WW9000H Mašina za pranje veša 
sa velikim kristalno-plavim vratima, 10 kg

WW9000H Mašina za pranje veša sa velikim kristalno-plavim vratima, 10 kg

WW10H9600EW/EO

Преземете го Прирачникот

Спецификации

WW9000H Mašina za pranje veša sa velikim kristalno-plavim vratima, 10 kg (WW10H9600EW/EO)

Капацитет на перење
 • Капацитет на перење (kg) 10 kg
Дизајн
 • Боја на телото White
 • Врата Blue Crystal
 • Панел дисплеј Full Touch Screen
Перформанси
 • Класа на енергетска ефикасност A+++
 • Потрошувачка на енергија (годишна) 119kWh
 • Потрошувачка на вода (годишна) 11500 L
 • Ефикасност на центрифугата A
 • Ниво на бучава (перење) 46 dB
 • Ниво на бучава (центрифуга) 72 dB
Карактеристки
 • Aqua црево Yes
 • Автоматски дозер Yes
 • Bubble технологија Yes
 • Керамички грејач Yes
 • Заклучување за деца Yes
 • Одложен крај Yes
 • Врста на барабан Swirl Drum
 • Светло во бубањот Yes
 • Подесување на јазикот Yes
 • Последно меморирано подесување No
 • Сензор за истекување Yes
 • Мотор Digital Inverter Motor
 • Мој циклус No
 • Посакуван режим No
 • Smart проверка No
 • Smart контрола Yes
 • Брзина на центрифуга 1600rpm
 • Супер брзо перење Yes
 • Технологија за намалување на вибрацијата VRT-M
Циклуси
 • Дополнителен циклус e Cotton, Super Speed
 • Автоматско оптимално перење Yes
 • Нега на гардероба за бебиња Yes
 • Постелнина Yes
 • Памук Yes
 • Дневно перење No
 • Темна облека Yes
 • Чувствителни алишта Yes
 • Деним Yes
 • Eco Drum Clean (Еколошко чистење на барабанот) Yes
 • Листа на опции Prewash, Intensive Wash, Soak, Easy Iron
 • Нега на облеката за активности на отворено Yes
 • Брзо перење Yes
 • исплакнување + центрифуга Yes
 • Специјален циклус Yes
 • Центрифуга Yes
 • Спортска облека No
 • Отсранување на флеки No
 • Super Eco pranje Yes
 • Синтетика Yes
 • Волна Yes
Физичка спецификација
 • Нето димензии (ШxВxД) 600x850x600 mm
 • Нето тежина 87 kg
 • Вкупни димензии (ШxВxД) 665x885x700 mm
 • Вкупна тежина 89 kg
Smart
 • WiFi Embedded Yes
 • Bluetooth No
 • WiFi Dongle(Separate sale) Support No
 • WiFi Kit No
App Connectivity
 • SmartThings App Support No

Не го пронајде тоа штого бараш? Тука сме да ти помогнеме.

Јавете се на

+389 2 320 7777Општа поддршка

Понеделник - Петок: 09 до 18h

* За сите барања поврзани со печатачот посетете HP website .

Поддршка лице в лице

Локации на сервисот

Дознај повеќе за тоа како може да добиеш помош лице в лице.