ساعت مچی Galaxy Watch Active

SM-R500NZKATHR

The item is in the cart.

GPS داخلی

GPS داخلی

سازگار با Android و iOS

سازگار با Android و iOS

ضربان قلب

ضربان قلب

مقاوم در برابر آب

مقاوم در برابر آب

galaxy watch active black, silver, rose-gold, green

نسل جدید ساعت‌های مچی Galaxy Watch Active. با نسل جدید ساعت‌های مچی Galaxy Watch Active آشنا شوید. تمام ساعت‌های مچی تناسب اندام اطلاعات را ردیابی می‌کنند. اما ساعت مچی Watch Active با تمام آن‌ها فرق دارد – این ساعت مچی تناسب اندام با ارائه اطلاعات مناسب، شما را به‌طور فعال راهنمایی می‌کند تا بتوانید شرایط را تحت کنترل داشته باشید و در تمرینات خود پیشرفت کنید.

galaxy watch active front overview rotate detail

سبکی که باعث کند شدن شما نمی‌شود

بدون اینکه لازم باشد مدام به ساعتتان نگاه کنید، به ورزش کردن ادامه دهید. ساعت Galaxy Watch Active دارای طراحی سنجیده و وزنی سبک است تا بتوانید به‌راحتی و به‌سرعت مسیر را طی کنید و به خط پایان برسید. این ساعت همچنین دارای بندهای شیک و متنوع است که با اکثر مناسبت‌ها جور درمی‌آید.

* مدل‌های موجود ممکن است بسته به هر کشور متفاوت باشند.

galaxy watch active whole design gui

Galaxy Watch Active را به‌صورت 360 درجه ببینید

زیبایی در سادگی است

وقتی صحبت از فعال بودن می‌شود، هر کس نظر خود را دارد. به همین دلیل، ساعت مچی Galaxy Watch Active دارای صفحه‌ای با قابلیت سفارشی‌سازی است که زیبایی و ظرافت را در هم می‌آمیزد. بنابراین، هدفتان هر چه که باشد، صفحه ساعتتان ظاهری خواهد داشت که با آن تطابق می‌یابد.

روزانه
فعالیت

مرزها را درنوردید

با کمک قابلیت «فعالیت روزانه» و از طریق فعال بودن، ورزش کردن و کمتر نشستن می‌توانید به اهداف سلامتی روزانه خود برسید. ساعت مچی Galaxy Watch Active از حسگرهای حرکتی مخصوصی استفاده می‌کند که به‌طور خودکار هفت نوع فعالیت* را ردیابی می‌کنند تا بتوانید روی لذت بردن از ورزشتان تمرکز کنید. ¹ ² ³ ⁸ ⁹

*قابلیت ردیابی شنا پس از ماه مه در دسترس خواهد بود.
دسترسی ممکن است پس از این تاریخ بسته به کشور یا منطقه متفاوت باشد.

dot image

سطح استرستان را با خیال راحت مدیریت کنید

ساعت مچی Galaxy Watch Active مجهز به نمایشگر ضربان قلب یکپارچه است که هنگام تشخیص نامنظم بودن ضربان قلب، بی‌درنگ پیام‌های هشدار ارسال می‌کند. این ساعت همچنین می‌تواند سطح استرس را شناسایی کند. به این ترتیب، می‌توانید «تمرینات تنفسی» را انجام دهید تا بدنتان به حالت تعادل بازگردد. قبل و بعد از انجام تمرینات تنفسی، میزان تفاوت در استرس خود را بررسی کنید. ³ ⁴ ⁶ ⁸

 • ممکن است استرس را تجربه کرده باشید.

 • برخی تکنیک‌های تنفسی هستند
  که شما را به تعادل برمی‌گردانند.

 • شاید بعضی تکنیک‌های برنامه
  مدیتیشن باشند که تندرستی شما
  را بازگردانند.

همیشه از وضعیت سلامت خود آگاه باشید

ادغام ساعت مچی Galaxy Watch Active با برنامه Samsung Health، آن را به راهنمای سلامت شخصی شما تبدیل کرده است. می‌توانید در یک چشم بهم زدن، خلاصه‌ای از وضعیت سلامتتان را در یک صفحه مشاهده کنید، و به ابزارهای بسیاری دست یابید که نه تنها مدیریت تناسب اندام، بلکه مدیریت وضعیت سلامتتان را برای شما ممکن می‌کند. ⁷ ⁸

* Galaxy Buds جداگانه فروخته می‌شود.

آنطور که می‌خواهید متصل بمانید

در طول شبانه روز، متصل بمانید. ساعت مچی Galaxy Watch Active به شما این امکان را می‌دهد که هنگام شارژ شدن تلفنتان روی میز کنار تخت، با استفاده از قابلیت گفتار به نوشتار، شکلک‌ها یا صفحه‌کلید کاربرپسند، پاسخ‌های سفارشی‌شده ارسال کنید.

زندگی متعادلی را در پیش بگیرید

ستگاهی که در طول شب مراقب شما است. ساعت مچی Galaxy Watch Active چهار مرحله خواب شما را ردیابی می‌کند تا بتوانید خوابی کامل داشته باشید و تمام شب را استراحت کنید. علاوه بر این، صبح روز بعد که از خواب بیدار می‌شوید، ساعتتان گزارشی دقیق از میزان عمق خوابتان به شما ارائه می‌دهد. ³ ⁸

بیدار شدن
‎M39 دقیقه (0%)‎
REM (حرکات سریع چشم)
‎2 ساعت 29 دقیقه(0%)‎
سبک
‎4 ساعت 29 دقیقه(0%)‎
عمیق
‎27 دقیقه(0%)‎

قدرت بگیرید و فردا را در دستانتان داشته باشید

اعتمادی که برایتان سنگ تمام می‌گذارد. ساعت مچی Galaxy Watch Active با یک‌بار شارژ شدن، فعالیت‌های روزانه شما را برای بیش از 45 ساعت ردیابی می‌کند.
این ساعت از نوآوری «اشتراک‌گذاری شارژ بی‌سیم» استفاده می‌کند تا شارژ کافی را تضمین کند و در یک چشم به هم زدن، شما را آماده رفتن نماید.

*پاور بانک به‌طور جداگانه به فروش می‌رسد.

را انتخاب کنید
مورد علاقه‌تان
Galaxy Watch Active

نقره‌ای

خاکستری روشن

*رنگ و دیگر گزینه‌های سفارشی‌سازی ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.
*بندهای رنگی به‌صورت جداگانه به فروش می‌رسد.

دنیایی از سرگرمی روی مچ دست شما

ساعت مچی Galaxy Watch Active شما را از طریق مچ دستتان به دنیایی از سرگرمی متصل می‌کند. با وجود تعداد زیادی برنامه انگیزشی برای دانلود، می‌توانید اهداف روزانه‌تان را سفارشی کنید و دفعه بعدی که از خانه خارج می‌شوید آن‌ها را به کار گیرید.

 • MyFitnessPal
 • C25K
 • MapMyRun
 • Spotify
 • Endomondo
 • Strava
 • Swim.com
 • Golf Navi Pro
 • Smart Caddie

*دسترسی به برنامه‌های ساعت مچی Galaxy Watch Active ممکن است بسته به شرکت مخابراتی یا کشور متفاوت باشد. ممکن است به دانلود برنامه، ثبت‌نام و جفت‌سازی با تلفن هوشمند سازگار شما نیاز باشد.

تمرکز را روی شما می‌گذارد

سفارشی‌شده برای راحتی شما. ساعت مچی Galaxy Watch Active با رابط کاربری One UI به شکلی کاربرپسند، اطلاعات غیرضروری را به حداقل می‌رساند و در عوض دقیقاً روی آنچه می‌خواهید ببینید تمرکز می‌کند. اکنون می‌توانید به‌سرعت آنچه را نیاز دارید در زمانی که بدان نیاز دارید، مشاهده کنید.

temp image
temp image
temp image
temp image
temp image
temp image
temp image
temp image
temp image
temp image
temp image
temp image
temp image
 • دارد NFC
 • بلوتوث نسخه 4.2 نسخه بلوتوث
 • 1.1 اینچ (28.1 میلی‌متر) اندازه (صفحه نمایش_اصلی)
 • 1.15 گیگاهرتز سرعت CPU
 • 4 اندازه ROM (گیگابایت)
 • شتاب‌سنج،فشارسنج،حسگر ژیروسکوپ،حسگر ضربان قلب،حسگر نور حسگرها

در مقایسه با محصولات مشابه...

 • GPS داخلی GPS داخلی
 • سازگار با Android و iOS سازگار با Android و iOS
 • ضربان قلب ضربان قلب
 • مقاوم در برابر آب مقاوم در برابر آب

در مقایسه با محصولات مشابه...

* ویژگی اصلی ممکن است با آنچه در مشخصات اصلی ذکر شده است متفاوت باشد

* میزان مقاومت در برابر آب Galaxy Watch Active ‏50 متر است و تحت استاندارد ISO 22810:2010 قرار دارد. این ساعت مچی برای فعالیت‌های آبی پرفشار و غواصی مناسب نیست. اگر دستگاه یا دستان شما خیس باشند، باید قبل از استفاده از ساعت مچی آنها را کاملاً خشک کنید.
* مطابق با استاندارد نظامی ایالات متحده آمریکا (MIL-STD-810G)
* MIL-STD-810: ملاحظات مهندسی و آزمون‌های آزمایشگاهی مربوط به محیط، استاندارد ارتش ایالات متحده است که تأکید آن روی تطبیق طراحی تجهیزات با محیط و آزمایش محدودیت‌های ناشی از شرایط است؛
* MIL-STD-810G: + رطوبت، ظرفیت ارتفاع از سطح دریا، ارتفاع از سطح دریا در عمل، فرو رفتن در آب
* برای استفاده از برنامه Samsung Health در ساعت مچی Galaxy Watch Active، باید ثبت‌نام کنید و ساعت را با تلفن هوشمند سازگار خود جفت کنید.
* فقط به‌منظور اهداف مرتبط با سلامت و تندرستی عمومی است.
* طول عمر واقعی باتری بسته به محیط شبکه، قابلیت‌ها و برنامه‌های مورد استفاده، تعداد دفعات برقراری تماس و ارسال و دریافت پیام، تعداد دفعات شارژ و بسیاری عوامل دیگر متفاوت است.
* دسترسی به قابلیت «استرس» ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد
* پخش موسیقی ممکن است مصرف باتری را افزایش دهد
* رابط کاربر گرافیکی (GUI) این قابلیت ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
* حافظه کاربر از حافظه کلی کمتر است چون از حافظه سیستم عامل و نرم‌افزار برای راه‌اندازی قابلیت‌های دستگاه استفاده می‌شود. حافظه کاربر واقعی بسته به اپراتور متغیر است و ممکن است بعد از انجام ارتقاهای نرم‌افزار تغییر کند.
* زمان استفاده از باتری: زمان باتری GPS بر اساس اندازه‌گیری‌های آزمایشگاهی خود ما است و ممکن است بر اساس عواملی مانند تنظیمات دستگاه، الگوهای استفاده‌ و شرایط کارکرد متغیر باشد.