Clear View stojeća futrola za Galaxy S9+

Clear View stojeća futrola za Galaxy S9+

EF-ZG965

Преземете го Прирачникот

Спецификации

Clear View stojeća futrola za Galaxy S9+ (EF-ZG965)

Боја
Zlatna
Компатибилност
  • Компактибилни модели SM-G965
Општи карактеристики
  • Содржина на пакувањето Clear View futrola
Физичка спецификација
  • Димензии (ШxВxД) 76,9*159,8*14,3 mm
  • Тежина 71,3 g

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.