ماشین لباسشویی درب از جلو H144AWH‏، 11 کیلوگرمی

H144AWH/HC

The item is in the cart.

EcoBubble

EcoBubble

Diamond Drum

Diamond Drum

LED Screen

LED Screen

Stainless Steel Drum

Stainless Steel Drum

نحوه کار فناوری حباب‌ساز Eco Bubble چگونه است؟

این فناوری قبل از شروع چرخه شستشو، با حل کردن ماده شوینده همراه با آب و هوا، تولید حباب می‌کند. ماده شوینده به سبب حل شدن کامل ٬ سریعاً به داخل پارچه نفوذ کرده و کاملاً بدون اینکه لکه یا ماده شوینده‌ای برجای بماند آبکشی میشود.

نحوه کار فناوری حباب‌ساز Eco Bubble چگونه است؟

ظرفیت بیشتر، زحمت کمتر، صرفه‌جویی بیشتر در وقت!

همین که به لباس‌های کثیف تلنبار شده نگاه کنید احساس درماندگی به شما دست می‌دهد. با ماشین‌های لباسشویی جدید 11 کیلوگرمی سامسونگ، همه لباس‌هایتان را می‌توانید یکجا بشویید تا در وقت و انرژی شما صرفه‌جویی شود!

ظرفیت بیشتر، زحمت کمتر، صرفه‌جویی بیشتر در وقت!

عملکردی آرام برای شستشویی بی‌صدا!

دلیل اصلی سر و صدای زیاد ماشین‌های لباسشویی بار نامتعادل آنهاست. با فناوری VRT Plus ™‎ سامسونگ، حسگرها دیگ را با هر میزان باری حتی در چرخش‌های پرسرعت کاملاً در تعادل نگه می‌دارند، بنابراین تقریباً متوجه نمی‌شوید که دستگاه در حال کار کردن است. به خاطر صدا و لرزش کمتر، شستشوی لباس‌ها را می‌توانید در هر زمانی انجام دهید.

عملکردی آرام برای شستشویی بی‌صدا!

عملکرد هوشمندانه. عمر طولانی.

موتور دیجیتال اینورتر ماشین‌های لباسشویی سامسونگ از بهره‌وری انرژی فوق‌العاده، سر و صدای بسیار کم و عملکردی استثنایی و بادوام برخوردار است، بنابراین کارکرد 20 ساله آن تضمین شده است*. این موتور برای عملکرد بی‌صداتر و قدرتمندتر از آهنرباهای قوی بهره می‌گیرد، و در عین حال انرژی کمتری نسبت به سایر موتورها مصرف می‌کند. ضمناً با بکارگیری قطعات باکیفیت ومهندسی مکانیک بی نظیر به جای استفاده از برس‌ها (که موجب ایجاد سایش و فرسودگی میشوند) این ماشین لباسشویی از دوام چشمگیری برخوردار شده است – برای پشتیبانی این دوام یک ضمانت 10 ساله ارائه گردیده که کارایی درازمدت ماشین لباسشویی‌تان را تضمین می‌کند.

عملکرد هوشمندانه. عمر طولانی.

نمایشگری زیبا با کاربری آسان

ماشین لباسشویی سامسونگ با داشتن نمایشگر LCD رنگی و طراحی پیشرفته‌اش، محیط زندگی‌شان را به ظرافت و زیبایی مدرنی مزین می‌کند. نمایشگر رنگی LCD در ماشین لباسشویی سامسونگ٬ مطابق با لباس‌هایی که در آن قرار داده‌اید٬ چرخه بهینه شستشو را به صورت خودکار تحلیل می‌کند. قابلیت کنترل هوشمند و آسان این نمایشگر کمک می‌کند تا مشتریان زندگی بهتر و آسان‌تری را تجربه نمایند.

نمایشگری زیبا با کاربری آسان

حفره های کوچکتر برای مراقبت بیشتر از پارچه!

شکل کارآمد دیگ الماسی جدید به خاطر حرکت در امتداد خط منحصر به‌فرد دیگ، به شستشوی لطیف لباس‌های شما کمک می‌کند. علاوه بر این، حفره های کوچک خروج آب از بهم چسبیدن پارچه‌ها و نهایتاً آسیب دیدن آنها جلوگیری می‌کند. اکنون خیالتان راحت است که حتی با نازک‌ترین و ظریف‌ترین بافت لباس‌هایتان هم در دیگ الماسی‌شکل نوین این لباسشویی به آرامی و لطافت برخورد می‌شود.

حفره های کوچکتر برای مراقبت بیشتر از پارچه!

کارایی طولانی‌تر هیترهای ضد رسوب

مد پوشاک ممکن است هربار عوض شود، ولی هیتر سرامیکی و بادوام سامسونگ به این معناست که لباسشویی شما برای شستشوی سال‌های متمادی آماده کار است. سیستم‌های گرماده سرامیکی از تجمع ترکیبات کلسیم جلوگیری می‌کنند. انباشت کلسیم موجب جذب بیشتر برق بوده و برای پاکسازی ترکیبات کلسیم نیاز به مواد شوینده مخصوص است. قابلیت گرمادهی سریع سیستم‌های گرماده سرامیکی به افزایش راندمان انرژی کمک می‌کند، که خود منجر به کاهش هزینه‌ها در قبض برق بعدی شماست.

کارایی طولانی‌تر هیترهای ضد رسوب

قدرت یکنواخت

فناوری «کنترل ولتاژ سامسونگ» ماشین لباسشویی را از خطرات شوک‌های شدید و حتی ولتاژهای پایین مصون نگه می‌دارد، و همین باعث حفظ طول عمر ماشین لباسشویی می‌شود. همچنین این فناوری برجسته٬ پس از قطعی برق٬ خود به خود از نو شروع به کار می‌کند تا لباس‌های شما نیز سالم بماند.

قدرت یکنواخت

پاکسازی اقتصادی دیگ

این عملکرد به رفع انباشت باقیمانده مواد شوینده و کثیفی‌های دیگ، شیشه و درب می‌پردازد، آن هم بدون نیاز به مواد شیمیایی خاص.

پاکسازی اقتصادی دیگ

شستشوی سریع 15 دقیقه‌ای

با این برنامه شستشوی فوق‌العاده می‌توانید مدت چرخه شستشو را به دلخواه بین 15 تا 60 دقیقه انتخاب کنید.

شستشوی سریع 15 دقیقه‌ای
  • ‎11‎ kg Washing Capacity
  • 600x850x600 mm Physical specification
  • ‎71‎ kg Net Weight

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد