LS28BG702ENXGO
1
Select a size
32"
28"
Delivery options for:
One-time Payment
Pay Monthly
Pay in 4 Installments
28” Odyssey G70B 4K UHD IPS 144Hz 1ms(GtG) with G-Sync Gaming Monitor