Welcome to the
!
Please enjoy our special offers for you

ДОДАТОЦИ

Слика од птичја перспектива на Smart Clear View футрола во виолетова боја, Galaxy Buds Pro во фантомска виолетова боја, Smart LED View футрола во розова боја и S21 Plus 5G гледан од задната страна со Smart LED футрола во бела боја.

*Додатоците се продаваат посебно. Достапноста на моделот и бојата може да се разликува според земјата и операторот.

Твоето секојдневие ќе биде уште понезаборавно со носивите електронски уреди, маските и многу повеќе

Galaxy Buds Pro

Слушни го незаборавното од секојдневието со врвен професионален звук. Имаш моќ да контролираш што ќе слушаш — исклучи ја бучавата и пушти го надворешниот свет непрекинато со часови, со слушалките кои се неверојатно удобни.

Оди во Galaxy Buds Pro

Galaxy SmartTag

Сега е лесно да го најдете она што го загубивте. Ставете ознака на предмет како што е вашиот паричник и следете каде сте го оставиле. Означете. Најдете. Едноставно и интелигентно. 1

ПОЛНАЧИ

Моќ да правиш сè што сакаш уште подолго2

*Додатоците се продаваат одделно. Достапноста на моделот и бојата може да се разликува во зависност од земјата или операторот.

Слика од птичја перспектива на еден безжичен полнач во бела боја и два Wireless Charger Duos, еден во црна и еден во бела боја.

Wireless Charger Duo

Избери, наполни и уживај во твоите два омилени уреди — без разлика дали тоа е твојот Galaxy часовник и телефон или слушалки. Дури и ако твојот уред е сè уште во кутијата, само намести го за да добиеш енергија со Fast Charging од 9 W.3, 4

Безжичен полнач

За уште малку енергија кога ти треба. Тенок и компактен, овој полнач е подготвен да оди секаде со тебе, збогатен со Fast Charging од 9 W.3, 4 И кога сè е готово, LED светлото те известува.

Преносен адаптер од 25 W

Едноставно поврзи го твојот Galaxy S21 5G или S21+ 5G и приклучи го адаптерот за да надополниш енергија со Super Fast Charging.5

МАСКИ

Изгледа добро, штити уште подобро

*Додатоците се продаваат одделно. Достапноста на моделот и бојата може да се разликува во зависност од земјата или операторот.

Слика од птичја перспектива на Smart LED View футрола во светло сива боја, Smart LED футрола во бела боја и Smart Clear View футрола во виолетова боја.

Smart Clear View футрола

Го штити вашиот телефон однапред и одзади, софистицираните карактеристики на дизајнот на футролата имаат проѕирен прозорец за да можете лесно да ги проверите известувањата, да одговорите на повици или да ја паузирате музиката — сето тоа без да го допирате екранот. Исто така, таа е обложена со антимикробен слој за дополнителна заштита.4, 6

Smart LED View футрола

Со големиот LED екран на футролата, лесно можете да ги видите и приспособите иконите за предупредување и да ја контролирате музиката без да ја отворате футролата. Таа го штити вашиот телефон од сите страни, и дури има и антимикробен слој.4, 6 Носете ја вашата банкарска картичка или картичка за јавен превоз со вас во внатрешниот џеб.

Smart LED футрола

Големиот LED дисплеј на футролата со два слоја за елегантен дизајн може лесно да се уредува со текст, икони и анимации кои одговараат на твоето расположение. Избери ги иконите што ги сакаш и тие ќе се појавуваат како известувања за повици и пораки, па така ќе бидеш во тек со она што се случува без да ја отвориш футролата.4

Силиконска футрола

Елегантна на око, мека на допир. Мат финишот овозможува удобно држење, покривајќи ги рабовите и задната страна на телефонот за заштита, а тенкиот дизајн си останува тенок. Во бои кои одговараат на Galaxy S21 5G и S21+ 5G.4

Кожна футрола

Елеганцијата на оригиналната европска кожа се вклопува како одлично направена облека, подобрувајќи го тенкиот дизајн на футролата. Неверојатно мека футрола, удобна за држење, дизајнирана специјално за заштита на задната камера на Galaxy S21 5G и S21+ 5G.4

Kvadrat футрола

Познат по иновативниот текстил, Kvadrat ја покрива оваа футрола со прекрасен, одржлив материјал. Во суптилни и прекрасни бои кои го збогатуваат стилот, додека истовремено овозможуваат удобно држење на телефонот.4

Заштитна стоечка футрола

Помага во заштита на телефонот, а истовремено овозможува удобно гледање, без да ги користиш рацете. Два вградени потпирачи го држат телефонот под агол од 45 или 60 степени, а се вадат со притисок за да се спречи кршење.4, 7

Проѕирна стоечка футрола

Привлечи внимание и со бојата и со дисплејот на телефонот. Браникот на безбојната футрола и цврстата задна страна како на PC го штитат твојот телефон додека го потпираш и поставуваш под аголот под кој сакаш да гледаш.4, 7

Проѕирна заштитна футрола

Со безбојната цврста футрола може да ја покажуваш фантомската боја што си ја избрал, а исто така, долж рабовите има нелизгачки дизајн за поцврсто држење.4,7

Проѕирна футрола

Оваа тенка, но цврста футрола, го штити твојот телефон од оштетување, а благодарение на тоа што е тенка лесно се собира во твојот џеб. А покрај тоа, ја одржува бојата на твојот телефон кристално чиста.4, 7