POWERstick VS60K6050KW со екстремна моќност на вшмукување, 170W

POWERstick VS60K6050KW со екстремна моќност на вшмукување, 170W

VS60K6050KW/GE

POWERstick VS60K6050KW со екстремна моќност на вшмукување, 170W(VS60K6050KW_GE) is rated 4.8 out of 5 by 5.
 • y_2022, m_12, d_1, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_5
 • loc_mk_MK, sid_VS60K6050KW_GE, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 136ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :
 • Изненадувачки моќно, детално чистење
  Изненадувачки моќно, детално чистење
 • Лесно и педантно отстранување на заплетканата коса
  Лесно и педантно отстранување на заплетканата коса
 • Исклучително агилно движење, исклучително лесни движења
  Исклучително агилно движење, исклучително лесни движења

Изненадувачки моќно, детално чистење

Екстремна моќност на вшмукување

Произведува екстремна сила на вшмукување со својот моќен мотор од 160W што има трипати појака сила на вшмукување од конвенционалните модели*. Нејзината литиум-јонска батерија од 21,6V, исто така, работи непрекинато во текот на максимално 60 минути**.

Изненадувачки моќно, детално чистење Изненадувачки моќно, детално чистење

*Базирано врз интерно тестирање. Моќноста на вшмукување е тестирана во споредба со конвенционалниот модел VC-LSS94 на Samsung, усогласено со методот на тестирање IEC. ** Користејќи две батерии што целосно се наполнети во текот на 4 часа.

Лесно и педантно отстрани ја заплетканата коса

Канта & четка EZClean (технологија EZClean)

Технологијата EZClean овозможува лесно и хигиенски да ги отстраниш целата насобрана прав или отпад, вклучително и долгите влакна од коса. Ако сакаш да ја испразниш кантата EZClean, треба само да ја повлечеш рачката и четката EZClean ќе може лесно да се извлече од барабанот.

Лесно и педантно отстрани ја заплетканата коса Лесно и педантно отстрани ја заплетканата коса

Исклучително агилно движење, исклучително лесни движења

Лесно ракување

Дизајнот за лесно ракување овозможува да се движиш и да чистиш полесно и со помалку напор. Нејзината ротирачка четка од 180 степени може да направи остро вртење околу пречките, а нејзините големи тркала обезбедуваат полесно, постабилно движење.

Исклучително агилно движење, исклучително лесни движења Исклучително агилно движење, исклучително лесни движења

2-во-1 флексибилно чистење

Работи како 2 правосмукачки во 1 за да се исчистат различни површини.

Долготрајно напојување со батерија достапно на допир

Пакет на батерии од 21.6V што може да се отстрани

Моќниот пакет со литиум-јонски батерии од 21,6V што може да се отстрани обезбедува долготрајна енергија за чистење*, а истовремено многу е лесен за полесно ракување. Исто така, може да се замени со еден допир, така што никогаш нема да мораш да направиш пауза во текот на чистењето.

* Може да се купат дополнителни батерии.

Долготрајно напојување со батерија достапно на допир Долготрајно напојување со батерија достапно на допир

* Може да се купат дополнителни батерии.

Остави ја да стои исправено каде било

Самостојна

Практичниот самостоен дизајн значи дека може да стои исправено. Ако се случи нешто итно или ако сакаш да направиш пауза, може да престанеш со чистење и да ја оставиш каде било. Оваа опција го прави и складирањето многу лесно.

Остави ја да стои исправено каде било Остави ја да стои исправено каде било

Интегрирана дополнителна опрема што лесно се наоѓа и се користи

Интегрирана дополнителна опрема

Вклучена е и дополнителна опрема за чистење на тесни простори и прав што е вградена на рачката. Сега може брзо да го замениш и да го користиш најдобриот алат без да губиш време за наоѓање или за поставување на додатоците - може да уживаш во брзото, непрекинато чистење.

Интегрирана дополнителна опрема што лесно се наоѓа и се користи Интегрирана дополнителна опрема што лесно се наоѓа и се користи

Издржлив филтер соодветен за миење и лесен за чистење

Издржлив филтер соодветен за миење

Едноставниот сунѓерест филтер собира повеќе прав и може лесно да се мие и да се чисти. Брзо плакнење е сѐ што е потребно за да се спречи затнување и за да се одржува силата на вшмукување.*

Издржлив филтер соодветен за миење и лесен за чистење Издржлив филтер соодветен за миење и лесен за чистење

*Базирано врз интерно тестирање. Потребно е редовно миење на филтерот за да се постигне оптимален ефект. Погледни го упатството за употреба за повеќе детали.

Тенка, лесна и едноставна за користење и за чување

Тенок и лесен дизајн

Благодарејќи на тенкиот и лесен дизајн, како и на тежината од вкупно 2,7 kg, може едноставно да ја користиш и да ја преместуваш низ твојот дом со многу малку напор. Исто така, кога не ја користиш, може лесно да ја оставиш некаде затоа што нејзиното тенко тело може да го собере во мали и тесни простори.

Тенка, лесна и едноставна за користење и за чување Тенка, лесна и едноставна за користење и за чување

Спецификации

 • Капацитет за собирање прав 0.25 ℓ
 • Ширина на чистење 260 mm
 • Максимална потрошувачка на енергија 170 W
 • Тежина 2,7 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
Price without VAT: {{model.prices.vatFreePriceFormatted}}

Price with discount: {{model.prices.currentPriceDisplay}}

Price before: {{model.prices.priceDisplay}}

{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.