پیشتازی سامسونگ، شرکتی در سطح جهانی

سامسونگ از بدو تأسیس خود، از یک شرکت تجاری کوچک به شرکتی عظیم در سطح جهانی تبدیل شده است که بخش‌های تجاری مختلفی در زمینه‌های گوناگون دارد، از جمله فناوری پیشرفته، نیمه‌رساناها، ساخت آسمان‌خراش‌ها و کارخانه‌جات، پتروشیمی، مُد، پزشکی، مالی، هتل‌داری و غیره. اکتشافات، اختراعات و محصولات ابتکاری ما باعث شده است در این زمینه‌ها پیشتاز شویم، و صنایع مرتبط را همواره به سوی ترقی هدایت کنیم.

سامسونگ در زندگی ما؛ نفوذ در تجارب روزانه

سامسونگ تجارت تأثیرگذاری را هر روزه با مردم سراسر جهان به اشتراک می‌گذارد، از نوآوری‌های ما در لوازم الکترونیکی مصرفی گرفته تا پیشرفت‌های ما در تولید محصولات زیست‌دارویی. ما با تعهد به ارائه محصولات و خدماتی عالی در تمامی بخش‌های تجاری خود می‌کوشیم تا زندگی مردم همه گوشه و کنار جهان را بهبود بخشیم و تغییراتی مثبت را برای دنیای خود به ارمغان بیاوریم.

سامسونگ شرکتی متخصص در اکتشاف، و خالق قابلیت‌ها

هدف ما روشن است: اینکه به شما آزادی دهیم تا سفر کنید؛ تا تجاربی تازه کشف کنید؛ تا کنترل جهان خود را به دست بگیرید. قدرتی که بتواند امروز شما را با آرزوی فردایتان پیوند دهد. در دنیایی پرتحول، ما با سرعت بیشتری در حال تحول هستیم. ما در دنبال کردن اکتشاف و نوآوری مُصر هستیم تا فناوری‌ها و خدماتی را ارائه دهیم که قدرت‌بخش باشند... دری به دنیای قابلیت‌ها بگشایند.

کمک‌های سامسونگ؛ تعهد به مسئولیت اجتماعی

ما نه تنها در دستاوردهای تجاری، بلکه همچنین در عملکرد خود در خدمت به جامعه، حفاظت از منابع سیاره‌مان، و تغییرآفرینی در زندگی مردم، موفقیت خود را ارزیابی می‌کنیم. ما مسئولیت کمک کردن به عنوان شهروندی خوب را مشتاقانه می‌پذیریم، و در این راستا، برای ترویج جامعه‌ای بهتر، بهسازی و حفاظت از محیط زیست، و تقویت جوامع‌مان اقدام می‌کنیم.