Силиконска футрола за Galaxy A51

EF-PA515TBEGEU

The item is in the cart.

Свиленкасто мазна и модерна

Мекиот матиран силикон го опфаќа целиот телефон за да имаш свилен финиш кој нема да сакаш да го пуштиш од дланка. А, бидејќи толку удобно лежи на твојата дланка, нема ни да мораш.

Свиленкасто мазна и модерна

Тенок облик, сериозна заштита

Силиконската заштитна маска пружа заштита којашто со леснотија се лизга во твојот џеб. Со дебелина од 1,4 mm, го чува тенкиот профил на Galaxy A51 недопрен, истовремено штитејќи го од удари и паѓање.

Тенок облик, сериозна заштита

Имај двојно поголем избор на бои

Достапна во повеќе бои кои можеш да ги комбинираш со твојот Galaxy A51 или зависно од твоето расположение. А, во внатрешноста има контрастна боја којашто додава дополнителна нота на разнобојна забава.

Имај двојно поголем избор на бои

Прирачник за корисниците и содржина за преземање

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промени.