شهروند شرکتی سامسونگ

با جنبه‌های گوناگون شهروند شرکتی سامسونگ در ایران بیش‌تر آشنا شویم

«شهروند شرکتی سامسونگ» مجموعه‌ی برنامه‌ها و فعالیت‌هایی است که این شرکت در سراسر دنیا اجرا می‌کند تا عده‌ی بیش‌تری از انسان‌ها بتوانند به آن‌چه نشدنی به نظر می‌رسد دست یابند و همان کسی باشند که در دل می‌خواهند. این برنامه‌ها همواره در پی ارائه‌ی امکاناتی به منظور تقویت آموزش، اشتغال، سلامت و محیط زیست در جامعه هستند. در کشور ایران و از سال 2018، شهروند شرکتی سامسونگ از طریق این سه پروژه دنبال می‌شود

مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر

مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر میزبان و حامی استارتاپ‌هایی است که در حوزه‌های بهداشت و سلامت، آب و محیط زیست، انرژی، مهندسی پزشکی و آموزش نوآورند .

مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر

آکادمی مهندسی سامسونگ

شرکت سامسونگ در سال ۱۳۹۳و با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، تفاهم‌نامه‌ای را برای افتتاح آکادمی مهندسی سامسونگ امضا کردند. آکادمی مهندسی سامسونگ بخشی از شهروند شرکتی این برند برای کمک به ارائه آموزش و ایجاد اشتغال در ایران است .

آکادمی مهندسی سامسونگ آکادمی مهندسی سامسونگ

کتابخانه‌های گویای سامسونگ

کتابخانه‌های گویا با گرد آوردن مجموعه‌ی گسترده‌ای از کتاب‌های صوتی به نابینایان و کم‌بینایان یاری می‌رساند تا دنیا را از دریچه‌ی صداها و روایت‌ها بشناسند.

کتابخانه‌های گویای سامسونگ کتابخانه‌های گویای سامسونگ

اخبار مربوط به فعالیت های شهروند شرکتی سامسونگ در ایران

کتابخانه‌ گویای سامسونگ ویژه نابینایان در کرمان، بوشهر و ایلام افتتاح شد

جدیدترین شعبه از مجموعه کتابخانه‌های گویای سامسونگ در اولین روز از هفته بهزیستی با حضور مدیران این شرکت در کرمان افتتاح شد. کتابخانه‌های گویا در قالب یکی از پروژه‌های مسئولیت اجتماعی سامسونگ با هدف ارائه خدمات موثر به منظور رشد جامعه نابینایان و کم‌بینایان کشور افتتاح می‌شوند.

سامسونگ ۱۲ تکنسین برتر ایران را معرفی کرد

مراسم اختتامیه چهارمین دوره المپیاد تکنسین‌های ایران روز دوشنبه ۱۳ اسفند با حضور مدیران شرکت سامسونگ، سام‌سرویس و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در تالار قلم کتابخانه ملی ایران برگزار شد.چهارمین دوره این المپیاد با شناسایی و تقدیر از تکنسین‌های برتر به کار خود پایان داد.

حضور مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر در نمایشگاه اینوتکس

هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با نام اینوتکس ۲۰۱۸ با رویکرد "شهر هوشمند, زندگی هوشمند" روزهای ۱۴ تا ۱۶ تیرماه در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران برگزار شد. مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر برای نخستین بار بصورت رسمی در این دوره از نمایشگاه شرکت کرد.

صدمین دوره آموزشی آکادمی مهندسی سامسونگ برگزار شد

طی ۴ سال فعالیت آکادمی مهندسی سامسونگ ۲۱۶۴ کارآموز با پشت‌ سر گذاشتن دوره‌های آموزشی دو تا سه ماهه از این آکادمی فارغ ‌التحصیل شده‌اند و موفق به کسب مدرک پایان دوره مورد تایید سازمان آموزش فنی‌و‌حرفه ای شده‌اند. از این تعداد ۲۴۱ کارآموز را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.