Galaxy برنده جایزه

Galaxy برنده جایزه

جوایز نوآوری نمایشگاه CES® 2021

جایزه بهترین نوآوری به Galaxy Note20 5G و Note20 Ultra 5G اعطا شد، درحالی‌که Galaxy Z Flip 5G و Galaxy A51 5G نشان افتخار دریافت کردند.

جوایز نوآروی نمایشگاه CES®‎ براساس مطالب ثبت‌شده توسط شرکت‌های دارای نشان افتخار به محصولات اعطا می‌شود. CTA نه صحت موارد ارسالی را تأیید می‌کند و نه محصولات را آزمایش می‌کند.

Galaxy Z Flip به رنگ مشکی آینه‌ای، به‌صورت تاشده از جلو دیده می‌شود، Galaxy S20 به رنگ سفید ابری از پشت دیده می‌شود، Galaxy Note20 به رنگ خاکستری مات از جلو با تصویر زمینه گرافیکی روی صفحه و قلم S Pen به آن تکیه داده شده است و Galaxy Note20 Ultra به رنگ برنز مات از پشت دیده می‌شود. آرم جایزه نشان افتخار، جوایز نوآوری در نمایشگاه 2021 CES. آرم جایزه بهتری نوآوری، جوایز نوآوری در نمایشگاه 2021 CES. Galaxy Z Flip به رنگ مشکی آینه‌ای، به‌صورت تاشده از جلو دیده می‌شود، Galaxy S20 به رنگ سفید ابری از پشت دیده می‌شود، Galaxy Note20 به رنگ خاکستری مات از جلو با تصویر زمینه گرافیکی روی صفحه و قلم S Pen به آن تکیه داده شده است و Galaxy Note20 Ultra به رنگ برنز مات از پشت دیده می‌شود. آرم جایزه نشان افتخار، جوایز نوآوری در نمایشگاه 2021 CES. آرم جایزه بهتری نوآوری، جوایز نوآوری در نمایشگاه 2021 CES.

Galaxy
Z Fold2

این تلفنی است که شکل و شمایل آینده را متحول می‌سازد. با تکنولوژی پیشرفته لولای آن آشنا شوید که باعث می‌شود مثل کتاب تا شود، سرجای خود بماند و قوانینی را می‌شکند که بنا به تصورتان یک تلفن هوشمند باید انجام دهد.

Galaxy Z Fold2 بازشده که از جلو و با تصویر زمینه گرافیکی پروانه روی صفحه دیده می‌شود. Galaxy Z Fold2 بازشده که از جلو و با تصویر زمینه گرافیکی پروانه روی صفحه دیده می‌شود.

Galaxy
S21 Ultra 5G

معرفی Galaxy S21 Ultra 5G. مجهز به دوربینی که با برش کانتور طراحی شده است تا تحولی در عکس‌برداری ایجاد کند؛ این طراحی به شما امکان می‌دهد فقط در یک حرکت، ویدیوهای 8K سینمایی ضبط کنید و عکس‌های باشکوه بگیرید. و با سریع‌ترین تراشه Galaxy، قوی‌ترین شیشه، 5G و باتری ماندگار تمام‌روز، به‌راحتی مثل نامش که Ultra است «فوق‌العاده» عمل می‌کند.

دو تلفن Galaxy S21 Ultra 5G به رنگ مشکی که در کنار هم به‌صورت عمودی و کمی روی هم قرار گرفته‌اند، یکی از پشت و دیگری از جلو دیده می‌شود. تلفنی که از جلو دیده می‌شود تصویر زمینه گرافیکی قرمزی روی صفحه دارد. دو تلفن Galaxy S21 Ultra 5G به رنگ مشکی که در کنار هم به‌صورت عمودی و کمی روی هم قرار گرفته‌اند، یکی از پشت و دیگری از جلو دیده می‌شود. تلفنی که از جلو دیده می‌شود تصویر زمینه گرافیکی قرمزی روی صفحه دارد.

Galaxy
Note20 |‎
20‎ Ultra

این دیگر تلفن هوشمندی که می‌شناسید نیست. این تلفنی است که برای معیارهای جدید تهیه شده است؛ این تلفن هوشمند رایانه‌ای در جیبتان است، و با برخورداری از امکان تدوین و تصویربرداری 8K در رده حرفه‌ای و روان‌ترین صفحه نمایش در بین تلفن‌های Galaxy هنوز هم با قدرتمندترین قلم S Pen کنترل می‌شود. این تلفن قدرتمند جدید است: Galaxy Note20 و Note20 Ultra.

Galaxy Note20 به رنگ سبز مات و Note20 Ultra به رنگ برنزی مات، هر دو از قسمت پشت دیده می‌شوند. قلم S Pen همرنگ به Galaxy Note20 Ultra تکیه داده شده است. Galaxy Note20 به رنگ سبز مات و Note20 Ultra به رنگ برنزی مات، هر دو از قسمت پشت دیده می‌شوند. قلم S Pen همرنگ به Galaxy Note20 Ultra تکیه داده شده است.

گوشی‌هایی مناسب برای نیازهای روزمره

از گوشی‌های بدون قفل شبکه تا گوشی‌های بدون قرارداد، همه نوع گزینه‌ای وجود دارد که تمام نیازهای شما را برآورده کند.

گوشی‌هایی مناسب همه نیازها گوشی‌هایی مناسب همه نیازها

*تصویر تلفن Galaxy S21 Ultra 5G به رنگ مشکی و دوربین‌های پشت آن برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر تلفن Galaxy S21+ 5G به رنگ بنفش و تلفن Galaxy S21 5G به رنگ صورتی برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر Galaxy S20 FE برای نمایش شبیه‌سازی شده است.

*تصویر یازده تلفن Galaxy S20 FE که به‌صورت دایره‌ای و ایستاده قرار گرفته و برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده‌اند.

*تصویر دو تلفن Galaxy S21 Ultra به رنگ مشکی با تصویر زمینه گرافیکی قرمز روی صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر دو تلفن Galaxy S21 Ultra 5G به رنگ مشکی با تصویر زمینه گرافیکی قرمز روی صفحه برای اهداف نمایشی شبیه‌سازی شده است.

*تصویر شبیه‌سازی شده است. در دسترس بودن رنگ ممکن است بسته به کشور یا شرکت مخابراتی متفاوت باشد. Galaxy A52و Galaxy A72 با درجه مقاومت IP67 رتبه‌بندی می‌شوند. این رتبه‌بندی براساس شرایط آزمون فرو بردن در عمق حداکثر ۱ متری آب شیرین برای حداکثر ۳۰ دقیقه انجام می‌شود. توصیه می‌شود از این مدل در ساحل و استخر استفاده نکنید و آن را با آب‌صابون نشویید. در‌صورت ریختن مایعات حاوی قند روی تلفن، لطفاً درحالی‌که روی دکمه‌ها کلیک می‌کنید دستگاه را با ‌آب تمیز و راکد پاک کنید. این مدل‌ها تنها در برابر فشار آب کم مقاوم هستند. فشار آب زیاد مانند جریان آب شیر یا دوش ممکن است به دستگاه آسیب برساند. دستگاه موجود در این تصویر Galaxy A52 است.