QuickDrive™

This image shows QuickDrive visual cue, the first half in dark blue with 'Half the time washing' message, the other half in white with 'For a full clean' message. It symbolizes QuickDrive core benefit: Half the time washing for a full clean.

QuickDrive

برای بدست آوردن و زندگی کردن زندگی ایده آلتان، ماشین لباسشویی منزل شما نیازمند بازنگری و تامل مجدد می باشد. این محصول، بسیار بروز و پیشرفته بوده و مناسب برای زندگی های در حال تغییر کنونی می باشد.
ماشینهای لباسشویی QuickDrive سامسونگ،
نصف زمان مورد نیاز برای یک شستشوی کامل.

نصف زمان مورد نیاز برای یک شستشوی کامل

سامسونگ ™QuickDrive یک تکنولوژی منحصر بفرد می باشد که زمان شستشو را به نصف کاهش داده و هیچ گونه کاستی و قصوری در عملکرد شستشو نمی گذارد.

این فیلم نمایانگر سرعت شستشوی بالای لباسشویی Qdrive میباشد که با استفاده از تکنولوژی Dual drum باعث انجام گرفتن یک شستشوی کامل در نصف زمان ممکن شود بدون اینکه در کیفیت شستشو تغییری ایجاد گردد.
دختری در حال اماده شدن برای مهمانی با تم دهه ی 1920 میباشد که ناگهان لکه ای روی پیراهن خود میبیند. با توجه به زمان اندک باقیمانده تا رسیدن مهمانها، لباس خود را از در ادواش به داخل لباسشویی وارد میکند. بعد نمایی از دختر به همراه نامزدش که در حال اماده شدن برای مهمانی است میبینبم بهمراه کار کردن لباسشویی که در حال شستن لباسها است. چرخش دوگانه دیگ و شستشوی سریعتر. لباسشویی QuickDrive که واقعا سریعتر می شوید. نصف زمان لازم برای یک شستشوی کامل. چند ساعت بعد، مهمانی در حال برگزاری است و دختر صاحب مهمانی در آن لباس زیبای دهه ی 20 به همراه دوستان خود در حال خوش گذرانی و شادی است.

تست شده بر روی WW8800M در مقایسه با سامسونگ WW8500K با %50 صرفه جویی در زمان برای شستشو الیاف پنبه (40 درجه ، نصف ظرفیت) و %20 صرفه جویی در انرژی بر روی الیاف پنبه (40 درجه، نصف ظرفیت)
(براساس نتایج آزمایشات اینتر تک)

اضافه کردن به شستشو در حین شستشو

پیرهنت جا مونده؟ در ادواش این اجازه رو به تو میده که به سادگی و خیلی سریع، لباسهای فراموش شده ات رو حتی بعد از اینکه لباسشویی شروع به کار کرد اضافه کنی.

این فیلم نشان می دهد که QuickDrive به لطف در اضافه ی AddWash چقدر مناسب است که شما را قادر به اضافه کردن لباس در طول شستشو می کند
خانم خانه یک لباس کوچک فانتزی را برای آماده سازی برای جشن تولد در QuickDrive قرار داده و آن را روشن می کند. پس از آن ما یک صحنه از او و شوهرش را در حال تمیز کردن آپارتمان خود و تزئین برای یک جشن تولد بچه ها را مشاهده کنیم - او قسمت های دیگر این لباس فانتزی در طول راه یافته و با استفاده از AddWashبه QuickDrive اضافه میکند. اضافه کردن لباس در حین شستشو صحنه ی مهمانی ، ما متوجه می شویم که روز تولد سگ خانواده است در آن لباس فانتزی و مهمانان ی که اهنگ تولدت مبارک را برای او می خوانند.

*از درب ادواش تنها اقلام پارچه، لباس، مواد شوینده و نرم کننده را می توان اضافه کرد.
** درب AddWash تنها زمانی باز می شود که دمای دیگ کمتر از 50 درجه سانتیگراد باشد.

انتخاب هوشمندانه چرخه ی شستشو

"برنامه شستشو" بهینه ترین چرخه ی شستشو را به شما پیشنهاد داده و "برنامه ریزی شستشو" به زمانبندی شما برای انجام شستشو کمک می کند.

این فیلم نشان می دهد که QuickDrive یک ماشین لباسشویی هوشمند است به لطف ویژگی  Q rator  شما را قادر به کنترل ماشین خود از  طریق گوشی هوشمند  می کند و به شما توصیه می کند که اتومپماتیک وار چرخه ی شستشو خود را انتخاب نمایید.
یک مرد لباس خوش شانسی تیم ورزشی مورد علاقه اش را می بوسد و آن را در QuickDrive خود پرتاب می کند. او با استفاده از اپلیکیشن QuickDrive یک برنامه صحیح شستشو را انتخاب می کند. QuickDrive بهترین و بهینه ترین چرخه شستشو را پیشنهاد می دهد. پس از آن ما یک صحنه از مرد که در حال آماده کردن مهمانی برای دیدن بازی با استفاده از اپلیکیشن های دیگر است میبینیم. صحنه بعد، مرد را که لباس خوشسانسی تیم مورد علاقه اش را پوشیده، بهمراه دوستانش در حال تماشای بازی می بینیم.

* در صورت استفاده از این ویژگی، کاربر، به تنهایی مسئول هر گونه نتیجه (های) نا مطلوب رخ داده پس از اعمال شستشو از طریق انتخاب برنامه ی نامناسب، از قبیل آسیب به لباس میباشد.
** چرخه شستشو پیشنهادی فقط براساس زمان است و ممکن است براساس نوع پارچه یا عمق لکه های موجود متغییر باشد.

20% صرفه جویی در انرژی با شستشوی سریعتر

™QuickDrive بدون هیچ گونه تغییر در عملکرد و کیفیت شستشو، زمان شستشو را تا %50 و مصرف انرژی را تا %20 کاهش می دهد.

این فیلم نشان می دهد که چگونهQuickDrive به دلیل شستشوی سریع آن است که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی تا %20 می شود.
یک دختر کوچک در اتاق خوابش است - ما می بینیم که او در حال انجام تکالیف علمی در مورد انرژی است. در یک صحنه، ما او را در حین ماموریت برای صرفه جویی در انرژی در خانه اش می بینیم. صرفه جویی در انرژی هر لحظه او از لیمو برای روشن کردن لامپ استفاده می کند، چراغ های اطراف خانه را خاموش می کند و در نهایت به اتاق شستشو می رود، در همین حین پدرش در حال قراردادن لباسها داخل QuickDrive است. او به سرعت او را متوقف می کند، دستگاه را بررسی می کند، سپس یک صدای تایید را به او می دهد. با شستشوی سریع، موجب %20 صرفه جویی در انرژی می شود.

تست شده بر روی WW7800M در مقایسه با سامسونگ WW6500K با %50 صرفه جویی در زمان برای شستشو الیاف پنبه (40 درجه ، نصف ظرفیت) و %20 صرفه جویی در انرژی در چرخه سرعت زیاد (40 درجه و ظرفیت 5 کیلوگرم)
(براساس نتایج آزمایشات اینترتک) (آزمایش شده بوسیله IEC 60456:2010)

مراقبت مناسب از انواع پارچه و لباس های حساس

تکنولوژی ™EcoBubble تمیز کننده قدرتمند حتی در دماهای پایین* که باعث محافظت از رنگ پارچه و بافت لباس می شود**.

این فیلم نشان می دهد که چگونه QuickDrive با توجه به تکنولوژی EcoBubble از با ارزش ترین و ظریف ترین پارچه های شما مراقبت می کند.
دختری لباس کشمیر مورد علاقه خود را در QuickDrive قرار می دهد و آماده میشود تا او را در یک مهمانی شام ​​که میزبانی می کند بپوشد. این یک پارچه بسیار ظریف است. همان طور که QuickDrive در حال شستشو می باشد، ما یک صحنه از او و شوهرش را در حال آماده شدن می بینیم. مراقبت از پارچه ظریف با تکنولوژی EcoBubble. او به نظر می رسد نگران است، اما هنگامی که شستشوی QuickDrive به پایان می رسد ژاکتش عالی به نظر می رسد . مراقب پارجه های ظریف. سپس می بینیم که او در مهمانی شام خود ژاکت کشمیرش را پوشیده است.

* آزمایش شده مطابق با IEC 60456-2010، در چهار کیلوگرم ظرفیت شستشو، Wash Load / Super Eco Wash cold در لباسشوی مدل WF80F5E5U4W در مقایسه با شستشوی پنبه 40 درجه سانتیگراد بدون Eco Bubble در مدل WF0702WKU. (نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد.)
** براساس گزارش صورت گرفته در آزمایشگاه تست عملکرد توسط گروه مهندسین Springboard در EMPA، مقایسه ذکر شده با استفاده از یک ماده شوینده معمولی و تکنولوژی حباب ساز، بدون هیچ گونه عمل مکانیکی اضافی رخ داده است.

شستشوی آرام و بیصدا

فن آوری نوآورانه و خلاقانه ™VRT Plus موجب کاهش صدا و ارتعاش در هنگام شستشو می شود.

این فیلم نشان می دهد که QuickDrive به لطف تکنولوژی VRT  سر و صدا و ارتعاش را کاهش می دهد.
یک دختر در خانه خود در آشپزخانه / اتاق نشیمن کار می کند. همانطور که در حال کار می باشد، مجموعه ای از اتفاق های پر سر و صدا برای پرت کردن حواسش از کار رخ می دهد. بعد از مدتی، اکنون شب است و خانه اش آرام و ساکت است. ما زن را می بینیم که بلوز خود را که کمی قهوه رویش ریخته شده به QuickDrive اضافه می کند. همانطور که ماشین لباسشویی بی سر و صدا در حال چرخش و شستن است، زن در آرامش مشغول انجام حرکات دقیق یوگا در اتاق نشیمنش می باشد. شستشوی کم سر و صدا تر با تکنولوژی VRT.

* تست شده بر روی مدل WF50K7500AW در مقایسه با WF405 مدل معمولی سامسونگ بر اساس آزمایشات داخلی.

انواع مختلف ماشین لباسشویی