Smart Switch

تصویر Galaxy S8 در حال نمایش برنامه Smart Switch

به Galaxy سویچ کنید و به راحتی خاطرات خود را حفظ کنید.

مخاطبین، عکس‌ها، موسیقی، پیام‌ها و سایر داده‌ها را انتقال دهید. Smart Switch انتقال داده‌‌ها از گوشی قدیمی به گوشی جدید را برایتان راحت‌تر می‌کند. (1)

از Android، Blackberry، Windows Mobile یا iOS به Galaxy جابجا شوید.

خواه از یک گوشی iPhone به گوشی Galaxy جابجا می‌شوید یا نیاز دارید داده‌ها را از گوشی Android به گوشی Galaxy انتقال دهید، در هر صورت، ارتقاء به Galaxy S8 به کمک قابلیت Smart Switch به راحتی صورت خواهد گرفت.

تصویر دستگاه غیر Galaxy

دستگاه ها و پلتفرم های دیگر

تصویر نماد برنامه Smart Switch
تصویر دستگاه Galaxy جدید

دستگاه های Galaxy جدید

چیزهای مهم را انتقال دهید

شیوه انتقال مخاطبین از گوشی iPhone و انتقال عکس‌ها از گوشی Android را یاد بگیرید و مطمئن شوید آهنگ‌ها، ویدیوها، رویدادهای تقویم و برنامه‌های خود را در گوشی Galaxy جدیدتان نیز در اختیار خواهید داشت. Smart Switch داده‌‌ها و تنظیمات دستگاه شما را انتقال خواهد داد. (2)

نمای سمت چپ Galaxy S8 قرار گرفته به صورت صاف و با صفحه اصلی که دارای اطلاعاتی شامل پیام ها، عکس ها، موسیقی، برنامه ها، تقویم، تنظیمات دستگاه با نمادهای مخاطبین، پیام ها، عکس ها، موسیقی، برنامه ها، تقویم، تنظیمات دستگاه که به صورت شناور در بالای Galaxy S8 قرار دارند

سه روش ساده

برای انتقال داده‌‌ها از گوشی قدیمی خود به گوشی Galaxy جدید، از کابل USB، اتصال بی‌سیم‌ یا رایانه‌ استفاده کنید. روشی که با آن راحت تر هستید را انتخاب کنید. انتقال همه چیز به همین راحتی میسر خواهد بود. (3)

 • تصویر استفاده از برنامه Smart Switch برای انتقال محتوا به صورت مستقیم از تلفن قدیمی به تلفن Galaxy جدید از طریق Wi-Fi

  محتوا را به صورت مستقیم از تلفن قدیمی خود بصورت بی سیم انتقال دهید.

 • تصویر استفاده از برنامه Smart Switch برای انتقال محتوا به صورت مستقیم از تلفن قدیمی به تلفن Galaxy جدید از طریق کابل USB

  محتوا را به صورت مستقیم از طریق کابل USB از تلفن قدیمی خود انتقال دهید.

 • تصویر استفاده از برنامه Smart Switch برای انتقال محتوا از کامپیوتر به تلفنGalaxy جدید

  محتوا را از کامپیوتر به تلفن Galaxy جدید خود انتقال دهید.

جابجایی به تلفن Galaxy جدید

استفاده از Smart Switch برای انتقال تمام چیزهایی که در تلفن قدمیتان برایتان مهم هستند به تلفن Galaxy جدیدتان، کاری راحت و بدون نگرانی است. (4)

 • تصویر استفاده از برنامه Smart Switch برای انتقال اطلاعات از تلفن قدیمی به تلفن Galaxy جدید و اولین مرحله اتصال دو تلفن به یکدیگر از طریق رابط USB و کابلی که همراه با تلفن Galaxy جدید می باشد است.

  مرحله 1

  تلفنGalaxy جدید و تلفن قدیمی خود را با استفاده از رابط USB ضمیمه شده و کابل تلفن قدیمی خود به یکدیگر متصل کنید.

 • تصویر استفاده از برنامه Smart Switch برای انتقال اطلاعات از تلفن قدیمی به Galaxy S8 جایی که مرحله 2 نشان می دهد چگونه موارد را برای انتقال انتخاب کنید.

  مرحله 2

  مواردی را که می خواهید به تلفن جدید خود انتقال دهید، انتخاب کنید.

 • تصویر مرحله 3 از استفاده برنامه Smart Switch برای انتقال اطلاعات از تلفن قدیمی به Galaxy S8 نمایش دهنده نتایج انتقال

  مرحله 3

  از تمام برنامه های مورد علاقه خود، موسیقی، مخاطبین و چیزهای دیگر بدون وقفه لذت ببرید.

(1) اگر رابط USB در اختیار ندارید، از طریق منوی «تنظیمات» گوشی جدید خود، قسمت Mobile Smart Switch را باز کنید یا برنامه «Smart Switch مخصوص PC/Mac» را دانلود کنید. جهت انتقال کابلی، دستگاه باید Galaxy با سیستم عامل Android™ 4.3یا نسخه بالاتر، 5 iOS یا نسخه بالاتر، 7 OS BlackBerry® یا ‎10 OS یا نسخه بالاتر و یا Window Mobile OS8.1 یا ‎10 OS یا نسخه بالاتر باشد. سایر دستگاه‏ها برای انتقال کابلی پشتیبانی نمی‏شوند و باید از گزینه انتقال بی‏سیم Smart Switch استفاده کنید یا برنامه رایانه Smart Switch را دانلود کنید. اگر کابل USB مربوط به تلفن قدیمی یا رابط USB را برای انتقال با کابل به GS8 ندارید، می‏توانید از گزینه‏های بی‏سیم استفاده کنید.

(2)‌ داده‌‌های قابل انتقال و محتویات موجود برای انتقال از گوشی با سیستم عامل غیر-Android به Galaxy ممکن است بر اساس نوع سیستم عامل مذکور متفاوت باشند. جهت کسب اطلاعات‌ بیشتر، لطفاً با پشتیبانی Samsung تماس بگیرید

(3) در صورت انتقال داده‏ها از iCloud یا سایر حافظه‏های ابری، لازم است اتصال دیتای گوشی روشن باشد.

(4) برای جلوگیری از اختلال در خدمات پیام‏رسانی هنگام انتقال محتوا از iOS، تظیمات iMessage خود را تغییر دهید.

Galaxy S8 | ‎S8+‎

آماده جابجایی هستید؟

کشف GALAXY S8