LS27CG552ENXZA
1
Series
G55A
G55C
G55T
G65B
Select a size
27"
32"
Delivery options for:
One-time Payment
Pay Monthly
Pay in 4 Installments
27 Inch Odyssey G5 G55C
LS27CG552ENXZA
Total
Add to cart
Highlights
QHD Resolution
165Hz