تغییرات جدید

Galaxy Z

به دنیای خود وسعت دهید

یک تلفن Galaxy Z Fold4 سبز خاکستری باز است و یک تصویر زمینه رنگارنگ روبان مانند در صفحه نمایش اصلی آن دیده می‌شود. یک تلفن S Pen Fold Edition در جلوی آن قرار دارد. یک تلفن Galaxy Z Flip4 بنفش پشت آن قرار دارد، با زاویه 45 درجه باز است و مثل چادر ایستاده است. صفحه نمایش کاور آن زمان، وضعیت باتری و تاریخ را نشان می‌دهد. یک تلفن Galaxy Z Fold4 سبز خاکستری باز است و یک تصویر زمینه رنگارنگ روبان مانند در صفحه نمایش اصلی آن دیده می‌شود. یک تلفن S Pen Fold Edition در جلوی آن قرار دارد. یک تلفن Galaxy Z Flip4 بنفش پشت آن قرار دارد، با زاویه 45 درجه باز است و مثل چادر ایستاده است. صفحه نمایش کاور آن زمان، وضعیت باتری و تاریخ را نشان می‌دهد.
جدید
جدید

Galaxy Z خود را کشف کنید

با تلفن تاشوی ایده‌آل خود هماهنگ شوید.

مردی که Galaxy Buds2 Pro در گوشش است، از یک S Pen Fold Edition با Galaxy Z Fold4 بژ در حالت Flex استفاده می‌کند. بعد از آن، زنی از Galaxy Z Flip4 در حالت FlexCam استفاده می‌کند تا بدون نگه داشتن دست با سگش سلفی بگیرد.
مرحله 1
مرحله 2
مرحله 3
مرحله 4
مرحله 5
مرحله 6

شما کدامیک هستید؟

مرحله 1
مرحله 2
مرحله 3
مرحله 4
مرحله 5
مرحله 6

چگونه آرام می‌شوید؟

مرحله 1
مرحله 2
مرحله 3
مرحله 4
مرحله 5
مرحله 6

آیا دیگران شما را…صدا می‌زنند

مرحله 1
مرحله 2
مرحله 3
مرحله 4
مرحله 5
مرحله 6

در یک رستوران، شما…را می‌گیرید

مرحله 1
مرحله 2
مرحله 3
مرحله 4
مرحله 5
مرحله 6

با دوستان، شما…

مرحله 1
مرحله 2
مرحله 3
مرحله 4
مرحله 5
مرحله 6

شما دوست دارید به…بروید

وقت آن است که تاشوی جدیدتان را پیدا کنید.

گروهی از دوستان برای عکس گرفتن ژست می‌گیرند. در مقابل آنها یک Galaxy Z Flip4 در حالت FlexCam روی زمین قرار دارد و از آنها عکس می‌گیرد. دوستان می‌توانند پیش‌نمایش عکس را در صفحه نمایش اصلی ببینند.
دنیا به روی شما گشوده می‌شود با…

Galaxy Z Flip3 5G

ای بیانگر، بدرخشید! بهترین زوایای خود را با این تاشوی فوق‌العاده به نمایش بگذارید.

زنی با اسکیت‌بوردش جلوی آسمان آبی و صاف در حال ژست گرفتن است.
دنیا به روی شما گشوده می‌شود با…

Galaxy Z Flip4

شما جریان‌ساز هستید! آماده شوید تا دیگران را با جدیدترین و جیبی‌ترین Galaxy Z Flip تا به امروز تحت تأثیر قرار دهید.

یک زن از Galaxy Z Flip4 در حالت FlexCam استفاده می‌کند تا بدون نگه داشتن دست با سگ خود سلفی بگیرد.
دنیا به روی شما گشوده می‌شود با…

Galaxy Z Fold3 5G

شما بهینه‌ساز هستید! حالا با این Galaxy Z Fold قدرتمند، میتوانید بر لیست کارها و وظایف مختلف خود غلبه کنید.

مردی با عینک آفتابی در حالیکه دارد با قهوه‌ای در دست و کیفی بر دوش از پیاده‌روی شهر پایین می‌آید، لبخند می‌زند.
دنیا به روی شما گشوده می‌شود با…

Galaxy Z Fold4

سلام پیشگام! شما هم مانند این تلفن می‌دانید چطور از هر لحظه بیشترین لذت را ببرید.

مردی روی صندلی آرایشگاه نشسته‌ است و Galaxy Z Fold4 تانشده در دستش است. بعد از آن، دست‌هایی که یک Galaxy Z Fold4 تانشده را در دست گرفته‌اند. صفحه نمایش اصلی صحنه‌ای از ویدیوی Netflix از صحبت کردن زن و مردی در مقابل برج ایفل را نشان می‌دهد.

Galaxy S

معیار بهترین

نیمه بالایی Galaxy S22 Ultra به رنگ قرمز شرابی و Galaxy S22+‎ به رنگ سفید سایه‌دار، که هر دو از پشت دیده می‌شوند. هر دو آنها روی یک گوشه خود با تعادل ایستاده‌اند. نیمه بالایی Galaxy S22 Ultra به رنگ قرمز شرابی و Galaxy S22+‎ به رنگ سفید سایه‌دار، که هر دو از پشت دیده می‌شوند. هر دو آنها روی یک گوشه خود با تعادل ایستاده‌اند.

سری Galaxy A

شگفت‌انگیز برای همه

چهار دستگاه Galaxy A53 5G دیده می‌شود. سه دستگاه از پشت مشخص است و خطوط رنگی مشکی، آبی و هلویی در آنها دیده می‌شود. Galaxy A53 5G رو به دوربین تصویر زنده‌ای از مردی را که واژه Awesome با رنگ سفید در اطراف او دیده می‌شود، نشان می‌دهد. چهار دستگاه Galaxy A53 5G دیده می‌شود. سه دستگاه از پشت مشخص است و خطوط رنگی مشکی، آبی و هلویی در آنها دیده می‌شود. Galaxy A53 5G رو به دوربین تصویر زنده‌ای از مردی را که واژه Awesome با رنگ سفید در اطراف او دیده می‌شود، نشان می‌دهد.

اکوسیستم قدرتمند Samsung Galaxy

محصولات بنفش و سفید Galaxy تنظیم شده و نشانگر اکوسیستم بزرگ Galaxy هستند. نمای کناری تلفن Galaxy Z Flip4 که با زاویه 90 درجه باز شده، نمای جلوی تلفن Galaxy Z Flip4 تاشده، ساعت مچی Galaxy Watch5، هدفون‌های توگوشی Galaxy Buds2 Pro با محفظه شارژ باز و ایربادهای داخل آن، یک ساعت مچی Galaxy Watch5 دیگر و Galaxy Buds2 Pro با محفظه شارژ بسته، داخل آن هستند. صفحه نمایش کاور تلفن Galaxy Z Flip4 و ساعت مچی Galaxy Watch5 طراحی یک ساعت آنالوگ رنگارنگ را نمایش می‌دهند. محصولات بنفش و سفید Galaxy تنظیم شده و نشانگر اکوسیستم بزرگ Galaxy هستند. نمای کناری تلفن Galaxy Z Flip4 که با زاویه 90 درجه باز شده، نمای جلوی تلفن Galaxy Z Flip4 تاشده، ساعت مچی Galaxy Watch5، هدفون‌های توگوشی Galaxy Buds2 Pro با محفظه شارژ باز و ایربادهای داخل آن، یک ساعت مچی Galaxy Watch5 دیگر و Galaxy Buds2 Pro با محفظه شارژ بسته، داخل آن هستند. صفحه نمایش کاور تلفن Galaxy Z Flip4 و ساعت مچی Galaxy Watch5 طراحی یک ساعت آنالوگ رنگارنگ را نمایش می‌دهند.
جدید
جدید
جدید

مقایسه مدل‌ها

مدل

* تصویر برای هدف نمایشی شبیه‌سازی شده است. 

** موجود بودن رنگ‌ و مدل ممکن است برای هر کشور یا شبکه مخابراتی متفاوت باشد.

*** Galaxy A53 5G دارای رتبه IP67 است. نتایج بر اساس شرایط آزمایش غوطه‌وری تا عمق 1 متری آب شیرین به مدت حداکثر 30 دقیقه به دست آمده است. فقط در برابر فشار اندک آب مقاوم است.

* قلم S Pen فقط در Galaxy S22 Ultra جاگذاری شده است.

* قلم S Pen به همراه تبلت‌های سری Tab S8 عرضه می‌شود. Samsung Galaxy Watch4 Classic و Buds Pro جداگانه فروخته می‌شود. موجود بودن رنگ ممکن است برای هر کشور متفاوت باشد.

* تصویر شبیه‌سازی شده است. موجود بودن رنگ برای هر کشور یا شرکت مخابراتی فرق می‌کند.

*تصویر Galaxy Z Fold3 5G،‏ Galaxy Z Flip3 5G و قلم S Pen Fold Edition برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

* قلم S Pen Fold Edition جداگانه به فروش می‌رسد و فقط با Z Fold3 5G سازگار است.

* تصویر شبیه‌سازی شده است.

* تصویر برای هدف نمایشی شبیه‌سازی شده است. تلفن Galaxy Z Flip4، ساعت مچی Galaxy Watch5 و هدفون‌های توگوشی Galaxy Buds2 Pro جداگانه فروخته می‌شوند. موجود بودن رنگ‌ها، اندازه‌ها، مدل‌ها و بندهای ساعت مچی ممکن است برای هر کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد.