تلفن هوشمندتان را انتخاب کنید

مشاهده همه تلفن‌های هوشمند

Galaxy Z Flip

این یک گوشی تمام صفحه است تا با شیشه قابل انعطاف خاص خود، به اندازه جیبتان، تا شود، دوربینی که بتواند روی پای خود بایستد و باتری دوگانه‌ای که تمام طول روز را دوام می‌آورد. با گوشی‌ای که شکل آینده را تغییر می‌دهد، آشنا شوید.

Two Galaxy Z Flip phones in Mirror Purple at a three-quarter angle, one seen from the front and one seen from the rear. Both are folded at right angles with freestop folding. The one seen from the front has the blossoming flower wallpaper onscreen

Galaxy
S20 Ultra

این گوشی است که با قابلیت 8K Video Snap انقلابی، رزولوشن 108 مگاپیکسل و Space Zoom صد برابر، عکاسی را تغییر خواهد داد. با یک باتری هوشمند، پردازنده قوی و فضای ذخیره‌سازی عظیمی که به آن اضافه می‌شود — Galaxy S20 Ultra دنیای کاملاً جدیدی از موبایل را آشکار می‌کند.

Two Galaxy S20 Ultra phones in Cosmic Gray, one seen from the rear and the other seen from the front with the bubble graphic wallpaper onscreen.

Galaxy
Note20 |‎
20‎ Ultra

این دیگر تلفن هوشمندی که می‌شناسید نیست. این تلفنی است که برای معیارهای جدید تهیه شده است؛ این تلفن هوشمند رایانه‌ای در جیبتان است، و با برخورداری از امکان تدوین و تصویربرداری 8K در رده حرفه‌ای و روان‌ترین صفحه نمایش در بین تلفن‌های Galaxy هنوز هم با قدرتمندترین قلم S Pen کنترل می‌شود. این تلفن قدرتمند جدید است: Galaxy Note20 و Note20 Ultra.

Galaxy Note20 به رنگ سبز مات و Note20 Ultra به رنگ برنزی مات، هر دو از قسمت پشت دیده می‌شوند. قلم S Pen همرنگ به Galaxy Note20 Ultra تکیه داده شده است.

گوشی‌هایی مناسب همه نیازها

همه گوشیٰ‌های دیگر

از گوشی‌های بدون قفل شبکه تا گوشی‌های بدون قرارداد، همه نوع گزینه‌ای وجود دارد که تمام نیازهای شما را برآورده کند.

گوشی‌هایی مناسب همه نیازها