VG-SCFA55TKBZA / VG-SCFA55TKBZA
Unlock Net 30, 60, 90 terms or pay in monthly installments Apply Now
Get exclusive deals with a Samsung Business Account
Key Features
for Business
• 55” Bezels are compatible with 55” The Frame (2021-2025).
Size
32"
43"
50"
55"
65"
75"
Out of stock
85"