Адаптер за патување (45W)

EP-TA845XBEGWW

  • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
  • CLOUD, getAggregateRating, 127ms
  • REVIEWS, PRODUCT
  • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Одбери боја

Боја :

Вратете го телефонот на 100 % во рекордно време

Приклучи го твојот Galaxy Note 10+ во адаптерот за патување од 45W за целосно полнење со неверојатна брзина. Помоќен од претходните адаптери за патување, обезбедува Супер брзо полнење 2.0 за да не останеш долго без батерија.

Вратете го телефонот на 100 % во рекордно време Вратете го телефонот на 100 % во рекордно време

*Достапен само со Galaxy Note 10+ за Супер брзо полнење 2.0 со адаптер за патување од 45W со кабел од тип C до тип C од 5 A.*Други уреди компатибилни со (Супер брзото полнење 2.0 со) адаптерот за патување од 45W ќе се додадат во иднина.

Работи и со телефоните на твоите пријатели

Адаптерот за патување од 45W полни и на 15W. Па така, безбедно ги полни другите твои уреди, како и уредите Galaxy на твоите пријатели, дури и ако тие не поддржуваат Супер брзо полнење 2.0.

Работи и со телефоните на твоите пријатели Работи и со телефоните на твоите пријатели

*Брзините на полнење може да се разликуваат според уредот. Фактичката брзина на полнење може да се разликува и во зависност од користењето, условите за полнење и други фактори. Полнење од 45W е достапно само за уредите компатибилни со Супер брзо полнење 2.0. *Користете само батерија, полнач и кабел одобрени од Samsung и специјално дизајнирани за вашиот уред. Некомпатибилна батерија, полнач или кабел може да предизвикаат сериозни повреди или оштетувања на уредот.*Не користете кабел ако обвивката му е излупена или оштетена и не користете полнач или батерија ако се оштетени или дефектни.

Спецификации

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
  • {{summary.title}}

    {{summary.value}}{{summary.unit}}

  • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промени.

* Слика на два телефони Galaxy S21 Ultra 5G со футрола Smart LED View и еден телефон Galaxy S21+ 5G со футрола Smart LED симулирана за илустративни цели.

* SmartTags има опсег на Bluetooth од 120 m. Вистинската изведба може да се разликува во зависност од околината каде што се користи.

* Слика на безжичен полнач во бела боја и безжичен полнач Duo во црна боја симулирана за илустративни цели.