U Flex slušalice

U Flex slušalice

EO-BG950

Преземете го Прирачникот

Спецификации

Bluetooth
 • Верзија 4,2
 • Профили A2DP, AVRCP, HFP
 • Аудио стриминг Da
 • Мулти-точка спарување Da
Општи карактеристики
 • Микрофон Da
 • Содржина на пакувањето Jastučići bubica (S, M, L), USB kabl, Vodič za brzo podešavanje
Funkcija pozivanja
 • Прием на повик Da
 • Функција за исклучување / одбивање Da
Батерија
 • Тип Ugrađena baterija (litijum-jonska baterija)
 • Време на репродукција 10 sati
 • Траење на разговор 9 sati
 • Време на мирување 250 sati
Поврзување
 • Приклучок за слушалки 3,5 mm Ne
 • Micro USB Da
Физичка спецификација
 • Тежина 51 g
Боја
Plava

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.