ТВ промоција: Добрите работи секогаш одат во пар

Со нашата нова QLED серија телевизори доаѓаат прекрасни подароци! Со купувањето на QLED 8K добивате Q90 soundbar подарок!Со купувањето на Q60, Q70, Q80 или Q90 добивате Galaxy Tab A 10.1 подарок!

*Важи до истекот на залихите
Важи од 01/10/2019 до 17/11/2019 Изминато
Добрите работи секогаш одат во пар


Искористете ја специјалната акција која трае од 1 октомври до 17 ноември: 


Со купувањето на QLED 8K телевизор добивате подарок Q90 Soundbar. Со овој додаток уживајте во гледањето на омилената содржина со панорамски звук. Soundbar звучникот го исполнува секој агол од просторијата со богат и динамичен звук.


Со купувањето на еден телевизор од серијата QLED Q60, Q70, Q80 или Q90 добивате подарок  Galaxy Tab A 10.1. Со маса од 525 g овој таблет е идеален за носење. Исто така, PLS технологијата, Ви овозможува подобра репродукција на бои на екранот. Со овој таблет сигурно ќе уживате во секој момент!


Samsung QLED телевизорите се засноваат на Quantum dot технологијата која е единствена на пазарот и обезбедува најдобро искуство за гледање за содржините на големиот екран!


Да запловиме во новата ера на иновации заедно со единствените производи кои ги поместуваат граници и Ви го разубавуваат секој ден. Со моќната и паметна QLED технологија овој телевизор Ви овозможува извонреден квалитет на сликата и совршена функционалност. QLED телевизорите ги поместуваат границите во прикажувањето на Вашата омилена содржина, а од друга страна ја исполнуваат Вашата дневна соба со декоративна содржина. Дури и кога е исклучен, новиот QLED телевизор го исполнува Вашиот дом со интересни слики кои се менуваат додека е исклучен телевизорот. 


Затоа, набавете го својот телевизор и започнете нова ера на иновации со нас!


За да остварите право на подароци, морате да го регистрирате своето купување со испраќање на следните податоци на е-поштата ce.promotion@samsung.com и тоа во рок од 30 дена од датумот на издавање на сметката: име, презиме, е-адреса, домашна адреса (поради испорака на подарокот), приказ (скен) на фискалната сметка од продажното место, модел и сериски број на уредот. Промоцијата трае од 01.10. дo 17.11.2019 или до истекот на залихите.


Условите за промоцијата и повеќето информации можете да ги најдете на линкот: услови на промотивната акција

Добрите работи секогаш одат во пар

Совршена реалност

QLED 8K телевизор за совршен ден

Aко долго го баравте совршенството, со овој производ тоа е пред Вас!
QLED 8K Ви овозможува совршена резолуција од 33 милиони пиксели.
Високата резолуција овозможува 4 пати подобро доживување од резолуцијата 4K UHD и 16 пати подобро доживување од резолуцијата FHD.

Уживајте во јасна, прецизна слика во квалитетот на резолуција 8K!

QLED 8K телевизор за совршен ден

Моќен бас

QLED 90 soundbar за безжично поврзување

Совршен звучник кој се вклопува со QLED 8K, особено затоа што го добивате како подарок! Ако сте љубител на музички перформанс во домот ова е уред без кој нема да можете.Со WiFi и Bluetooth врска лесно поврзете го звучникот со мобилниот уред и уживајте во омилената музика без дополнителни жици за поврзувањe.

QLED 90 soundbar за безжично поврзување

Оживува и темни и светли сцени

QLED Q70 реалност пред Вас

Реалност на слики пред Вас! Со помош на иновативната Quantum Dot технологија видливоста на реалниот број достигнува максимум. Не дозволувајте да не ги приметите деталите. Искуството за гледање станува поживописно со проширената HDR технологија.

QLED Q70 реалност пред Вас

Oткријте ја убавината

QLED Q80 убавината е во деталите

Гледајте во слика, а не во телевизор!
Samsung QLED телевизорот награден е од страна на магазинот TIME како најдобра иновација за 2018 - TВ чиј дизајн се вклопува со ѕидот. Доживејте совршено искуство додека гледате во него, без оглед дали е вклучен или исклучен. Фината контрола на позадинското осветлување создава совршено и беспрекорно уживање.

QLED Q80 убавината е во деталите

Чисто совршенство на слика

QLED Q90 прецизност и детали

Прецизноста води до совршенство! Добредојдовте во новата класа на прецизност. Со овој телевизор ќе доживеете зголемена длабочина, непречен премин помеѓу сцените и природната боја на сликата како да сте на снимање.

На поголем екран, сè станува реално. Ќе ја доживеете секоја цел, ќе ја почувствувате секоја експлозија и ќе бидете дел од секоја акција!
Никогаш не сте биле поблизу до содржината што ја гледате.

QLED Q90 прецизност и детали

Допрете мултимедија

Galaxy Tab A 10.1

Големиот екран ќе Ве купи веднаш и ќе Ве натера да поминете часови во уживање во истражувањето и гледањето видео записи. Батеријата од 15 часа* ќе ги задоволи потребите на најпребирливите корисници.

Иако има голем екран, не дозволувајте да Ве исплашат неговите димензии. На прв поглед може да делува дека е тежок, но со 525 g тој е исклучително компактен и прилагодлив за носење.

Идеален за дигитални хедонисти!

*Во просечен начин на користење

Galaxy Tab A 10.1

*Во просечен начин на користење

Нов свет на бои

QLED Q60 со милијарда бои

Направете чекор во новиот свет на QLED бои. Со "Quantum Dot" технологијата ќе доживеете единствено искуство на гледање на полна резолуција блескав распон од преку милијарда бои, а секоја е надоградена на неверојатна јасност благодарение на интелигентниот 4K процесор.

Aвтоматското прилагодување и интелигентниот режим на работа ги прилагодуваат осветленоста и звукот на сликата за да одговараат на условите на секој ентериер.

QLED Q60 со милијарда бои