Bottle bežični zvučnik

Bottle bežični zvučnik

EO-SG710

Преземете го Прирачникот

Спецификации

Bottle bežični zvučnik (EO-SG710)

Батерија
  • Време на репродукција 8 časova (samo zvuk), 8 časova (samo osvetljenje), 4 časa (zvuk i osvetljenje)
Bluetooth
  • Аудио стриминг Da
  • Верзија 4.0
Поврзување
  • Приклучок за слушалки 3,5 mm Da
  • Bluetooth 4.0
  • Micro USB Samo punjenje
Општи карактеристики
  • Содржина на пакувањето Kabl za punjenje, vodič za brzi početak
Физичка спецификација
  • Димензии (ШxВxД) 77,7 (prečnik) x 220,1 mm
  • Тежина 396 g

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.