دهمین قدرتمند

Galaxy S10 plus و Galaxy Note10 plus با قلم S Pen آبی به Galaxy Note10 plus تکیه داده‌اند. در صفحه نمایش هر دو تلفن تصویر زمینه‌ای با تغییر رنگ تدریجی وجود دارد.

گوشیتان را به Galaxy A جدید ارتقا دهید.

با Galaxy A جدید آشنا شوید
ساخته‌شده برای عصر پخش زنده

مجموعه‌ای از تلفن‌های Galaxy A که پشت سر هم چیده شده است و اسکیت‌بازی را نشان می‌دهد که به خارج از صفحه حرکت می‌کند.

تلفن هوشمندتان را انتخاب کنید

مشاهده همه تلفن‌های هوشمند

+Galaxy S10

با Galaxy S10+ توان را ارتقاء دهید. به تصورات خود با پنج دوربین Pro-grade جان ببخشید. شاهد این باشید که چگونه هر تصویر روی صفحه نمایش Infinity-O سینمایی بهبود میابد. ویدیوهای 4K UHD و سپس باتری خود را به اشتراک گذارید و با قابلیت عملکرد هماهنگ شونده، هوشمندانه‌تر زندگی کنید.

Two Galaxy S10 plus phones in Prism White, one seen from the rear and one seen from the front. The phone seen from the front has an abstract coral and blue gradient graphic onscreen.

Galaxy
Note10 |‎
Note10+‎

گوشی قدرتمندی که در دو سایز ارایه شده است. صفحه نمایش سینمایی Infinity-O مناسب خودتان را انتخاب کنید .همراه باتری قدرتمندی که به سرعت شارژ می‌شود ، حافظه ای به اندازه یک لپ تاپ است و دوربین های چندگانه، ابزار حرفه‌ای‌تری در اختیار شما قرار می‌دهد. و همچنین S Pen دقیق و قدرتمندی که به شما امکان می دهد، گوشی را بدون لمس آن کنترل کنید.

 Galaxy Note10 plus و Galaxy Note سفید رنگین‌کمانی از نمای جلو همراه با قلم آبی با یک تصویر گرافیکی انتزاعی رو صفحه، دیده می‌شوند.

گوشی‌هایی مناسب همه نیازها

همه گوشیٰ‌های دیگر

از گوشی‌های بدون قفل شبکه تا گوشی‌های بدون قرارداد، همه نوع گزینه‌ای وجود دارد که تمام نیازهای شما را برآورده کند.

گوشی‌هایی مناسب همه نیازها