Силиконска футрола за Galaxy A51

EF-PA515TBEGEU

Одбери боја

Боја :

Свиленкасто мазна и модерна

Мекиот матиран силикон го опфаќа целиот телефон за да имаш свилен финиш кој нема да сакаш да го пуштиш од дланка. А, бидејќи толку удобно лежи на твојата дланка, нема ни да мораш.

Свиленкасто мазна и модерна Свиленкасто мазна и модерна

Тенок облик, сериозна заштита

Силиконската заштитна маска пружа заштита којашто со леснотија се лизга во твојот џеб. Со дебелина од 1,4 mm, го чува тенкиот профил на Galaxy A51 недопрен, истовремено штитејќи го од удари и паѓање.

Тенок облик, сериозна заштита Тенок облик, сериозна заштита

Имај двојно поголем избор на бои

Достапна во повеќе бои кои можеш да ги комбинираш со твојот Galaxy A51 или зависно од твоето расположение. А, во внатрешноста има контрастна боја којашто додава дополнителна нота на разнобојна забава.

Имај двојно поголем избор на бои Имај двојно поголем избор на бои

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промени.

* Слика на два телефони Galaxy S21 Ultra 5G со футрола Smart LED View и еден телефон Galaxy S21+ 5G со футрола Smart LED симулирана за илустративни цели.

* SmartTags има опсег на Bluetooth од 120 m. Вистинската изведба може да се разликува во зависност од околината каде што се користи.

* Слика на безжичен полнач во бела боја и безжичен полнач Duo во црна боја симулирана за илустративни цели.