جاروبرقی SC9300 Canister با کنترل مادون قرمز از روی دسته، 2100 وات، مشکی مرواریدی

VCC9391C3K/HAC

The item is in the cart.

4.3 ℓ

Dust Capacity

2100 W

Max Consumption Power

دو مخزن، دو برابر قدرت تمیزکنندگی.

دو مخزن، دو برابر قدرت تمیزکنندگی.

سیستم مخزن دوقلو منحصر به فردTM (Twin Chamber System TM) سامسونگ، مخزن جمع آوری گرد و غبار را به دو قسمت تقسیم می کند تا ضمن افزایش قدرت تمیزکنندگی، قدرت دستگاه برای مدت طولانی تری حفظ شود. قدرت بالای مکش این دستگاه ذرات گرد و غبار را در مسیر سیکلونی هوای مخزن داخلی حرکت می دهد تا گرد و غبار و آشغال ها از هوا جدا شوند. در نتیجه، ذرات بزرگ تر گرد و غبار فیلتر شده و به مخزن بیرونی هدایت می شوند تا زمانی که آماده خالی کردن آنها باشید. این بدان معنی است که جارو برقی های مخزن دوقلوی سامسونگ نیازی به تهیه کیسه های تعویضی گران قیمت و پر دردسر ندارند.

تنفس آسان. به معنی واقعی کلمه.

تنفس آسان. به معنی واقعی کلمه.
سامسونگ از سیستم فیلتر هپا (HEPA) استفاده می کند تا هوای خروجی از جارو برقی در حین کار کاملاً تمیز باشد. فیلترهای هپا ذرات بسیار ریز مانند گرد و غبار و سایر مواد حساسیت زا مانند گرده و کپک را جذب کرده و محیطی بسیار تمیزتر و سالم تر برای شما ایجاد می کنند. باید اشاره کرد که کیفیت هوای خروجی و وضعیت انتشار مواد آلاینده توسط فیلترهای هپای سامسونگ توسط موسسه SLG آلمان که یک موسسه آزمایش و صدور گواهی کیفیت بسیار مشهور و معتبر آلمانی است، به تایید رسیده است. و برخی از فیلترهای کنه و مواد حساسیت زای ما به تایید مراجع معتبر نیز رسیده است.
مقرون به صرفه و استفاده آسان

مقرون به صرفه و استفاده آسان

یکی از مشکلات بزرگ جارو برقی های کیسه دار معمولی این است که مصرف کننده باید مرتب کیسه های قدیمی را عوض کند و کیسه های جدید خریداری نماید. اما با سیستم مخزن دوقلو (Twin Chamber System™) نیازی به تهیه کیسه های مناسب برای جارو برقی و عوض کردن آنها نخواهید داشت.
  • 4.3 ℓ Dust Capacity
  • 2100 W Max Consumption Power

در مقایسه با محصولات مشابه...

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد

سؤالی دارید؟ اجازه بدهید کمک‌تان کنیم

این کادر الزامی است

(0 / 2000)

* کدکد داخل تصویر را وارد کنید

لطفاً موافقت خود را با سیاست حفظ حریم خصوصی سامسونگ اعلام کنید