. سریع بارگیری کنید، روان اجرا کنید و در هنگام بهره‌مندی از سرعت‌های بالای LTE و Wi-Fi متصل بمانید. با داشتن باتری بادوام، بابت از دست دادن انرژی و شور و شوق نگران نباشید. با microSD قابل ارتقا، فضای بیشتری برای ذخیره کردن محتوا و فایل‌های خود در اختیار دارید.

Speed + Memory + Power = Epic Races Speed + Memory + Power = Epic Races

*فضای واقعی ذخیره‌سازی ممکن است برای هر کشور یا منطقه متفاوت باشد.
**کارت MicroSD جداگانه فروخته می‌شود. حداکثر تا 1 ترابایت. می‌توان از حافظه خارجی برای ذخیره کردن رسانه (عکس‌ها، فایل‌های ویدیو و موسیقی) استفاده کرد، ولی نمی‌توان برای ذخیره کردن برنامه‌ها از آن استفاده کرد. موجود بودن آن ممکن است بسته به کشور و سازنده متفاوت باشد.
***مقدار اسمی، تحت شرایط آزمایشگاه شخص ثالث تست شده است. مقدار اسمی، مقدار میانگین تخمینی با درنظر گرفتن انحراف در ظرفیت باتری در میان نمونه باتری‌های آزمایش‌شده طبق استاندارد IEC 61960 است. ظرفیت اسمی (کمینه)، 6,840 میلی‌آمپر ساعت است (ظرفیت اسمی باتری). عمر واقعی باتری ممکن است بسته به محیط شبکه، الگوهای مصرف و سایر عوامل متفاوت باشد.
****سرعت واقعی شبکه ممکن است بر اساس فاصله و کیفیت شبکه متفاوت باشد.
*****موجود بودن و تاریخ انتشار بازی نشان‌داده‌شده ممکن است برای هر منطقه متفاوت باشد.
******تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

فاصله‌ها نمی‌توانند ما را از هم دور نگه دارند

Galaxy Tab S6 Lite با Google Duo شما را به همه کسانی که دوست دارید با آنها باشید اما این امکان برایتان فراهم نیست، نزدیک‌تر می‌کند. چه برای باخبر شدن از حال عزیزان و چه برای اشتراک‌گذاری لحظات با گروه دوستان یا در تماس بودن با خانواده، Galaxy Tab S6 Lite با Google Duo حتی با وجود فواصل، همگان را در کنار یکدیگر نگه می‌دارد.

Distance can†t keep us apart Distance can†t keep us apart

*Google Duo نشان تجاری شرکت Google است.

اجازه ندهید که موقعیت مکانی مانعی برای لذت بردن از لحظات باشد

وقتی به Wi-Fi دسترسی ندارید، «نقطه اتصال خودکار» پشتیبان شما است. تلفن هوشمند و تبلت خود را به‌طور امن متصل کنید تا داده‌ها را به‌راحتی به اشتراک بگذارید. بدون منوهای تنظیمات، بدون جستجو و بدون رمزهای عبور عجیب و غریب.

اجازه ندهید که موقعیت مکانی مانعی برای لذت بردن از لحظات باشد اجازه ندهید که موقعیت مکانی مانعی برای لذت بردن از لحظات باشد

*قابلیت «نقطه اتصال خودکار» فقط بین تلفن‌های هوشمند سامسونگ و تبلت‌های سامسونگ موجود است.
**لازمه «نقطه اتصال خودکار» این است که هر دو دستگاه به یک حساب سامسونگ متصل باشند.
***موجود بودن نقطه اتصال همراه در تلفن ممکن است با توجه به سیاست شرکت مخابراتی متفاوت باشد.
****قابلیت «نقطه اتصال خودکار» نیازمند Android 10 یا بالاتر است.

وقتی تلفنتان در دسترس نیست، ارتباطتان را ادامه دهید

Galaxy Tab S6 Lite به‌طور یکپارچه‌ای با تلفن هوشمند Galaxy شما همگام می شود. بنابراین هیچ وقت تماس دریافتی را از دست نمی‌دهید. همچنین، به شما این امکان را می‌دهد که به پیام‌های متنی ضروری خود پاسخ دهید، پس هرگز از جریان غافل نیستید.

Stay in touch when your phone is out of reach Stay in touch when your phone is out of reach

*قابلیت برقراری تماس و ارسال پیام در دستگاه‌های دیگر در بین دستگاه‌های سامسونگی که با Android P کار می‌کنند و دارای 3 گیگابایت رم و بالاتر هستند پشتیبانی می‌شود. تاریخ عرضه این عملکرد سرویس ممکن است بر اساس منطقه، شرکت مخابراتی و نوع دستگاه متفاوت باشد.
**قابلیت برقراری تماس و ارسال پیام در دستگاه‌های دیگر نیازمند آن است که هر دو دستگاه به یک حساب سامسونگ متصل باشند.
***قابلیت برقراری تماس و ارسال پیام در دستگاه‌های دیگر نیازمند آن است که ابتدا دستگاه‌ها در تنظیمات جفت شوند تا اتصال به‌طور خودکار برقرار شود.

امنیتی در تمام سطوح که از اطلاعات شما محافظت می‌کند

قابلیت Samsung Knox امنیت دفاع‌محور را ارائه می‌کند. با به‌کارگیری پشتیبانی سخت‌افزاری و پلتفرم امنیتی چندلایه Knox، از داده‌های شخصی شما در برابر بدافزار و حملات مخرب محافظت می‌شود.

Security at every level protects what’s yours Security at every level protects what’s yours

*تصاویر برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

با رابط کاربری One UI 2، روی مسائل مهم‌تر متمرکز شوید

Focus on what matters with One UI 2 Focus on what matters with One UI 2

به چشمانتان عشق بورزید

اگر زمان استفاده از صفحه نمایش شما را خسته می‌کند، برای کاهش خستگی چشم، «حالت تاریک» را در One UI 2 بررسی کنید. حال دیگر فرقی نمی‌کند که قبل از خواب از تلفن استفاده کنید یا نه، در هر حال چشمانتان قدردان شما خواهند بود. «حالت تیره» به صرفه‌جویی در مصرف باتری نیز کمک می‌کند، کافی است آن را روشن کنید.

Show your eyes some love Show your eyes some love

*در دسترس بودن برنامه‌ها و سرویس‌ها و قابلیت‌های رابط کاربری One UI ممکن است بسته به دستگاه، نسخه سیستم عامل و کشور متفاوت باشد.

سازگار با توانایی‌های همگان

One UI 2 در Android با تغییر دادن نحوه ارتباطات ما، فرصتی برای همگان فراهم می‌آورد.

Hearing Enhancements Hearing Enhancements

تقویت شنوایی

کشف کنید که چگونه Galaxy Buds می‌تواند در بهتر و بیشتر شنیدن به شما کمک کند. در تنظیمات دسترسی‌پذیری در One UI 2، تقویت شنوایی، مانند تقویت صدای محیط، عرضه می‌شود.

*Galaxy Buds جداگانه فروخته می‌شود.
تقویت قابلیت دید تقویت قابلیت دید

تقویت قابلیت دید

سفارشی‌سازی اولویت‌های رنگ و عناصر با کنتراست بالا در One UI 2 آسان‌تر از قبل است. صفحه کلید جدید به دقت تنظیم شده است تا قابلیت دید و وضوح بیشتری داشته باشد.

مزایای سرگرمی منحصربه‌فرد―​

مزایای سرگرمی منحصربه‌فرد―​ مزایای سرگرمی منحصربه‌فرد―​

YouTube Premium را امتحان کنید

YouTube Premium و Galaxy در کنار هم ارائه می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که می‌توانید محتوای دلخواه خود را بی‌وقفه در YouTube تماشا کنید. از پخش بدون تبلیغات، آفلاین و در پس‌زمینه در YouTube و YouTube Music لذت ببرید. با خرید Galaxy Tab S6 Lite،‏ 4 ماه اول استفاده شما بر عهده ما خواهد بود.

*دسترسی به YouTube Premium ممکن است برای هر کشور یا منطقه‌ای متفاوت باشد. کاربران برای بهره‌مندی از همه مزایا باید در YouTube Premium مشترک شوند.

Try out YouTube Premium Try out YouTube Premium

*دسترسی به YouTube Premium ممکن است برای هر کشور یا منطقه‌ای متفاوت باشد. کاربران برای بهره‌مندی از همه مزایا باید در YouTube Premium مشترک شوند.

با لیست پخش دلخواهتان از خواب بیدار شوید

کارهایی بیشتر از صرف گوش دادن به موسیقی انجام دهید. با Spotify در Galaxy موسیقی را زندگی کنید. با تراک صوتی مختص خودتان از رختخواب برخیزید. حتی می‌توانید مستقیماً در پنجره Finder جستجوی فوری آهنگ‌ها را انجام دهید. اکنون، می‌توانید با Spotify روی Galaxy، به شیوه‌های بیشتری به لیست پخش خود گوش دهید.

*برنامه Spotify فقط در کشورهایی موجود است که از Spotify پشتیبانی می‌کنند و اگر به خارج از کشور سفر کنید ممکن است در دسترس نباشد.

با لیست پخش دلخواهتان از خواب بیدار شوید با لیست پخش دلخواهتان از خواب بیدار شوید

*برنامه Spotify فقط در کشورهایی موجود است که از Spotify پشتیبانی می‌کنند و اگر به خارج از کشور سفر کنید ممکن است در دسترس نباشد.

مشخصات فنی

 • پردازنده 2.3GHz,1.7GHz
 • دوربین عقب - وضوح ‎8.0 MP‎
 • وزن (گرم) 467
 • زمان پخش فیلم (ساعت) حداکثر تا 13

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

رنگ :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
از {{model.prices.monthlyPrice}} در ماه برای {{model.prices.months}} ماه
یا {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

مدل ها را مقایسه کنید

مقایسه با موارد مشابه

مشاهدات اخیر

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد

* باند فرکانسی: پهنای باند های پشتیبانی شده توسط دستگاه، ممکن است براساس منطقه و سرویس دهنده شبکه متفاوت باشد.

* حافظه کاربر در دسترس: حافظه کاربر از حافظه کلی کمتر است چون از حافظه سیستم عامل و نرم‌افزار برای راه‌اندازی قابلیت‌های دستگاه استفاده می‌شود. حافظه کاربر واقعی بسته به اپراتور متغیر است و ممکن است بعد از انجام دادن ارتقاهای نرم‌افزاری تغییر کند.

* باتری: طول عمر واقعی باتری بسته به محیط شبکه، قابلیت‌ها و برنامه‌های مورد استفاده، تعداد دفعات برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است.

*مقدار اسمی، تحت شرایط آزمایشگاه شخص ثالث تست شده است. مقدار اسمی، مقدار میانگین تخمینی با درنظر گرفتن انحراف در ظرفیت باتری در میان نمونه باتری‌های آزمایش‌شده طبق استاندارد IEC 61960 است. ظرفیت اسمی (کمینه)، 6,840 میلی‌آمپر ساعت است (ظرفیت اسمی باتری). عمر واقعی باتری ممکن است بسته به محیط شبکه، الگوهای مصرف و سایر عوامل متفاوت باشد.