Level Box Slim bežični zvučnik

Level Box Slim bežični zvučnik

EO-SG930

Преземете го Прирачникот

Спецификации

Level Box Slim bežični zvučnik (EO-SG930)

Батерија
 • Време на репродукција 30 sati (podrazumevana jačina zvuka)
 • Траење на разговор 30 sati (podrazumevana jačina zvuka)
Bluetooth
 • Аудио стриминг Da
 • Itd. Dual sound
 • Мулти-точка спарување Da
 • Верзија 4.1
Funkcija pozivanja
 • Прием на повик Da
 • Функција за исклучување / одбивање Da
Боја
Crna, crvena
Поврзување
 • Micro USB Ulaz i izlaz za punjenje
Општи карактеристики
 • Микрофон Da
 • NR/EC Da
 • Содржина на пакувањето Kabl za punjenje, vodič za brzi početak
Физичка спецификација
 • Димензии (ШxВxД) 148.4 x 79.0 x 25.1 mm
 • Тежина 236 g

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.