گوشیتان را به Galaxy A جدید ارتقا دهید.

با Galaxy A جدید آشنا شوید
ساخته‌شده برای عصر پخش زنده

مجموعه‌ای از تلفن‌های Galaxy A که پشت سر هم چیده شده است و اسکیت‌بازی را نشان می‌دهد که به خارج از صفحه حرکت می‌کند.

تلفن هوشمندتان را انتخاب کنید

مشاهده همه تلفن‌های هوشمند

+Galaxy S10

با Galaxy S10+ توان را ارتقاء دهید. به تصورات خود با پنج دوربین Pro-grade جان ببخشید. شاهد این باشید که چگونه هر تصویر روی صفحه نمایش Infinity-O سینمایی بهبود میابد. ویدیوهای 4K UHD و سپس باتری خود را به اشتراک گذارید و با قابلیت عملکرد هماهنگ شونده، هوشمندانه‌تر زندگی کنید.

Two Galaxy S10 plus phones in Prism White, one seen from the rear and one seen from the front. The phone seen from the front has an abstract coral and blue gradient graphic onscreen.

Galaxy Note9

این گوشی فوق‌العاده قدرتمند Galaxy Note9 است. با باتری 4000 میلی‌آمپر در ساعت که یک روز کامل برایتان کار می‌کند. دوربین Dual Aperture آن روز و شب، خارق‌العاده‌ترین عکس‌ها را می‌گیرد. S Pen امکان کنترل تلفن بدون لمس آن را فراهم می‌کند. و همچنین بزرگترین Infinity Display ‏صفحه نمایش بدون‌مرز 6.4 اینچی را دارد. رنگ مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید و قدرت را در دستان خود بگیرید.

Galaxy Note9 به رنگ آبی اقیانوسی در حالت ایستاده که روی صفحه نمایش آن طرحی ابر و بادی از رنگ‌های آبی و زرد وجود دارد، و S Pen زرد به آن تکیه داده است، در کنار Galaxy S9 به رنگ بنفش یاسی که از نمای پشت دیده می‌شود

گوشی‌هایی مناسب همه نیازها

همه گوشیٰ‌های دیگر

از گوشی‌های بدون قفل شبکه تا گوشی‌های بدون قرارداد، همه نوع گزینه‌ای وجود دارد که تمام نیازهای شما را برآورده کند.

گوشی‌هایی مناسب همه نیازها