Operator Sklepu

Jedynym Operatorem prowadzącym sprzedaż produktów przez stronę www.samsung.com/pl/ jest I-Terra Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą Al. Niepodległości 44, Budynek Biurowy Brama Portowa II – „Poczta”, 70-404 Szczecin, wpisana do rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Szczecina – Centrum w Szczecinie , XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 443125, z kapitałem zakładowym w wysokości 3 250 000 PLN,  NIP 9552342588,  REGON 321315028, adres e-mail: sekretariat@iterra.pl, telefon kontaktowy: 22 100 4 222. Odbiór osobisty możliwy jest w następujących sklepach Samsung Brand Store:

 

Białystok, ul. Czesława Miłosza 2, Atrium Biała, adres e-mail: samsung.bialystok@iterra.pl, telefon kontaktowy: 85 663 32 84

Bielsko-Biała, ul.Mostowa 2, Galeria Sfera, adres e-mail: bielskobiala_samsung@matrixmedia.pl,  e-mail: , telefon kontaktowy: 539623624

Bydgoszcz, Al. Wojska Polskiego 1, Zielone Arkady, adres e-mail: samsung.bydgoszcz@iterra.pl, telefon kontaktowy: 52 321 51 09

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 141, Galeria Bałtycka, adres e-mail: samsung.gdansk@iterra.pl, telefon kontaktowy: 58 550 32 40

Gdańsk, ul. Targ Sienny 7, Forum Gdańsk, adres e-mail: samsung.forum@iterra.pl, telefon kontaktowy: 501019690

Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 2, CH Riviera, adres e-mail: samsung.gdynia@iterra.pl, telefon kontaktowy: 724 980 966 

Katowice, ul. Chorzowska 107, lok. 70, Silesia City Center, adres e-mail: katowice_samsung@matrixmedia.pl, telefon kontaktowy: 32 726 41 49

Katowice, ul. Kościuszki 229, Galeria Libero, adres e-mail: libero_samsung@matrixmedia.pl,

Kielce, ul. Świętokrzyska 20, Galeria Echo, adres e-mail: samsung.kielce@iterra.pl, telefon kontaktowy: 41 368 07 16

Kraków, ul. Pawia 5, Galeria Krakowska, adres e-mail: samsung.krakow@iterra.pl, telefon kontaktowy: 12 628 74 45

Łódź, ul. Karskiego 5, lok. HB228, Manufaktura, adres e-mail: lodz_samsung@matrixmedia.pl, telefon kontaktowy: 660578579

Łódź, ul. Pabianicka 245,  Port Łódź, adres e-mail: portlodz_samsung@matrixmedia.pl, telefon kontaktowy: 602495496

Poznań, ul. Pleszewska 1, Posnania, adres e-mail: posnania_samsung@matrixmedia.pl, telefon kontaktowy: 616463160

Poznań, ul. Półwiejska 42 poziom 0, Stary Browar, adres e-mail: poznan_samsung@matrixmedia.pl, telefon kontaktowy: 616671290

Szczecin, Aleja Wyzwolenia 18/ 20, Galaxy Centrum, adres e-mail: samsung.galaxy@iterra.pl, telefon kontaktowy:91 431 54 04

Wrocław, ul. Czekoladowa 9 55-040 Kobierzyce, Aleja Bielany, adres e-mail: bielany_samsung@matrixmedia.pl, telefon kontaktowy: 608473573

Wrocław, Legnicka 58, lok. F01, Galeria Magnolia, adres e-mail: wroclaw_samsung@matrixmedia.pl, telefon kontaktowy: 606942943

Wrocław, ul. Sucha 1, CH Wroclavia, adres e-mail: wroclavia_samsung@matrixmedia.pl, telefon kontaktowy: 882 952 181

Warszawa, Jana Pawła II 82, pawilon 57C, CH Arkadia, adres e-mail: arkadia_samsung@matrixmedia.pl, telefon kontaktowy: 728368122

Warszawa, ul. Głębocka 15, CH Atrium Targówek, adres e-mail: samsung.warszawa@iterra.pl, telefon kontaktowy: 22 674 06 33

Warszawa, ul. Światowida 17/40, Galeria Północna, adres e-mail: polnocna_samsung@matrixmedia.pl, telefon kontaktowy: 539 220 066

Warszawa, ul. Wołoska 12, Galeria Mokotów, adres e-mail: samsung.mokotow@iterra.pl, telefon kontaktowy: 501 001 686