QN65S95HAFXZA
1
ENERGY STAR-certified products help you save energy.
Model
OLED S85H 4K
OLED HDR | Premium Gaming Pack
OLED S90H 4K
OLED HDR+ with Glare Free | Ultimate Gaming Pack
OLED S95H 4K
OLED HDR Pro with Glare Free | Art Store
Select a size
55"
65"
77"
83"
Delivery options for:
Enter zip code
Learn More
One-time Payment
Pay Monthly
Pay in 4 Installments
65 Inch Class OLED S95H 4K Samsung Vision AI Smart TV (2026)
QN65S95HAFXZA
Total
Add to cart
Highlights
OLED HDR Pro
NQ4 AI Gen3 Processor
Motion Xcelerator 165Hz