• Home /
 • موبایل

موبایل

Galaxy
Note10 | Note10+‎

 گوشی Galaxy Note10 به روی یک Galaxy Note10 plus قرار گرفته است، پشت هر دو گوشی به رو هستند و یک S Pen آبی روی Galaxy Note10 قرار گرفته است. صفحه هر دو گوشی یک تصویر سایه روشن است و پشت هر دو واژه +Galaxy Note10 | Note10 دیده می‌شود.

Galaxy S10+‎

تصاویر Galaxy S10e، ‏S10، +‏S10

‫در کهکشان Galaxy ما کاوش کنید

خانواده محصولات Galaxy پس از یک دهه پیشتازی در صنعت تلفن همراه، اکنون قصد دارد منحنی فناوری را از نو تعریف کند. شیوه هوشمندانه‌تر، بهتر و سریعتری را برای زندگی کردن به کار گیرید.

DoWhatYouCant#

برنامه‌ها و سرویس‌ها

با استفاده از سرویس‌های تلفن همراه سامسونگ کارهای بیشتری انجام دهید

 • Bixby بیشتر بدانید
  نمای جلوی تلفن هوشمند Galaxy که Bixby روی آن در حال اجرا است و سه تصویر صفحه از Bixby Vision، صفحه اصلی و Bixby Routines دیده می‌شود.
  Bixby logo
  Bixby

  با Bixby کارهای بیشتری انجام دهید

  با Bixby کارهای بیشتری انجام دهید. Bixby زمان شما را آزاد می‌کند تا روی امور مهمتر تمرکز کنید.

 • Samsung Health بیشتر بدانید
  زنی در حال انجام حرکات کششی روی پل است در حالی که ساعت مچی Galaxy Watch خود را بررسی می‌کند. صفحه نمایش تلفن هوشمند تعداد قدم‌ها، مدت زمان فعالیت و مدت زمان دویدن او را نشان می‌دهد. ساعت مچی Galaxy Watch مدت زمان فعالیت او و میزان کالری سوزانده‌شده را نشان می‌دهد.
  Samsung Health logo
  Samsung Health

  سلامت شما در دستان شما

  برنامه Samsung Health داده‌های مربوط به فعالیت، تغذیه، استرس، ضربان قلب و خواب شما را ردگیری می‌کند و گزارشی دقیق را به شما ارائه می‌دهد.

 • SmartThings بیشتر بدانید
  خانه‌ای دو طبقه که چراغ‌های آن روشن است. صفحه برنامه اشیاء هوشمند (SmartThings) شرایط محیطی را برای مواردی مانند «صبح بخیر»، «تمیزکاری» و «بیرون رفتن» نشان می‌دهد. این صفحه همچنین گزینه‌های کنترل لوازم خانگی مانند تلویزیون، چراغ‌ها و ماشین لباسشویی را نشان می‌دهد.
  SmartThings logo
  SmartThings

  چند دستگاه‌ هوشمند با یک برنامه هوشمند

  فرقی نمی‌کند درون خانه باشید یا بیرون از خانه، در هر دو صورت می‌توانید تعدادی از دستگاه‌ها و لوازم خانگی خود را کنترل کنید.

 • Smart Switch بیشتر بدانید
  دو تصویر صفحه پشت سر هم قرار گرفته‌اند: یکی از تصاویر صفحه نحوه اتصال دو دستگاه را توضیح می‌دهد؛ و تصویر صفحه دیگر کپی کردن اطلاعات را نشان می‌دهد.
  Smart Switch logo
  Smart Switch

  گوشی خود را به Galaxy تغییر دهید و خاطرات خود را حفظ کنید

  تمام چیزهایی که نیاز دارید را به‌راحتی از تلفن قدیمی خود به Galaxy جدیدتان انتقال دهید.

 • Samsung DeX بیشتر بدانید
  نمایشگری با رابط DeX روی صفحه نمایش که از طریق کابل DeX به تلفن هوشمند متصل شده است تا نحوه انجام همزمان چند کار روی دو صفحه نمایش را به شما نشان دهد. در دست راست مرد تلفن هوشمند قرار گرفته است که صفحه اصلی را نشان می‌دهد.
  Samsung DeX logo
  Samsung DeX

  از تجربه‌ای شبیه به رایانه لذت ببرید

  تنها با یک کابل به صفحه نمایشی دیگر متصل شوید و نحوه انجام همزمان چندین کار در زندگی روزمره‌تان را تغییر دهید.

Galaxy خود را پیدا کنید