WW4500K Машина за перење со технологија Addwash, 8kg

WW4500K Машина за перење со технологија Addwash, 8kg

WW80K44305W/LE

WW4500K Машина за перење со технологија Addwash, 8kg (WW80K44305W_LE) is rated 5.0 out of 5 by 1.
 • y_2022, m_11, d_26, h_21
 • bvseo_bulk, prod_bvrr, vn_bulk_3.0.34
 • cp_1, bvpage1
 • co_hasreviews, tv_0, tr_1
 • loc_mk_MK, sid_WW80K44305W_LE, prod, sort_[SortEntry(order=RATING, direction=DESCENDING), SortEntry(order=SUBMISSION_TIME, direction=DESCENDING)]
 • clientName_samsung-mk_mk
 • bvseo_sdk, java_sdk, bvseo-4.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 132ms
 • REVIEWS, PRODUCT

Одбери боја

Боја :

Одбери капацитет

Едноставно додади уште нешто за време на перењето

Си заборавил маичка? Функцијата Add Wash ти овозможува едноставно и брзо да додадеш заборавена облека по стартувањето на циклусот. Исто така, може да ставиш рачно испрана облека што сакаш само да ја исплакнеш или да примениш центрифуга.

Едноставно додади уште нешто за време на перењето Едноставно додади уште нешто за време на перењето

* Вратата за додавање може да се отвори во кој било момент ако температурата во барабанот е помала од 50°C.

Работи паметно, останува сочуван

Моторот со дигитален инвертор овозможува извонредна енергетска ефикасност, минимална бучава и долготрајно работење. Троши помалку енергија отколку универзалниот мотор и овозможува извонредна издржливост. *

Работи паметно, останува сочуван Работи паметно, останува сочуван

* Генерално гледано, вредноста на намалувањето на бучавата со измена на моторот е 5 dBA за циклус на перење, односно 3 dBA за циклус на центрифуга. Податоците се базирани врз ознаката ERP, F500 8 kg 1400 o/min †WF80F5E5P4W за мотор со дигитален инвертор и Vistula 8 kg, 1400 o/min (WF1804WPC) за универзален мотор.

Извонреден дизајн

Вратата со кристален сјај, во проѕирно бела или океанско сина боја, обезбедува врвно естетско доживување.

Извонреден дизајн Извонреден дизајн

Нега на чувствителни ткаенини

Единствениот „благо спирален“ дизајн на дијамантскиот барабан со мазни издигнувања во форма на дијамант исклучително е погоден за нежно перење на алиштата. Неговите мали отвори за одвод на водата, исто така, ја заштитуваат ткаенината и спречуваат заглавување на облеката.

Нега на чувствителни ткаенини Нега на чувствителни ткаенини

Работи паметно, останува сочуван

Моторот со дигитален инвертор овозможува извонредна енергетска ефикасност, минимална бучава и долготрајно работење. Троши помалку енергија отколку универзалниот мотор и овозможува извонредна издржливост. *

* Генерално гледано, вредноста на намалувањето на бучавата со измена на моторот е 5 dBA за циклус на перење, односно 3 dBA за циклус на центрифуга. Податоците се базирани врз ознаката ERP, F500 8 kg 1400 o/min WF80F5E5P4W за мотор со дигитален инвертор и Vistula 8 kg, 1400 o/min (WF1804WPC) за универзален мотор.

Работи паметно, останува сочуван Работи паметно, останува сочуван

* Генерално гледано, вредноста на намалувањето на бучавата со измена на моторот е 5 dBA за циклус на перење, односно 3 dBA за циклус на центрифуга. Податоците се базирани врз ознаката ERP, F500 8 kg 1400 o/min WF80F5E5P4W за мотор со дигитален инвертор и Vistula 8 kg, 1400 o/min (WF1804WPC) за универзален мотор.

Извонреден дизајн

Вратата со кристален сјај, во проѕирно бела или океанско сина боја, обезбедува врвно естетско доживување.

Извонреден дизајн Извонреден дизајн

Нега на чувствителни ткаенини

Единствениот „благо спирален“ дизајн на дијамантскиот барабан со мазни издигнувања во форма на дијамант исклучително е погоден за нежно перење на алиштата. Неговите мали отвори за одвод на водата, исто така, ја заштитуваат ткаенината и спречуваат заглавување на облеката.

Нега на чувствителни ткаенини Нега на чувствителни ткаенини

Спецификации

 • Капацитет на перење (kg) 8 kg
 • Класа на енергетска ефикасност A+++
 • Врста на барабан Дијамантски барабан
 • Нето димензии (ШxВxД) 600 x 850 x 550 mm
 • Нето тежина 61 kg

{{family.currentModel.displayName}}

{{family.currentModel.modelCode}}

Боја :
{{model.prices.currentPriceDisplay}}
Од {{model.prices.monthlyPrice}} / месечно за {{model.prices.months}} мин
или {{model.prices.currentPriceDisplay}}
{{model.prices.priceDisplay}} {{model.prices.savePrice}}
 • {{summary.title}}

  {{summary.value}}{{summary.unit}}

 • {{summary.title}}

Спореди ги моделите

Спореди со слични предмети

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНО

From $159.00/mo or $125,900.500
$1,000.00 Save $1,000.00

Карактеристиките, спецификациите и визуелните елементи на производот се предмет на промена.