LS32CG552ENXZA
1
Series
G55A
G55C
G55T
G65B
Select a size
27"
32"
Pay in 4 Installments
32 Inch Odyssey G5 G55C
LS32CG552ENXZA
Total
Add to cart
Highlights
QHD Resolution
165Hz